-
-
-
zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert

Mieszkania Na sprzedaż

sortuj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

SZCZECIN, BUKOWO

195 000 | 37 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 356943

Nowa inwestycja na oś.Bukowo w atrakcyjnej cenie! Doskonała lokalizacja, cicha i spokojna okolica, bardzo dobrze skomunikowana blisko do centrum Szczecina jak i do Polic zarówno komunikacją miejscą, jak i autem, w okolicy sklepy, szkoła, poczta, silownia, park leśny. UWAGA!!! W cenie miejsce postojowe w hali garażowej pod budynkiem! Nieruchomość położona na II piętrze niskiego budynku składa się z : - salon z aneksem kuchennym = 17,38 m2 - pokój = 8,10 m2 - łazienka = 3,23 m2 - korytarz = 8,52 m2 STANDARD WYKOŃCZENIA MIESZKANIA: - tynki wapienno-cementowe (kategoria III); - posadzki betonowe; - instalacja elektryczna (przewody w puszkach - bez białego montażu); - instalacja RTV z sygnałem naziemnym (okablowanie); - instalacja telefoniczna (okablowanie); - instalacja wod.-kan. wyprowadzona ze ścian (bez armatury); - instalacja c.o. bez pieca i grzejników - zamontowane wkłady kominowe, wyprowadzone podejścia do grzejników i pieca; - drzwi zewnętrzne do lokalu mieszkalnego bez drzwi wewnętrznych i parapetów. To pełna zieleni, cicha i spokojna okolica z parkiem leśnym od strony wschodniej. W sąsiedztwie domów jednorodzinnych i ogrodów działkowych, dzięki czemu za niewielką cenę otrzymają Państwo spokój i ciszę w bliskiej odległości od centrum miasta. Zakończenie inwestycji IV kwartał 2019. Zadzwoń i umów się na prezentację!

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

SZCZECIN, BUKOWO

245 000 | 59 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 356945

Nowa inwestycja na oś.Bukowo w atrakcyjnej cenie! Doskonała lokalizacja, cicha i spokojna okolica, bardzo dobrze skomunikowana blisko do centrum Szczecina jak i do Polic zarówno komunikacją miejscą, jak i autem, w okolicy sklepy, szkoła, poczta, silownia, park leśny. UWAGA!!! W cenie miejsce postojowe w hali garażowej pod budynkiem! Nieruchomość położona na II piętrze niskiego budynku składa się z : - salon z aneksem kuchennym = 16,88 mkw - pokój = 10,55 mkw - łazienka = 4,03 mkw - korytarz = 3,67 mkw - antresola = 23,78 mkw STANDARD WYKOŃCZENIA MIESZKANIA: - tynki wapienno-cementowe (kategoria III); - posadzki betonowe; - instalacja elektryczna (przewody w puszkach - bez białego montażu); - instalacja RTV z sygnałem naziemnym (okablowanie); - instalacja telefoniczna (okablowanie); - instalacja wod.-kan. wyprowadzona ze ścian (bez armatury); - instalacja c.o. bez pieca i grzejników - zamontowane wkłady kominowe, wyprowadzone podejścia do grzejników i pieca; - drzwi zewnętrzne do lokalu mieszkalnego bez drzwi wewnętrznych i parapetów. ANTRESOLA: - sufity poddasza ocieplone wełną mineralną z paroizolacją i stelażem pod płyty GK (bez płyt GK); - wykonane tynki wapienno-cementowe (kategoria III) i posadzki betonowe. To pełna zieleni, cicha i spokojna okolica z parkiem leśnym od strony wschodniej. W sąsiedztwie domów jednorodzinnych i ogrodów działkowych, dzięki czemu za niewielką cenę otrzymają Państwo spokój i ciszę w bliskiej odległości od centrum miasta. Zakończenie inwestycji IV kwartał 2019. Tego szukasz, zadzwoń i umów się na prezentację!

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

SZCZECIN, BUKOWO

275 000 | 67 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 356948

Nowa inwestycja na oś.Bukowo w atrakcyjnej cenie! Doskonała lokalizacja, cicha i spokojna okolica, bardzo dobrze skomunikowana blisko do centrum Szczecina jak i do Polic zarówno komunikacją miejską, jak i autem, w okolicy sklepy, szkoła, poczta, silownia, park leśny. UWAGA!!! W cenie miejsce postojowe w hali garażowej pod budynkiem! Nieruchomość położona na II piętrze niskiego budynku składa się z : - salon z aneksem kuchennym = 17,56 m2 - pokój = 12,65 m2 - łazienka = 4,17 m2 - korytarz = 4,53 m2 - antresola = 27,91 m2 STANDARD WYKOŃCZENIA MIESZKANIA: - tynki wapienno-cementowe (kategoria III); - posadzki betonowe; - instalacja elektryczna (przewody w puszkach - bez białego montażu); - instalacja RTV z sygnałem naziemnym (okablowanie); - instalacja telefoniczna (okablowanie); - instalacja wod.-kan. wyprowadzona ze ścian (bez armatury); - instalacja c.o. bez pieca i grzejników - zamontowane wkłady kominowe, wyprowadzone podejścia do grzejników i pieca; - drzwi zewnętrzne do lokalu mieszkalnego bez drzwi wewnętrznych i parapetów. ANTRESOLA: - sufity poddasza ocieplone wełną mineralną z paroizolacją i stelażem pod płyty GK (bez płyt GK); - wykonane tynki wapienno-cementowe (kategoria III) i posadzki betonowe. To pełna zieleni, cicha i spokojna okolica z parkiem leśnym od strony wschodniej. W sąsiedztwie domów jednorodzinnych i ogrodów działkowych, dzięki czemu za niewielką cenę otrzymają Państwo spokój i ciszę w bliskiej odległości od centrum miasta. Zakończenie inwestycji IV kwartał 2019. Tego szukasz, zadzwoń i umów się na prezentację!

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

SZCZECIN, BUKOWO

198 000 | 40 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 356949

Nowa inwestycja na oś.Bukowo w atrakcyjnej cenie! Doskonała lokalizacja, cicha i spokojna okolica, bardzo dobrze skomunikowana blisko do centrum Szczecina jak i do Polic zarówno komunikacją miejscą, jak i autem, w okolicy sklepy, szkoła, poczta, silownia, park leśny. UWAGA!!! W cenie miejsce postojowe w hali garażowej pod budynkiem! Nieruchomość położona na I piętrze niskiego budynku składa się z : salon z aneksem kuchennym = 18,31 m2 - pokój = 9,33 m2 - łazienka = 3,70 m2 - korytarz = 9,02 m2 STANDARD WYKOŃCZENIA MIESZKANIA: - tynki wapienno-cementowe (kategoria III); - posadzki betonowe; - instalacja elektryczna (przewody w puszkach - bez białego montażu); - instalacja RTV z sygnałem naziemnym (okablowanie); - instalacja telefoniczna (okablowanie); - instalacja wod.-kan. wyprowadzona ze ścian (bez armatury); - instalacja c.o. bez pieca i grzejników - zamontowane wkłady kominowe, wyprowadzone podejścia do grzejników i pieca; - drzwi zewnętrzne do lokalu mieszkalnego bez drzwi wewnętrznych i parapetów. To pełna zieleni, cicha i spokojna okolica z parkiem leśnym od strony wschodniej. W sąsiedztwie domów jednorodzinnych i ogrodów działkowych, dzięki czemu za niewielką cenę otrzymają Państwo spokój i ciszę w bliskiej odległości od centrum miasta. Zakończenie inwestycji IV kwartał 2019. Tego szukasz, zadzwoń i umów się na prezentację!

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

SZCZECIN, BUKOWO

195 000 | 37 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 356787

MIESZKANIE NR 10 POZIOM: II PIĘTRO POŁOŻENIE: POŁUDNIOWY-WSCHÓD POWIERZCHNIA: 37,23 m Mieszkanie z miejscem garażowym pod budynkiem w cenie . Termin wydania mieszkania wiosna 2019. Oferuję mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym w dzielnicy Bukowo. To pełna zieleni, cicha i spokojna okolica z parkiem leśnym. W sąsiedztwie domów jednorodzinnych i ogrodów działkowych będą mieli Państwo za niewielką cenę spokój i ciszę w bliskiej odległości od centrum miasta. ROZKŁAD POMIESZCZEŃ I METRAŻ - salon z aneksem kuchennym = 17,38 m - pokój = 8,10 m - łazienka = 3,23 m - korytarz = 8,52 m WYKONANIE BUDYNKU - ściany konstrukcyjne zewnętrzne i wewnętrzne z Silki - ściany działowe z bloczków Silka lub betonu komórkowego - ocieplenie ścian zewnętrznych styropian 12 cm - instalacja c.o. i c.w. z pieca gazowego dwufunkcyjnego - dachówka ceramiczna - okna PVC 3-szybowe - ściany zewnętrzne tynk cienkowarstwowy - balustrady balkonów metalowe - instalacja elektryczna - instalacja grzewcza - drzwi zewnętrzne - klatka schodowa całkowicie wykończona STANDARD WYKOŃCZENIA - tynki wapienno-cementowe (kategoria III) - posadzki betonowe - instalacja elektryczna (przewody w puszkach - bez białego montażu) - instalacja RTV z sygnałem naziemnym (okablowanie) - instalacja telefoniczna (okablowanie) - instalacja wod.-kan. wyprowadzona ze ścian (bez armatury) - instalacja c.o. bez pieca i grzejników - zamontowane wkłady kominowe, wyprowadzone podejścia do grzejników i pieca - drzwi zewnętrzne do lokalu mieszkalnego bez drzwi wewnętrznych i parapetów KOMUNIKACJA, BUDYNKI UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ Do przystanku autobusowego jest 800 m. W pobliżu znajdują się szkoła podstawowa i gimnazjum oraz sklepy i centrum handlowe (w kierunku na Police). Łatwy dojazd z centrum miasta autobusem linii nr 101 lub 107. Do centrum miasta (plac Rodła) tylko 7,5 km – około 15 min jazdy samochodem. ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

SZCZECIN, BUKOWO

175 000 | 35 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 356786

Poziom: PARTER Położenie: PÓŁNOCNY-WSCHÓD Powierzchnia: 35,21 m Mieszkanie z miejscem garażowym przed budynkiem Oferuję mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym w dzielnicy Bukowo. To pełna zieleni, cicha i spokojna okolica z parkiem leśnym. W sąsiedztwie domów jednorodzinnych i ogrodów działkowych będą mieli Państwo za niewielką cenę spokój i ciszę w bliskiej odległości od centrum miasta. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w dwu-piętrowym budynku. ROZKŁAD POMIESZCZEŃ I METRAŻ - salon z aneksem kuchennym = 16,31 m - pokój = 10,55 m - łazienka = 4,20 m - korytarz = 4,15 m WYKONANIE BUDYNKU - ściany konstrukcyjne zewnętrzne i wewnętrzne z Silki - ściany działowe z bloczków Silka lub betonu komórkowego - ocieplenie ścian zewnętrznych styropian 12 cm - instalacja c.o. i c.w. z pieca gazowego dwufunkcyjnego - dachówka ceramiczna - okna PVC 3-szybowe - ściany zewnętrzne tynk cienkowarstwowy - balustrady balkonów metalowe - instalacja elektryczna - instalacja grzewcza - drzwi zewnętrzne - klatka schodowa całkowicie wykończona STANDARD WYKOŃCZENIA - tynki wapienno-cementowe (kategoria III) - posadzki betonowe - instalacja elektryczna (przewody w puszkach - bez białego montażu) - instalacja RTV z sygnałem naziemnym (okablowanie) - instalacja telefoniczna (okablowanie) - instalacja wod.-kan. wyprowadzona ze ścian (bez armatury) - instalacja c.o. bez pieca i grzejników - zamontowane wkłady kominowe, wyprowadzone podejścia do grzejników i pieca - drzwi zewnętrzne do lokalu mieszkalnego bez drzwi wewnętrznych i parapetów KOMUNIKACJA, BUDYNKI UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ Do przystanku autobusowego jest 800 m. W pobliżu znajdują się szkoła podstawowa i gimnazjum oraz sklepy i centrum handlowe (w kierunku na Police). Łatwy dojazd z centrum miasta autobusem linii nr 101 lub 107. Do centrum miasta (plac Rodła) tylko 7,5 km – około 15 min jazdy samochodem. Termin wydania mieszkania jesień/zima 2019 ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

Oddział Szczecin

70-205 Szczecin
Podgórna 63/18

Oddział Stargard

73-110 Stargard
al. Wyszyńskiego 12-15a