Mieszkania na wynajem w Szczecin Os. Reda | Hestia Nieruchomości
zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert
sortuj

Mieszkania Szczecin os. Reda

Brak nieruchomości spełniającej Twoje kryteria?
Skontaktuj się z nami, a my znajdziemy ją dla Ciebie!

Osiedle Reda, Szczecin

Szczecińskie Osiedle Reda to bardzo spokojna okolica z pełną infrastrukturą w zasięgu ręki. Powstało w latach 80’ XX wieku, zajmując część osiedla Gumieńce. Przeważa tu zabudowa wysoka - Reda to między innymi wysokie wieżowce z wielkiej płyty oraz bloki czteropiętrowe. Osoby rozważające zakup mieszkania, osiedle Reda z pewnością docenią za dostępność licznych sklepów spożywczych i przemysłowych, punktów usługowych oraz lokali gastronomicznych, gabinetów lekarskich, banków, aptek czy gabinetów kosmetycznych. Os. Reda jest ponadto dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta - dostępnych jest tutaj kilka linii autobusowych, skąd dotrzeć można w różne części Szczecina.

Nieruchomości na sprzedaż na os. Reda w Szczecinie

Jeśli planują Państwo zakup nieruchomości, os. Reda w Szczecinie może okazać się strzałem w dziesiątkę. W tej lokalizacji posiadamy liczne mieszkania na sprzedaż o różnych cenach, standardach i parametrach, w tym także tanie w utrzymaniu mieszkania z ogródkami i prywatnym miejscem parkingowym. Ponadto do naszej bazy często trafiają ciekawe obiekty na wynajem i lokale na sprzedaż. Są to między innymi lokale handlowo-usługowe, a także lokale biurowe. Os. Reda w Szczecinie to bowiem nie tylko dobre miejsce do mieszkania dla rodzin z dziećmi czy singli, ale także ciekawa lokalizacja do prowadzenia działalności gospodarczej, takiej jak sklep, usługi fryzjerskie, salon kosmetyczny, apteka, punkt gastronomiczny czy inne.

Mieszkania na sprzedaż - osiedle Reda, Szczecin

Zakup mieszkania na os. Reda w Szczecinie często rozważają młode rodziny oraz single. W Hestia Nieruchomości posiadamy wiele ofert sprzedaży mieszkań w tej lokalizacji. Są to zarówno mieszkania w wieżowcach z windą, jak również mieszkania w niskich blokach, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie. Również zakres wielkości mieszkań jest tu szeroki - posiadamy dwupokojowe lokale dla singli i par oraz mieszkania trzypokojowe dla klientów wymagających większej powierzchni mieszkalnej, a nawet duże mieszkania dwupoziomowe. Mieszkania te różnią się nie tylko lokalizacją i metrażem, ale również rozkładem pomieszczeń, dodatkowymi udogodnieniami jak balkon czy piwnica, a także oczywiście standardem. W naszej bazie posiadamy zarówno tanie mieszkania w Redzie do remontu, jak również luksusowe, świeżo wyremontowane mieszkania, które nie wymagają najmniejszych poprawek. Mieszkania na sprzedaż na Osiedlu Reda to także doskonała inwestycja. W sąsiedztwie osiedla znajdują się liczne budynki Uniwersytetu Szczecińskiego, więc jest to lokalizacja poszukiwana przez studentów.

Oddział Szczecin

71-600 Szczecin
Parkowa 7/2

Oddział Stargard

73-110 Stargard
al. Wyszyńskiego 12-15a

zamieszkaj u siebie