Oferty nieruchomości - Przecław

Dowiedz się pierwszy o nowych ofertach spełniających Twoje kryteria

OTRZYMUJ POWIADOMIENIA

1
Przecław to atrakcyjnie położona miejscowość w powiecie polickim, w bliskiej odległości od stolicy województwa zachodniopomorskiego - Szczecina. To atrakcyjna lokalizacja, w które prężnie rozwija się budownictwo mieszkaniowe, co w połączeniu z bliskością Szczecina powoduje liczne osiedlanie się tu coraz większej liczby osób. Jeśli chodzi o oferty nieruchomości, Przecław to miejsce, w którym warto pozostać na dłuższy czas.

Nieruchomości Przecław

Przecław to miejscowość położona na południe od miasta Szczecin. Na granicy miejscowości przebiega droga krajowa nr 13, która w pobliskim Kołbaskowie łączy się z autostradą A6. Przez Przecław przebiega linia autobusowa szczecińskiej komunikacji miejskiej, która zapewnia bezproblemowe i szybkie połączenie z pobliskimi miejscowościami oraz ze Szczecinem. To cicha i spokojna okolica, w której zamieszkać mogą zarówno osoby starsze, jak również rodziny z dziećmi. W Przecławiu znajduje się kościół, sklepy, urząd pocztowy, a także przedszkola i szkoły. Jeśli chodzi o mieszkania na sprzedaż, Przecław to miejscowość, w której znaleźć można wiele interesujących ofert pochodzących zarówno z rynku pierwotnego, jak również z rynku wtórnego. Przecław oferuje również atrakcyjne domy jednorodzinne oraz budynki wielorodzinne na sprzedaż wraz z ogrodami i miejscem parkingowym.

Mieszkania na sprzedaż Przecław Szczecin

Posiadanie własnego lokum jest zdecydowanie najbardziej pożądanym przez każdego z nas marzeniem. Przy wyborze nieruchomości duże znacznie odgrywa m.in. lokalizacja, w jakiej znajduje się interesująca nas nieruchomość. W ofercie biura Hestia Nieruchomości znajduje się baza różnego rodzaju mieszkań na sprzedaż o różnej powierzchni oraz zróżnicowanym standardzie wykończenia. Klient chcący nabyć nieruchomość w Przecławiu ma do wyboru zarówno mieszkania na sprzedaż w Przecławiu zlokalizowane w zadbanych osiedlach, jak również przepiękne domy na sprzedaż w Przecławiu.

Nieruchomości na sprzedaż w Przecławiu

Hestia Nieruchomości do profesjonalne biuro nieruchomości, które od wielu lat specjalizuje się w obrocie nieruchomościami mieszkaniowymi na rynku pierwotnym i wtórnym. W naszej bogatej ofercie znaleźć można m.in. atrakcyjne mieszkania na sprzedaż w Przecławiu. Miejscowość Przecław oferuje także nowoczesne osiedla mieszkaniowe, które są przykładem funkcjonalnej i jednocześnie eleganckiej architektury. Wysoki standard mieszkań i budynków gwarantuje komfort i wysokie bezpieczeństwo. U nas każdy, kto zechce nabyć nieruchomość w Przecławiu, z pewnością znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Nasza oferta


Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Doradztwo finansowe

Zarządzanie najmem