-
-
-
zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert

Ogłoszenia nieruchomości - Stargard

sortuj

Oferty wszystkich nieruchomości w Stargardzie

Biuro nieruchomości Hestia posiada szeroką ofertę sprzedaży domów, mieszkań, działek oraz lokali usługowych na terenie miasta Stargard i okolic. Jako sprawdzona agencja z wieloletnim doświadczeniem w branży, nieustannie poszukujemy nowych nieruchomości dla naszych klientów, wybierając najlepsze ogłoszenia i zapewniając kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji transakcji. Nasza oferta obejmuje zarówno obiekty deweloperskie, a więc z rynku pierwotnego, jak również nieruchomości z rynku wtórnego.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

STARGARD,

350 640 | 97 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 2273/4724/OMS

Ofertą sprzedaży jest 4 pokojowe bezczynszowe mieszkanie z ogródkim. Nieruchomość położona w spokojnej willowej dzielnicy w okolicy centrum Stargrdu. Każde mieszkanie posieda niezależne wejście. Proponowany apartament posiada bardzo duze możliwości aranżacyjne pozostawione do wykonania przez przyszłego nabywecę według jego gustu i potrzeb. Mieszkanie jasne przestonne każde pomieszczenie bardzo dobrze doświetlone. Powierzchnię użytkową to 97,40 m2 dodatkowo ogródek o pow. 140 m2 W skład powierzchni użytkowej lokalu wchodzą: salon z aneksem kuchennym z wyjściem na taras i ogródek trzech sypialni, łazienki oddzielnego wc, przedpokoju pomieszczenie gospodarcze pod schodami. Ogrzewanie własne etażowe - sprawnie działające z zamontowanym piecem dwufunkcyjnym CERAPUR MIDI firmy JUNKERS z zamkniętą komorą spalania zsynchonizowany z regulatorem temperatury. oraz przygotowane miejsce dla kominka usytuowanego w salonie z przygotowanym odrębnie przewodem kominowym KONEKT PS do podłączenia. W cenie wykonane są: - instalacje wodna w lokalu (i na zewnątrz do podlewania ogródka), - instalacje kanalizacyjna- przygotowane podejścia (odpływy) do przygorów sanitarnych, - instalacje elektryczna (zainstalowane gniazda i odbiorniki 230V i 400V poprowadzone w podłodze i podtynkowo, osprzęt elektryczny obejmuje rozdzielnicę mieszkaniową, gniazda i przełączniki), - instalacje przepięciowa, połaczeń wyrównawczych, uziemniająca i odgromowa, - instalacje instalacje niskoprądowe (obejmująca okablowanie RTV, TV i tunera satelitarnego SAT, domofon) - na podłodze wylewka betonowa, - instalacja gazowa - rozprowadzona do przeborów gazowych (pieca C.O.), w kuchni jest możliwość podłączenia kuchenki gazowej - instalacje C.O. (prowadzona jest w w warstawach podłogowych i ścianach, grzejniki stalowe, płytowe, konwektorowe z głowiacami terostatycznymi, w łazience grzejnik rurkowy), - wentylacja grawitacyjna oraz nawiewniki higrosterowalne w oknach, - okna PCV 5 komorowe (klamki aluminiowe z kluczykiem - zarzask balkonowy), okucia oraz szyby antywłamaniowe ze szkła laminowanego. położone tynki, Okna wewnątrz lokali w kolorze białym, z zewnątrz - szare i dodatkowo zabezpieczone roletami zewnętrznymi elektrycznymi. Działka ogrodzona . Podana cena jest ceną brutto. Polecam i zapraszam na prezentację.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

STARGARD,

393 000 | 112 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 2269/4724/OMS

Ofertą sprzedaży jest beczynszowe mieszkanie 3 pokojowe o pow. 112,30 m2 położone na I piętrze kameralnego cztreorodzinnego budynku. Każdy mieszkanie posieda niezależne wejście. Proponowany apartament posiada bardzo duze możliwości aranżacyjne pozostawione do wykonania przez przyszłego nabywecę według jego gustu i potrzeb. Mieszkanie jasne przestonne każde pomieszczenie bardzo dobrze doświetlone. W skład nieruchomości wchodzą : salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, oddzielnego wc, przedpokoju. Ogrzewanie własne etażowe - sprawnie działające z zamontowanym piecem dwufunkcyjnym CERAPUR MIDI firmy JUNKERS z zamkniętą komorą spalania zsynchonizowany z regulatorem temperatury. oraz przygotowane miejsce dla kominka usytuowanego w salonie z przygotowanym odrębnie przewodem kominowym KONEKT PS do podłączenia. W cenie wykonane są: - instalacje wodna w lokalu (i na zewnątrz do podlewania ogródka), - instalacje kanalizacyjna- przygotowane podejścia (odpływy) do przygorów sanitarnych, - instalacje elektryczna (zainstalowane gniazda i odbiorniki 230V i 400V poprowadzone w podłodze i podtynkowo, osprzęt elektryczny obejmuje rozdzielnicę mieszkaniową, gniazda i przełączniki), - instalacje przepięciowa, połaczeń wyrównawczych, uziemniająca i odgromowa, - instalacje instalacje niskoprądowe (obejmująca okablowanie RTV, TV i tunera satelitarnego SAT, domofon) - na podłodze wylewka betonowa, - instalacja gazowa - rozprowadzona do przeborów gazowych (pieca C.O.), w kuchni jest możliwość podłączenia kuchenki gazowej - instalacje C.O. (prowadzona jest w w warstawach podłogowych i ścianach, grzejniki stalowe, płytowe, konwektorowe z głowiacami terostatycznymi, w łazience grzejnik rurkowy), - wentylacja grawitacyjna oraz nawiewniki higrosterowalne w oknach, - okna PCV 5 komorowe (klamki aluminiowe z kluczykiem - zarzask balkonowy), okucia oraz szyby antywłamaniowe ze szkła laminowanego. położone tynki, Okna wewnątrz lokali w kolorze białym, z zewnątrz - szare i dodatkowo zabezpieczone roletami zewnętrznymi elektrycznymi.

Sprawdzone ogłoszenia nieruchomości w Stargardzie

W naszej agencji znajdą Państwo atrakcyjne ogłoszenia nieruchomości z miasta Stargard i okolic, które zostały dokładnie sprawdzone pod kątem prawnym przez naszych wyspecjalizowanych pracowników. W ofercie posiadamy szeroki wybór mieszkań, domów jednorodzinnych, działek przeznaczonych pod zabudowę, a także obiektów o charakterze handlowo-usługowym, różniących się od siebie nie tylko ceną, ale także lokalizacją oraz metrażem. Poza nieruchomościami usytuowanymi w centrum Stargardu, proponujemy Państwu lokale znajdujące się w cichych, spokojnych dzielnicach na obrzeżach miasta. Wśród nich można znaleźć zarówno kameralne mieszkania w kamienicach, jak i luksusowe, kilkupoziomowe apartamenty w nowoczesnych, trzy i czteropiętrowych budynkach, dostępnych z tarasami, ogródkami, komórkami lokatorskimi oraz podziemnymi garażami ze stanowiskami postojowymi.

Mieszkania i domy z rynku pierwotnego oraz wtórnego

Specjalnością naszego biura są wyłącznie sprawdzone ogłoszenia nieruchomości, które kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firmowych. By ułatwić Państwu wyszukiwanie oraz przeglądanie poszczególnych ofert, uruchomiliśmy funkcjonalną wyszukiwarkę, dzięki której w prosty i szybki sposób można posegregować nieruchomości na przykład pod względem lokalizacji, metrażu czy rodzaju zawieranej transakcji (na sprzedaż lub na wynajem). Wszystkie ogłoszenia nieruchomości zostały szczegółowo przez nas opisane i posiadają załączone zdjęcia, dzięki którym mogą Państwo zapoznać się ze standardem wykończenia czy rozkładem pomieszczeń. Na indywidualne życzenie jesteśmy w stanie wyszukać nieruchomość dopasowaną do Państwa indywidualnych preferencji oraz możliwości finansowych.

Pełna, profesjonalna obsługa każdego klienta

Jako doświadczona i sprawdzona agencja z oddziałem na terenie miasta Stargard, świadczymy kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Dzięki współpracy z notariuszami, radcami prawnymi oraz rzeczoznawcami majątkowymi możemy wszystkim naszym klientom zapewnić najwyższy poziom usług. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i oczekiwania, dlatego poza pomocą w znalezieniu i wyborze wymarzonej nieruchomości w Stargardzie, proponujemy również fachowe doradztwo w zakresie ubiegania się o kredyt mieszkaniowy, podpowiadając jakie formalności należy załatwić . Oferujemy obsługę wszystkich typów transakcji - pośredniczymy zarówno w sprzedaży, jak i w wynajmie mieszkań, domów, działek oraz obiektów komercyjnych.

Oddział Szczecin

70-205 Szczecin
Podgórna 63/18

735-007-008

biuro.szczecin@hestianieruchomosci.pl

Oddział Stargard

73-110 Stargard
al. Wyszyńskiego 12-15a

735-008-009

stargard.biuro@hestianieruchomosci.pl