Zarządzanie najmem – Szczecin, Stargard i Kołobrzeg

Naszym klientom zapewniamy profesjonalne zarządzanie najmem nieruchomości

Wynajmujesz nieruchomość w Szczecinie, Stargardzie lub Kołobrzegu? Wyręczymy Cię we wszystkich czynnościach! 
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom właścicieli mieszkań, domów oraz lokali przeznaczonych na wynajem, oferujemy kompleksową usługę zarządzania najmem. To oferta dla Ciebie, jeżeli ponad wszystko cenisz sobie bezpieczeństwo i jasne warunki współpracy.
 • znalezienie oraz rzetelna weryfikacja najemcy
 • wystawianie faktur oraz automatyczne księgowanie płatności najemców na ich indywidualnych rachunkach
 • pełne rozliczanie liczników, również w wynajmie na pokoje, zaliczkowo i z ryczałtem
 • zgłaszanie/zarządzanie usterkami w mieszkaniu
 • windykacja/ponaglenie do zapłaty
 • panel właściciela umożliwiający wgląd do umów oraz pełnej historii najmu 
Powierzając nam swoją nieruchomość możesz spać spokojnie, zdejmiemy z Ciebie ciężar obowiązku, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i pieniądze, zyskując tym samym profesjonalne wsparcie merytoryczne i kompleksową obsługę doświadczonego zespołu. 
Jeśli chodzi o wynajem mieszkania Szczecin, Stargard i Kołobrzeg są miastami, w których tego typu ofert nie brakuje. Zastanawiasz się, jak wynająć mieszkanie, by najemca wywiązywał się ze swoich obowiązków?
 

Wynajem mieszkania Szczecin – bezpieczeństwo i stabilność najmu 

Interesuje Cię opcja, jaką jest wynajem pokoju lub wynajem mieszkań? Szczecin to dynamicznie rozwijające się miasto, w którym ogromnym zainteresowaniem cieszy się rynek nieruchomości. Popularny staje się między innymi wynajem.
Zastanawiasz się, jak wynająć mieszkanie, poza tym poszukujesz odpowiedzi na pytania:
- w jaki sposób zweryfikować wiarygodność najemcy,
- jak stworzyć bezpieczną umowę najmu,
- ile wynosi podatek od wynajmu mieszkania,
- jak przygotować protokół zdawczo-odbiorczy mieszkania,
- gdzie zgłosić nieuczciwego najemcę.

Skorzystaj ze wsparcia biura Hestia Nieruchomości, a wyręczymy Cię ze wszystkich obowiązków, które spoczywać będą na Tobie w związku z wynajmem mieszkania.
 

Zarządzanie wynajmem – tak jak tego oczekujesz!

Chcesz dowiedzieć się, jak bezpiecznie wynająć mieszkanie? Codziennie dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów – dzięki nam zapomnisz, co to znaczy mieć problemy z najemcą. Wspieramy właścicieli, którzy decydują się na wynajem pokoi lub mieszkań w Szczecinie, Stargardzie oraz Kołobrzegu. Jednocześnie pomagamy osobom, które chcą zainwestować w dom lub mieszkania z przeznaczeniem pod wynajem.
Dbamy o wynajmowane mieszkania tak jakbyśmy to my byli ich właścicielami. Swoją ofertę kierujemy także do osób poszukujących lokali do wynajęcia. Dla nas najważniejszy jest Twój zysk! Podstawą naszego sukcesu jest indywidualne traktowanie każdej przekazanej nam pod opiekę nieruchomości zachodniopomorskiej.
 

Profesjonalne zarządzanie najmem - wygoda zarówno dla najemcy jak i wynajmującego

Dla nas zarządzanie najmem w Szczecinie, Stargardzie, Kołobrzegu i okolicach rozpoczyna się od profesjonalnego przygotowania nieruchomości do najmu. Jeśli jest taka potrzeba, właściciel wynajmowanej nieruchomości może liczyć na nasze wsparcie również w zakresie prac dodatkowych, do których zalicza się między innymi remonty mieszkań, czy też ich doposażanie. Dzięki współpracy z naszym biurem właściciele lokali unikną błędów, które często popełniają przy wynajmie, a najemca nie będzie sprawiać im problemów. Profesjonalne wsparcie naszej firmy zagwarantuje Ci bezstresowy przebieg procesu najmu – na każdym etapie współpracy.


Jak wynająć mieszkanie – kompleksowe zarządzanie nieruchomościami

Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić naszym klientom najwyższy komfort obsługi nieruchomości, a także maksymalne bezpieczeństwo związane z wynajmem. W zakres naszych obowiązków wchodzi między innymi sporządzanie umów najmu oraz sporządzanie protokołów zdawczo-odbiorczych. Kompleksowe usługi związane z zarządzaniem najmem opieramy na wielofunkcyjnym systemie do obsługi wynajmu, dzięki któremu klient będzie mieć możliwość bieżącego monitorowania czynności w ramach wynajmowanej nieruchomości. W systemie tym znajduje się intuicyjny panel właściciela oraz panel najemcy.
 • Panel właściciela to opcja, dzięki której osoba wynajmująca nieruchomość będzie mieć możliwość zobaczenia wszystkich swoich mieszkań, a także najemców, poza tym znajdzie w nim bieżące płatności i statystyki.
 • Panel najemcy może okazać się przydatny np. do zgłaszania usterek w wynajmowanym lokalu, poza tym najemca z jego pomocą będzie mieć możliwość pobrania faktury i skontaktowania się z właścicielem, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.
Dzięki systemowi zarządzania najmem osoba wynajmująca lokal będzie mieć też możliwość pobierania umów i niezbędnych dokumentów związanych z usługą najmu, poza tym będzie mogła na bieżąco kontrolować przychodzące płatności. Zarządzanie najmem przy pomocy tego programu to również doskonała opcja, jeśli chodzi o rozliczanie liczników i bieżącą kontrolę ich stanu oraz miesięcznego zużycia.


Wynajem mieszkań Szczecin – kompleksowe wsparcie profesjonalistów

Właścicielom mieszkań na wynajem udostępniamy panel klienta z dostępem 24h/7, a przy tym z dokumentacją i fakturami w formacie PDF. Zaletą współpracy z biurem Hestia Nieruchomości jest możliwość wystawiania faktur za właściciela. Nie bez znaczenia pozostaje również wygodna komunikacja e-mail i SMS z najemcami, która w znacznym stopniu ułatwia załatwianie bieżących spraw. Do innych ważnych korzyści dotyczących współpracy z naszym biurem nieruchomości zalicza się następujące czynności:
 • Obsługa zgłoszeń i usterek, które mogą wynikać z bieżącej eksploatacji wynajmowanego lokalu.
 • Obsługa dokumentów kosztowych, które dotyczą wynajmowanej nieruchomości.
 • Księgowanie wpłat za dotychczasowe przelewy w ramach najmu. 
Wyżej wymienione usługi dostępne są w ramach naszej usługi obsługi najmu. Jeśli pojawi się jakikolwiek problem z najemcą, konieczne może okazać się przekazanie mu dokumentu, jakim jest ponaglenie do zapłaty. W ostateczności rozwiązaniem może okazać się windykacja. Podejmując współpracę z naszym biurem nieruchomości, właściciel wynajmowanego lokalu nie będzie mieć powodów do niepokoju – w ramach usług dotyczących systemu obsługi najmu dostępne są również opcje takie jak ponaglenie do zapłaty oraz windykacja, czyli proces mający na celu wyegzekwowanie należnych pieniędzy.