Mieszkania na wynajem w Szczecin Os. Zawadzkiego | Hestia Nieruchomości
zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert
sortuj

Mieszkania Szczecin os. Zawadzkiego

Brak nieruchomości spełniającej Twoje kryteria?
Skontaktuj się z nami, a my znajdziemy ją dla Ciebie!

Osiedle Zawadzkiego, Szczecin

Osiedle Zawadzkiego położone jest w zachodniej części miasta Szczecin. Zabudowę osiedla tworzą głównie bloki z wielkiej płyty, które powstały w latach 70’ XX wieku. Swoją nazwę wzięło od głównej ulicy biegnącej przez osiedle - ul. Aleksandra Zawadzkiego. Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z pozostałą częścią Szczecina. Dobrze rozwinięta sieć linii autobusowych zapewnia szybkie i bezproblemowe dotarcie do każdej części miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla Zawadzkiego znajduje się wiele tras spacerowych oraz terenów zielonych, do których zalicza się m.in. Park Kasprowicza oraz Szczeciński Ogród Botaniczny. Jeśli więc chodzi o nieruchomości na sprzedaż, lokalizacja ta będzie idealnym wyborem dla tych osób, które lubią spacery na świeżym powietrzu, mając jednocześnie dostęp do bogatej sieci infrastruktury. Mieszkania na sprzedaż na osiedlu Zawadzkiego w Szczecinie to również bardzo dobre miejsce dla rodzin z dziećmi - w pobliżu znajdują się szkoły, kościół, stadion lekkoatletyczny oraz wiele sklepów.

Nieruchomości na sprzedaż os. Zawadzkiego

W Hestia Nieruchomości znaleźć można wiele atrakcyjnych ofert nieruchomości na sprzedaż na os. Zawadzkiego w Szczecinie. Okolica ta oferuje nie tylko ciekawe mieszkania na sprzedaż, ale również różnego rodzaju nieruchomości skierowane do przedsiębiorców. Dużym zainteresowaniem cieszą się tutaj m.in. działki na sprzedaż oraz lokale na wynajem. Os. Zawadzkiego to idealne miejsce nie tylko do zamieszkania, ale również do prowadzenia własnej działalności gospodarczej. W naszej na bieżąco akutalizowanej bazie ofert znaleźć można wiele atrakcyjnych nieruchomości, wśród których każdy z pewnością znajdzie idealne dla siebie lokum.

Mieszkania na sprzedaż - os. Zawadzkiego w Szczecinie

Jeśli chodzi o mieszkania na sprzedaż, os. Zawadzkiego w Szczecinie to bardzo dobra lokalizacja, w której każdy znajdzie miejsce dla siebie. Posiadamy szeroką bazę zróżnicowanych ogłoszeń. W naszym biurze znaleźć można nie tylko atrakcyjne mieszkania na sprzedaż, ale również mieszkania na wynajem. Os. Zawadzkiego to wymarzone miejsce dla osób w każdym wieku. Mieszkania na sprzedaż na os. Zawadzkiego to zarówno nieruchomości z rynku wtórnego, jak również z rynku pierwotnego. Oferta mieszkań na sprzedaż z rynku wtórnego obejmuje przede wszystkim mieszkania w dobrze utrzymanych wieżowcach oraz blokach czteropiętrowych o zróżnicowanej powierzchni z różnym rozmieszczeniem pokoi. Jeśli interesują Państwa oferty nieruchomości na osiedlu Zawadzkiego w Szczecinie, zapraszamy do naszej bogatej bazy ogłoszeń z mieszkaniami na sprzedaż.

Oddział Szczecin

71-600 Szczecin
Parkowa 7/2

Oddział Stargard

73-110 Stargard
al. Wyszyńskiego 12-15a

zamieszkaj u siebie