Oferty nieruchomości - Kurów

Dowiedz się pierwszy o nowych ofertach spełniających Twoje kryteria

OTRZYMUJ POWIADOMIENIA

1
Kurów to malowniczo położona miejscowość w bliskim sąsiedztwie Szczecina. To zielona okolica, która doceniana jest między innymi za przepiękne krajobrazy, czyste powietrze oraz bliskie sąsiedztwo lasów, a także możliwość szybkiego dojazdu do centrum Szczecina. W naszej szerokiej ofercie nieruchomości na sprzedaż w Kurowie każdy z pewnością znajdzie wymarzone dla siebie lokum, które w pełni będzie odpowiadało jego potrzebom oraz oczekiwaniom. Miejscowość Kurów oferuje również wiele atrakcyjnych działek budowlanych.

Nieruchomości - Kurów, Szczecin

Miejscowość Kurów położona jest w odległości ok. 2,5 km od południowo-zachodniej granicy miasta Szczecin, w powiecie polickim. Kurów leży nad rozlewiskiem Odry - na zachodnim zboczu rzeki, gdzie zlokalizowany jest przepiękny Rezerwat Przyrody Kurowskie Błota i Kanały, utworzony w 1965 roku dla kormoranów. Spotkać tu można również wiele rzadkich gatunków ptaków - m.in. czaple siwe oraz myszołowy. Obszar rezerwatu w większości stanowi podmokły las olchowy oraz łęg przykorytowy, a także wiele znajdujących się pod ochroną gatunków roślin. Rezerwat jest ponadto siedliskiem wielu gatunków ptaków. Oferty nieruchomości w Kurowie kierowane są zwłaszcza dla tych osób, które kochają sielankowe klimaty. Piękna i cicha okolica zachęca do zamieszkania tutaj nie tylko osoby starsze i rodziny z dziećmi, ale również osoby, którym przeszkadza miejski zgiełk i szukają spokojnej okolicy. Szybkie połączenie ze Szczecinem zapewnia biegnąca przez miejscowość trasa autobusowa komunikacji miejskiej.

Domy na sprzedaż Kurów

Hestia Nieruchomości oferuje malowniczo położone, nowoczesne domy w zabudowie szeregowej zlokalizowane na kameralnych osiedlach w Kurowie. Nasza oferta obejmuje również domki jednorodzinne wolnostojące. W asortymencie biura Hestia Nieruchomości dostępne są zarówno nieruchomości z rynku pierwotnego, jak również nieruchomości z rynku wtórnego. Zaletą domów na sprzedaż w Kurowie jest doskonała lokalizacja. Proponujemy domy o dowolnych rozkładach pomieszczeń oraz zróżnicowanej powierzchni - u nas każdy z pewnością znajdzie odpowiadające indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom lokum. Mieszkania na sprzedaż w Kurowie zróżnicowane są także pod kątem standardu wykończenia. W naszej ofercie znaleźć można nie tylko domy na sprzedaż w Kurowie, ale również atrakcyjne działki na sprzedaż. Nieruchomości w Kurowie to z pewnością inwestycja na lata. Służymy pomocą w znalezieniu wymarzonej nieruchomości - wystarczy kontakt telefoniczny, mailowy lub osobisty z pracownikami naszego biura.

Nasza oferta


Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Doradztwo finansowe

Zarządzanie najmem