Mieszkania na wynajem w Szczecin Os. Zawadzkiego-klonowica | Hestia Nieruchomości
zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert
sortuj

Mieszkania Szczecin os. Zawadzkiego-Klonowica

Brak nieruchomości spełniającej Twoje kryteria?
Skontaktuj się z nami, a my znajdziemy ją dla Ciebie!

Osiedle Zawadzkiego-Klonowica, Szczecin

Osiedle Zawadzkiego-Klonowica zlokalizowane jest w zachodniej części Szczecina. Stanowi je głównie budownictwo z wielkiej płyty powstałe w latach 70’ XX wieku. Jest to rejon bardzo dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta, więc bez problemu można stąd dojechać do innych dzielnic Szczecina zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Osiedle Zawadzkiego-Klonowica to także bliskość terenów zielonych i atrakcyjnych tras spacerowych, do których zaliczyć można z pewnością Park Kasprowicza oraz Szczeciński Ogród Botaniczny. Osoby, które cenią aktywność na świeżym powietrzu oraz poszukują miejsca, gdzie można się wyciszyć, pozostając jednocześnie wystarczająco blisko miejskich atrakcji, docenią osiedle Zawadzkiego-Klonowica szczególnie. Na terenie osiedla znajduje się hala sportowa, stadion lekkoatletyczny, tor kolarski, a także szkoły podstawowe i ponadpodstawowe, kościół, zajezdnia tramwajowa oraz wiele punktów handlowo-usługowych.

Nieruchomości na os. Zawadzkiego-Klonowica

Na stronie Hestia Nieruchomości znajdą Państwo szeroki wybór nieruchomości na os. Zawadzkiego-Klonowica. Oprócz mieszkań na sprzedaż posiadamy również ofertę skierowaną do przedsiębiorców. Działki na sprzedaż i lokale na wynajem na os. Zawadzkiego-Klonowica cieszą się dużą popularnością. Ze względu na lokalizację jest to dobre miejsce nie tylko do mieszkania, ale również do inwestycji w nieruchomości i prowadzenia różnego rodzaju działalności gospodarczych. Dbamy o aktualność ofert znajdujących się w naszej bazie i dokładamy wszelkich starań, by prezentowanie nieruchomości na os. Zawadzkiego-Klonowica trafiły do jak najszerszego grona odbiorców.

Mieszkania na sprzedaż - osiedle Zawadzkiego-Klonowica

Jeśli chodzi o mieszkania na sprzedaż, osiedle Zawadzkiego-Klonowica to doskonała lokalizacja między innymi dla rodzin z dziećmi. W tej części miasta posiadamy nie tylko mieszkania na sprzedaż, ale również mieszkania na wynajem, więc każdy znajdzie u nas to, czego potrzebuje. Posiadamy szeroką bazę zróżnicowanych ogłoszeń, więc swoje wymarzone lokum znajdą tutaj nie tylko rodziny, ale również single, pary i seniorzy. Mieszkania na sprzedaż na osiedlu Zawadzkiego-Klonowica to mieszkania z rynku wtórnego oraz mieszkania z rynku pierwotnego. Mieszkania z rynku wtórnego to między innymi mieszkania w dobrze utrzymanych wieżowcach oraz blokach czteropiętrowych, w tym wielu ocieplonych. Mieszkania te różnią się oczywiście powierzchnią, rozmieszczeniem pokoi, standardem, a także dodatkowymi parametrami, jak balkon czy piwnica.

Oddział Szczecin

71-600 Szczecin
Parkowa 7/2

Oddział Stargard

73-110 Stargard
al. Wyszyńskiego 12-15a

zamieszkaj u siebie