Oferty nieruchomości - Siadło Dolne

Dowiedz się pierwszy o nowych ofertach spełniających Twoje kryteria

OTRZYMUJ POWIADOMIENIA

1
Zakup domu lub mieszkania na wsi to dziś bardzo dobry wybór, na który decyduje się coraz więcej osób. Wybór nieruchomości z dala od korków i miejskiego zgiełku zapewnia przede wszystkim spokój. Miejscem wartym polecenia jest malowniczo położona w dolinie Odry miejscowość Siadło Dolne. Mieszkania na sprzedaż w tej lokalizacji z pewnością spełnią wszelkie potrzeby i oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających klientów.

Nieruchomości Siadło Dolne - inwestycja na lata

Miejscowość Siadło Dolne położona jest w powiecie polickim, w gminie Kołbaskowo, w dolinie nad rzeką Odrą, w odległości zaledwie 6 km na południe od miasta Szczecin. Z kolei w odległości zalewie 2 km na południe od wsi położony jest Rezerwat Przyrody Wzgórze Widokowe nad Międzyodrzem. Wieś leży u podnóża Wału Stobniańskiego, który rozciąga się na przestrzeni kilkunastu kilometrów od Bezrzecza. W bliskiej odległości od miejscowości znajduje się Park Krajobrazowy Doliny Dolnej Odry. Siadło Dolne to miejscowość, która stanowi Idealne miejsce do organizacji spływów kajakowych. To także bardzo dobre miejsce, w którym prowadzić można gospodarstwo agroturystyczne oraz otworzyć wypożyczalnię kajaków. Przez miejscowość przebiegają szlaki kajakowe i szalki rowerowe. Jeśli chodzi o mieszkania na sprzedaż, Siadło Dolne posiada bogatą ofertę nieruchomości. Oferta nieruchomości w Siadle Dolnym kierowana jest zarówno dla osób starszych i singli, jak również dla rodzin z dziećmi.

Mieszkania na sprzedaż Siadło Dolne

Siadło Dolne to miejscowość pełna nowych inwestycji, które skierowane są dla tych osób, które cenią sobie bezpośredni kontakt z przyrodą i naturą oraz pragną zamieszkać z dala od miejskiego hałasu, a jednocześnie mają możliwość bezproblemowego i szybkiego dojazdu do centrum Szczecina oraz szybkiego dotarcia do uczelni, urzędów czy też kina. Dogodne połączenie ze Szczecinem zapewnia trasa autobusowa komunikacji miejskiej. Miejscowość położona jest również w bliskiej odległości od autostrady A6 oraz drogi ekspresowej S3. To idealne miejsce, w którym można odpocząć i uprawiać turystykę. Bezpośrednie sąsiedztwo rozlewisk Odry oraz niedawno otwarte nadbrzeże Odry i przepiękne tereny rekreacyjne nad Odrą to niewątpliwe atuty, które sprawiają, że oferowane mieszkania na sprzedaż w Siadle Dolnym są niezwykle atrakcyjne dla potencjalnych klientów.

Hestia Nieruchomości - najlepsze oferty domów na sprzedaż w Siadle Dolnym

W Hestia Nieruchomości znaleźć można atrakcyjne domy na sprzedaż w Siadle Dolnym o wysokim standardzie i różnej powierzchni - zarówno domy jednorodzinne wolnostojące, jak również domy w zabudowie szeregowej. Nieruchomości na sprzedaż w Siadle Dolnym to również niezwykle atrakcyjne działki budowlane z przepięknym widokiem na Odrę, które wykorzystać można nie tylko pod zabudowę, ale również pod różnego rodzaju inwestycje. W naszych ofertach przedstawiamy dokładny opis i rzeczywiste zdjęcia nieruchomości, a także przeprowadzamy Państwa przez wszystkie skomplikowane procedury związane z nabyciem nieruchomości. Nasi wykwalifikowani doradcy przygotowują również korzystne opcje finansowania inwestycji. Zapraszamy do kontaktu.

Nasza oferta


Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Doradztwo finansowe

Zarządzanie najmem