Mieszkania na wynajem w Szczecin Os. Kaliny | Hestia Nieruchomości
zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert
sortuj

Mieszkania Szczecin os. Kaliny

Brak nieruchomości spełniającej Twoje kryteria?
Skontaktuj się z nami, a my znajdziemy ją dla Ciebie!

Osiedle Kaliny, Szczecin

Kaliny to osiedle mieszkaniowe, które zlokalizowane jest między ulicami: Witkiewicza, Derdowskiego, Santocką i 26 Kwietnia. W obrębie osiedla znajdują się przedszkola, szkoły, punkty handlowe, punkty usługowe, placówki pocztowe, ośrodki naukowe i instytucje publiczne oraz obiekty rekreacyjne. Rodziny z dziećmi, które rozważają zakup mieszkania na osiedli Kaliny docenią z pewnością również bliskie sąsiedztwo placów zabaw. Na osiedlu działa ponadto wiele firm, więc jest to bardzo dobre miejsce do prowadzenia swojej działalności, zwłaszcza że os. Kaliny jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum i resztą Szczecina.

Atrakcyjne nieruchomości - Os. Kaliny, Szczecin

Jeśli chodzi o szczecińskie nieruchomości na sprzedaż, os. Kaliny to z pewnością lokalizacja godna rozważenia ze względu na dobry dojazd do centrum oraz pełną infrastrukturę na miejscu. Mieszkania na sprzedaż na os. Kaliny to dobry pomysł dla tych, którzy poszukują własnych czterech kątów, a ponadto godna uwagi inwestycja, np. pod późniejszy wynajem mieszkań. Os. Kaliny to także miejsce dobre dla przedsiębiorców. Jeśli interesują Państwa lokale na wynajem na osiedlu Kaliny, nasi doradcy chętnie zaprezentują Państwu oferty spełniające Państwa potrzeby. Na szczecińskich Kalinach znajduje się ponadto wiele lokali na sprzedaż, które także warto zobaczyć.

Mieszkania na sprzedaż na os. Kaliny w Szczecinie

W bazie Hestia Nieruchomości znajdą Państwo liczne mieszkania na sprzedaż na os. Kaliny w Szczecinie. Wiemy, że potrzeby naszych Klientów są różne, dlatego dbamy, by ogłoszenia na naszej stronie były zróżnicowane. W sprzedaży posiadamy wyremontowane mieszkania na sprzedaż z rynku wtórnego oraz luksusowe mieszkania z rynku pierwotnego z licznymi udogodnieniami, a także mieszkania w stanie deweloperskim do samodzielnej aranżacji i tanie mieszkania do remontu. Są to zarówno niewielkie kawalerki dla singli, jak i mieszkania 2- i 3-pokojowe z balkonami i piwnicami. Ci z Państwa, których interesują mieszkania na wynajem na os. Kaliny, również znajdą w naszej bazie ciekawe ogłoszenia. Są to zarówno mieszkania w pełni umeblowane i wyposażone, jak również mieszkania bez wyposażenia.

Oddział Szczecin

71-600 Szczecin
Parkowa 7/2

Oddział Stargard

73-110 Stargard
al. Wyszyńskiego 12-15a

zamieszkaj u siebie