O firmie

Biuro Hestia Nieruchomości powstało z połączenia pasji, doświadczenia a także wysokiego profesjonalizmu i niekonwencjonalnego spojrzenia na rynek nieruchomości.

Przeglądaj nieruchomości

O firmie

Co nas wyróżnia

Wspieramy na każdym etapie
współpracy


Kompleksowo przeprowadzamy naszych klientów przez proces uzyskania kredytu hipotecznego. Udzielamy niezbędnych informacji, tłumaczymy trudne zagadnienia i pomagamy w wyborze najlepszej oferty. Działamy w miłej atmosferze, która budzi zaufanie i poczucie bezpieczeństwa.

Oferujemy elastyczną, szeroką
ofertę kredytową


Nasi doradcy mają dostęp do szerokiej bazy ofert kredytowych, inwestycyjnych i leasingowych, aby zapewnić klientom najlepsze opcje. Eksperci Hestia Nieruchomości dostosują rozwiązanie do sytuacji finansowej klienta, zapewniając pełną elastyczność w wyborze najlepszej oferty.

Zapewniamy maksymalne
bezpieczeństwo 


Nasi doświadczeni doradcy finansowi zapewniają maksymalne bezpieczeństwo klientom podczas procesu otrzymywania kredytu hipotecznego. Ich wiedza pozwala na przygotowanie bezbłędnego wniosku i zabezpieczenie przed ryzykiem, które mogłoby spowodować niepotrzebne wydatki.

Szukasz eksperta finansowego w Szczecinie? Zgłoś się do nas!

 

Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, oferujemy kompleksowe usługi w zakresie kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Łącząc wieloletnie doświadczenia naszych pracowników w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i doradztwa finansowego oraz wiedzą o lokalnym rynku postanowiliśmy znaleźć rozwiązania, które pomogą nam zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów.


Zespół Hestia doskonale zorientowani w rynku doradcy z pasją i doświadczeniem. Dbamy o wysoki standard i jakość wykonywanych usług, dlatego pracujemy zgodnie z kodeksem etycznym, który daje poczucie bezpieczeństwa wszystkim Klientom. Głęboko wierzymy, że sukces każdego przedsięwzięcia zależy od wiedzy, chęci i stuprocentowego zaangażowania w pracę. Dlatego analizujemy potrzeby i oczekiwania Klienta, wspólnie ustalamy cel, który następnie staramy się osiągnąć w jak najkrótszym czasie bez żadnych kompromisów.

Należymy do:

             

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.
Nieruchomości Szczecin - jak kupić mieszkanie?
Posiadanie własnego mieszkania jest zdecydowanie najbardziej pożądanym przez każdego marzeniem. Chcąc się usamodzielnić lub zakładając rodzinę kupno mieszkania jest pierwszą rzeczą, nad którą należy poważnie się zastanowić. Jak wygląda kupno mieszkania? Aby wybrać odpowiednią dla siebie nieruchomość w Szczecinie należy brać pod uwagę kilka kryteriów. Ważna jest przede wszystkim cena nieruchomości, jej lokalizacja (centrum, przedmieścia, bliskość sklepów oraz szkół), stan wykończenia oraz powierzchnia. Przed podjęciem decyzji związanej z kupnem nieruchomości warto również przeanalizować aktualną sytuację na rynku nieruchomości w mieście Szczecin. Kupno nieruchomości wbrew pozorom nie należy do czynności prostych.
Po dogłębnej analizie rynku należy wybrać właściwy moment na podjęcie ostatecznej decyzji. Zarówno kawalerki, jak również mieszkania 2 pokojowe w Szczecinie oraz mieszkania 3 pokojowe i większe znaleźć można nie tylko na rynku pierwotnym, jak również na rynku wtórnym. Kupno nowego mieszkania z rynku pierwotnego obciążone jest ryzykiem związanym m.in. z upadkiem dewelopera. Z kolei w przypadku rynku wtórnego należy liczyć się z jego właścicielem, który niekiedy może sprawiać problemy. Również stan samej nieruchomości często wymaga dodatkowych nakładów finansowych m.in. na remont.
Szczecin kupno - nowe czy używane mieszkanie?
Przy wyborze mieszkania pod uwagę należy wziąć kilka ważnych czynników. Szczególną uwagę warto zwrócić na całkowite koszty, jakie zostaną poniesione na zakup nieruchomości oraz na czas oczekiwania związany z przeprowadzką do interesującego nas mieszkania. Pod uwagę należy wziąć również lokalizację nieruchomości oraz jej funkcjonalność i przestronność. Zarówno mieszkanie z rynku pierwotnego, jak również z rynku wtórnego będzie wymagało sporego wkładu finansowego. Różnica między zakupem mieszkania na rynku pierwotnym i wtórnym związana jest z tym, na co przeznaczone zostaną środki finansowe.
Mieszkania Szczecin - rynek pierwotny i wtórny
Decydując się na zakup mieszkania z rynku wtórnego niemal zawsze należy liczyć się z potrzebą przeprowadzenia większego bądź też mniejszego remontu, aby stan nieruchomości został w jak największym stopniu dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb. Przeprowadzenie remontu można jednak przeciągnąć w czasie do momentu, kiedy będziemy dysponowali większą gotówką. Z kolei decydując się na nowe mieszkania w Szczecinie możemy je w dowolny sposób aranżować, zgodnie z własnymi preferencjami, ponieważ nikt wcześniej w nich nie mieszkał. W momencie znalezienia jakichkolwiek usterek można je w każdy momencie zgłosić do dewelopera, którego obowiązkiem będzie ich naprawa. Z kolei w przypadku mieszkania zakupionego z rynku wtórnego każdą powstałą wcześniej awarię należy naprawić samodzielnie.
Nieruchomości Szczecin - lokalizacja
Kupno mieszkania z rynku wtórnego najczęściej wiąże się z o wiele bardziej dogodną lokalizacją nieruchomości w porównaniu do nowych mieszkań z rynku pierwotnego. Takie położenie z pewnością może zapewnić spore oszczędności związane chociażby z zakupem paliwa na dojazdy do pracy, sklepów lub do szkoły. Jest to szczególnie widoczne w dużych miastach. Nowe mieszkania najczęściej budowane są na terenach otwartych i wcześniej niezagospodarowanych. Dlatego też zastanawiając się lokalizacją przyszłego miejsca zamieszkania warto zastanowić się, czy zależy nam na spokoju i ciszy, jaką najczęściej oferuje rynek pierwotny, czy też na bliskości do strategicznych punktów miasta, najczęściej oferowanej przez nieruchomości w Szczecinie z rynku wtórnego.
Kiedy najlepiej kupić mieszkanie w Szczecinie?
Decyzja o zakupie nieruchomości najczęściej związana jest z naszą aktualną sytuacją życiową, a rzadziej względami ekonomicznymi. Głównymi powodami związanym z kupnem mieszkania jest chęć usamodzielnienia się, zawarcie małżeństwa, zbliżające się narodziny nowego członka rodziny lub wyjazd do innego miasta na studia lub za pracą. Czy okres zakupu nieruchomości w Szczecinie ma znaczenie? Mieszkanie najlepiej kupić wiosną, kiedy pogoda sprzyja pracom remontowym. Stosunkowo ciepła aura wiosną wpływa korzystnie na wszelkie prace związane z aranżacją oraz wykańczaniem zakupionej nieruchomości. Termin zakupu mieszkania jest więc szczególnie ważny w przypadku mieszkań nabytych z rynku wtórnego, które najczęściej wymagają większego bądź też mniejszego remontu oraz wielu inwestycji. Zarówno pomalowanie ścian i sufitów, jak również położenie płytek na podłodze oraz na ścianach będzie wówczas przebiegało znacznie sprawniej.
Mieszkania Szczecin - dlaczego warto tu mieszkać?
Choć obecnie obserwowana jest tendencja do wyludniania się większych miast, pomimo tego liczba mieszkańców Szczecina z roku na rok wzrasta. Dlaczego warto zainwestować w nowe mieszkania w Szczecinie? Istnieje wiele powodów, dla których nieruchomości w Szczecinie cieszą się tak niezwykle dużą popularnością. Miasto to ma wiele zalet, do których należą m.in. piękne krajobrazy, dużo inwestycji oraz niski poziom bezrobocia. Szczecin jest pięknym miastem będącym stolicą i jednocześnie największym miastem województwa zachodniopomorskiego pełnym cieków wodnych oraz lasów i terenów zielonych. Duże urozmaicenie miasta stanowią jezioro Dąbie oraz rzeka Odra. Odległość z centrum miasta w linii prostej do Morza Bałtyckiego wynosi zaledwie 65 km. To miejsce, które oferuje szereg atrakcji nie tylko dla studentów, ale również dla rodzin z dziećmi. Oferty nieruchomości są tutaj niezwykle korzystne i atrakcyjne, a komfort życia wysoki. Z kolei ceny nieruchomości w Szczecinie są znacznie korzystniejsze niż chociażby we Wrocławiu, Krakowie czy też w Gdańsku.
Gdzie kupić mieszkanie w Szczecinie?
Szczecin jest miastem podzielonym na 4 dzielnice: Północ, Prawobrzeże, Śródmieście oraz Zachód, jednak w 1990 roku władze miasta ustanowiły aż 37 osiedli. Niemal każda dzielnica i osiedle miasta posiadają elementy godne polecenia i szczególnej uwagi. Duża popularnością cieszą się również mieszkania w Stargardzie - mieście znajdującym się w odległości ok. 50 km na wschód od Szczecina. Osoby, które chcą kupić lub wynająć nieruchomość w Szczecinie lub nieruchomość w Stargardzie bardzo często mają problem z wyborem najlepszej dla siebie dzielnicy oraz osiedla, a także właściwego biura nieruchomości. Wsparcie profesjonalnego doradcy nieruchomości jest nieocenione zarówno w przypadku podjęcia decyzji dotyczącej kupna, jak również sprzedaży lub wynajmu mieszkań, domów lub innych budynków użyteczności publicznej.
Nieruchomości Szczecin - gdzie najlepiej szukać mieszkania?
Jednym z najpopularniejszych osiedli w Szczecinie jest Warszewo, które zlokalizowane jest w pobliżu centrum miasta w bliskiej odległości od terenów leśnych. Znaleźć tam można komfortowe, nowe mieszkania w Szczecinie. Miejsce to jest szczególnie doceniane m.in. za bezpieczeństwo, zieleń, przyjazne sąsiedztwo oraz zadbaną i niezwykle czystą okolicę. To propozycja dla osób, które cenią sobie przestrzeń oraz wygodę, która płynie z mieszkania w nowym budownictwie.
Dużą popularnością cieszą się również nieruchomości w Szczecnie zlokalizowane na osiedlu Pogodno, które znajduje się na Zachodzie oraz na osiedlu Krzekowo znajdującym się w pobliżu Śródmieścia. Sąsiadujące z Pogodnem osiedle Krzekowo uznawane jest za jedno z najbezpieczniejszych miejsc do życia w mieście Szczecin. Nieruchomości warto szukać również na osiedlu Bukowym, które graniczy bezpośrednio ze Szczecińskim Parkiem Krajobrazowym, a także na osiedlu Słonecznym oraz Majowym, które przez mieszkańców cenione są przede wszystkim za czystą i zadbaną okolicę przyjazną rodzinom z dziećmi, a także za obecność licznych terenów zielonych.
Nowe mieszkania w Stargardzie - dlaczego warto postawić na to miasto?
Stargard pod względem liczby ludności jest 3 miastem województwa zachodniopomorskiego oraz 56 miastem w Polsce, które według danych GUS z 01.01.2018 zamieszkiwało 68 195 mieszkańców. Dlaczego warto nabyć nieruchomości w Stargardzie? Ważne kryterium wyboru mieszkania w Stargardzie stanowi m.in. szeroka oferta kształcenia (duża ilość szkół podstawowych, średnich, techników, zawodowych, a także szkoły wyższe) skierowana nie tylko dla młodzieży, ale również dla dorosłych, którzy chcą nadrobić swoje braki w wykształceniu. Stargard jest również miastem bezpiecznym.
Ponadto bliskość Stargardu do ośrodków takich jak Szczecin oraz Berlin sprawia, że oferta nieruchomości w Stargardzie staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Mieszkania w Stargardzie są stosunkowo niedrogie, a ich podaż systematycznie rośnie, co wiąże się z licznymi nowymi inwestycjami w nie tylko w centrum miasta, a również na jego obrzeżach. Atutem osieli mieszkaniowych w Stargardzie są liczne tereny zielone. Starówkę miejską otacza park, a w bezpośrednim sąsiedztwie miasta znajduje się wiele lasów.
Dlaczego warto skorzystać z usług doradcy nieruchomości ze Szczecina?
Decydując się na zakup lub wynajem mieszkania, domu, czy też innego budynku użyteczności publicznej warto postawić sobie pytanie, czy potrzebna będzie nam pomoc pośrednika. Skorzystanie z pomocy biura nieruchomości w Szczecinie w takim przypadku może okazać się bardzo dobrym rozwiązaniem. Oczywiście można rozważać próbę skutecznego zakończenia transakcji bez pomocy agencji, jednak wówczas należy liczyć się z faktem, iż z pewnością nie będzie ona należała do łatwych, a do tego może okazać się czasochłonna.
Samodzielne zmierzenie się z tak dużym przedsięwzięciem może okazać się więc bardzo trudne. Rzetelny i uczciwy doradca nieruchomości ze Szczecina z pewnością ochroni cenny czas Klienta oraz jego pieniądze. W przypadku, kiedy Klient będzie chciał dokonać zakupu nieruchomości w Szczecinie lub w Stargardzie, wówczas doradca zaoferuje mu najlepsze aktualne oferty na mieszkania w Szczecinie i w Stargardzie. Z kolei w przypadku osób, które chcą sprzedać dom, mieszkanie lub lokal doradca przedstawi oferty tylko i wyłącznie `poważnych` kupców.
Kawalerka Szczecin centrum - pełne bezpieczeństwo przy zakupie
Odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje sprawdzonego biura nieruchomości w Szczecinie pozwolą na skuteczne sfinalizowanie transakcji, a w niektórych sytuacjach na powstrzymanie Klienta przed podjęciem niewłaściwej decyzji. Warto wiedzieć, że nieprzemyślane decyzje mogą okazać się niezwykle kosztowe chociażby w sytuacji, kiedy np. nabywamy nieruchomość z zadłużeniem lub z lokatorem, który nie został wcześniej wymeldowany. Wszelkie transakcje związane z uzyskaniem praw do danej nieruchomości wiążą się z wieloma formalnościami. Korzystając z pomocy doradcy nieruchomości ze Szczecina wszelkie kwestie formalno-prawne leżą po stronie biura i to jego zadaniem jest dopilnowanie, aby całkowita dokumentacja związana ze sfinalizowaniem transakcji kupna/sprzedaży została przygotowana we właściwy sposób i przy tym zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
Mieszkania Stargard - oferta biura nieruchomości
Doświadczone i rzetelne biuro nieruchomości ze Stargardu bardzo dobrze zna specyfikę związaną ze współpracą z różnymi podmiotami. Oprócz tego idealny doradca nieruchomości ze Stargardu powinien doskonale znać miasto, w którym oferuje nieruchomości i bez żadnego problemu przedstawić bogatą ofertę na nowe mieszkania w Stargardzie, wskazując jednocześnie zalety oraz wady danej nieruchomości i jej lokalizacji. Powinien również doskonale orientować się w aktualnych cenach mieszkań i trendach z nimi związanych, a także znać najnowsze regulacje prawne i przepisy. Dzięki tym cechom doradca nieruchomości będzie w stanie sprostać oczekiwaniom każdego Klienta i znaleźć najlepsze dla niego lokum oraz przygotować właściwą strategię związaną z kupnem/sprzedażą nieruchomości i zakończyć transakcję sukcesem.
Doradca nieruchomości Szczecin i Stargard
Przy wyborze doradcy nieruchomości ze Szczecina lub Stargardu warto postawić na specjalistę z wiedzą i zaangażowaniem, który będzie działał niezwykle szybko i skutecznie, przedstawiając najkorzystniejsze rozwiązania dla obu zainteresowanych transakcją stron. Ważny jest również szeroki dostęp biura nieruchomości do różnego rodzaju ofert dotyczących nie tylko sprzedaży mieszkań w Szczecinie i Stargardzie oraz domów jednorodzinnych, ale również wynajmu mieszkań, lokali i domów oraz sprzedaży lokali użytkowych i działek, a także gruntów przeznaczonych pod zabudowę. Nawiązując współpracę z biurem nieruchomości w Szczecinie warto zwrócić uwagę na kwestie takie jak portfolio, warunki współpracy oraz kompetencje doradcy nieruchomości, z usług którego chcemy skorzystać.
Szczecin kupno - cechy dobrego doradcy nieruchomości
Decydują się na współpracę z doradcą nieruchomości ze Szczecina warto zwrócić uwagę na jego portfolio. Najlepiej, jeśli biuro nieruchomości w swojej ofercie będzie posiadało zarówno kawalerki w Szczecinie, jak również mieszkania 2 pokojowe w Szczecinie lub większe. Ważne jest, aby oferta zawierała zarówno nowe mieszkania w Szczecinie, jak również mieszkania z rynku wtórnego. Dzięki bogatej ofercie pośrednik będzie wówczas w stanie zaproponować zainteresowanej osobie kilka ofert, które będą odpowiadały jego oczekiwaniom i z których będzie mógł wybrać swoje wymarzone lokum.
Ważne jest również jasne i przejrzyste określenie warunków współpracy, które polega na wcześniejszym uzgodnieniu kwestii, które wiążą się m.in. z prezentacją nieruchomości, przygotowaniem oraz publikacją oferty, wielkością prowizji oraz sposobem kontaktu z zainteresowanymi kupnem/sprzedażą/wynajmem Klientami. Godny zaufania doradca nieruchomości ze Szczecina powinien wyróżniać się wysokimi umiejętnościami w zakresie nawiązywania współpracy oraz dalszej koordynacji z potencjalnym nabywcą. Powinien być również bardzo dobrym negocjatorem z bogatą wiedzą z zakresu nieruchomości oraz doświadczeniem zawodowym.
Doradca nieruchomości Szczecin - nieoceniona pomoc dla każdego
Kupno nieruchomości wiąże się nie tylko z wyborem odpowiedniego dla siebie lokum, ale również z bezpiecznym sfinalizowaniem transakcji. Decydując się na pomoc rzetelnego doradcy nieruchomości ze Szczecina Klient otrzyma pełne wsparcie przy wyborze ofert sprzedaży mieszkań. Szczególnie ważna jest selekcja ogłoszeń i przedstawienie Klientowi tych ofert, które w największym stopniu spełniają jego wymagania i oczekiwania. Ważnym zadaniem doradcy jest również opiniowanie nieruchomości, które stanowią obszar zainteresowania Klienta. Polega ono na przedstawieniu mocnych i słabych stron wybranych przez Klienta nieruchomości w Szczecinie.
Solidny doradca nieruchomości przeprowadza również negocjacje, które polegają na wynegocjowaniu cen, które usatysfakcjonują obie strony. Jego zadaniem jest również sprawdzenie oraz przygotowanie dokumentów, które polega m.in. na kontroli ich prawidłowości w celu weryfikacji stanu prawnego nieruchomości, a także wykluczenia ewentualnych obciążeń, które nie zostały ujawnione przez sprzedającego.
Hestia Nieruchomości - sprawdzony doradca nieruchomości w Szczecinie i Stargardzie
Hestia Nieruchomości to profesjonalne biuro nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem w branży specjalizujące się w obrocie nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi nie tylko na rynku pierwotnym, ale również na rynku wtórnym, które gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo transakcji. Doświadczony doradca do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie i z ogromnym zaangażowaniem. Biuro nieruchomości posiada dwa oddziały -w Szczecinie oraz w Stargardzie.
Działalność biura opiera się w szczególności na pośrednictwie w realizacji transakcji sprzedaży mieszkań w Szczecinie i Stargardzie, a także w sprzedaży domków jednorodzinnych, działek rekreacyjnych oraz gruntów przeznaczonych pod zabudowę. Zakres działalności biura obejmuje również sprzedaż lokali użytkowych oraz wynajem domów, lokali oraz mieszkań w Stargardzie oraz w Szczecinie. Interesują Cię wyłącznie nowe mieszkania w Szczecinie w atrakcyjnej cenie i dobrej lokalizacji? Z naszym biurem to żaden problem. Biuro Hestia Nieruchomości pomoże Ci znaleźć zarówno mieszkania 2 pokojowe w Szczecinie, jak również kawalerkę w Szczecnie. Biuro oferuje kompleksową i profesjonalną obsługę prawną na każdym etapie realizacji transakcji.
Mieszkania Szczecin - sprzedaż i wynajem
W ofercie naszego biura nieruchomości znajduje się ogromna baza mieszkań o dowolnej powierzchni, począwszy od niedużych kawalerek w Szczecinie po mieszkania 2 oraz 3 pokojowe i znacznie większe luksusowe apartamenty. Klient chcący nabyć nieruchomość w Szczecinie ma do wyboru zarówno nowe mieszkania w Szczecinie zlokalizowane na bezpiecznych i zadbanych osiedlach, jak również mieszkania w starszych blokach oraz w kamienicach. Mieszkania 1 i 2 pokojowe idealnie sprawdzą się zarówno dla singli i studentów rozpoczynających naukę w Szczecinie, jak również dla par oraz młodych małżeństw. Z kolei większe mieszkania w Szczecinie będą idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi. W przypadku osób, które cenią sobie znaczną przestrzeń i duży luksus biuro nieruchomości może zaoferować nowoczesne apartamenty, które zlokalizowane są w najlepszych miejscach Szczecina. W bogatej ofercie biura z pewnością każdy, kto zechce nabyć nieruchomość w Szczecinie lub w Stargardzie znajdzie coś dla siebie.
Szczecin kupno - atrakcyjne oferty
Obecnie na rynku nieruchomości znaleźć można zarówno kawalerki, jak również mieszkania z ogródkami, a także nieruchomości posiadające duże tarasy, balkony oraz loggię. Do wyboru są nie tylko lokale z osobną kuchnią, ale również mieszkania z aneksem kuchennym. W zależności od preferencji i upodobań Klientów mieszkania mogą zawierać również komórki lokatorskie, piwnice lub garaże, a w nowoczesnym budownictwie również wydzielone miejsca parkingowe. Sam wybór mieszkania to jeszcze nie wszystko. Duże znacznie odgrywa także lokalizacja, w jakiej znajduje się interesujące nas mieszkanie. W ofercie biura Hestia Nieruchomości znaleźć można m.in. mieszkania w Szczecinie położone w bezpośrednim sąsiedztwie parków, lasów oraz terenów zielonych, a także w pobliżu szkół, sklepów, placów zabaw czy też ważnych dróg dojazdowych.