Mieszkania na wynajem w Szczecin Pilchowo | Hestia Nieruchomości
zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert
sortuj

Mieszkania Szczecin Pilchowo

Brak nieruchomości spełniającej Twoje kryteria?
Skontaktuj się z nami, a my znajdziemy ją dla Ciebie!

Pilchowo, Szczecin

Pilchowo to część Szczecina na osiedlu Głębokie-Pilchowo, które położone jest u podnóża Wzgórz Warszewskich, na północ od Głębokiego. Osiedle Plichowo przylega do położonej na północ od niego miejscowości o tej samej nazwie. Od zachodu osiedle Pilchowo graniczy z jeziorem Głębokim, którego powierzchnia wynosi 31,3 ha. Nad jego południowym brzegiem znajduje się kąpielisko miejskie, które jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta oraz okolicznymi miejscowościami. Przez osiedle prowadzi rowerowy szlak turystyczny Puszcza Wkrzańska. Przeważa tu zabudowa jednorodzinna - głównie domy wolnostojące z ogrodami, tarasami oraz garażem. Znajduje się tu sklep spożywczy, szkoła, filia przedszkola, biblioteka oraz plac zabaw. Ofertę nieruchomości w Pilchowie stanowią głównie domy na sprzedaż.

Nieruchomości w Pilchowie

Jeśli kogoś interesują domy w mieście, które jednocześnie położone są w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych, to nieruchomości w Pilchowie będą idealnym rozwiązaniem. Lokalizacja nieruchomości w pobliżu lasów to inwestycja, która niesie za sobą wiele korzyści. Dom w bezpośrednim sąsiedztwie natury zdecydowanie poprawia samopoczucie mieszkańców. Pilchowo to przede wszystkim wspaniałe otoczenie, dużo lepsza jakość powietrza oraz dostęp do terenów rekreacyjnych. Takie tereny korzystnie wpływają na nasz organizm. To doskonałe miejsce dla każdego, kto lubi spędzać czas organizując pikniki, wędrówki piesze lub rowerowe. Jeśli chodzi o domy na sprzedaż, Pilchowo to idealne osiedle dla osób starszych, które szczególnie cenią sobie ciszę i spokój. To także bardzo dobre miejsce dla rodzin z dziećmi, z którego szybko i bezproblemowo można dostać się do każdego miejsca w Szczecinie.

Domy na sprzedaż Pilchowo, Szczecin

Hestia Nieruchomości oferuje atrakcyjne domy na sprzedaż w Pilchowie. Oferowane domy w Pilchowie posiadają prywatne ogródki oraz balkony, a także w większości ofert również garaże. Na uwagę zasługuje tu zielona okolica, gdzie można aktywnie spędzić wolny czas. W naszej ofercie znaleźć można wiele domów o zróżnicowanej powierzchni i liczbie pokoi, które można przeznaczyć do zamieszkania lub pod wynajem. W tej willowej części miasta atrakcyjnie usytuowanej nad jeziorem Głębokie każdy z pewnością znajdzie upragnioną ciszę i spokój w bezpośrednim sąsiedztwie natury. Na rynku nieruchomości działamy już od wielu lat, dlatego też chętnie służymy naszym Klientom. Oferujemy obsługę wszystkich rodzajów transakcji - zarówno sprzedaży i kupna, jak również wynajmu.

Oddział Szczecin

71-600 Szczecin
Parkowa 7/2

Oddział Stargard

73-110 Stargard
al. Wyszyńskiego 12-15a

zamieszkaj u siebie