Mieszkania na sprzedaż w Szczecin Os. Przyjaźni | Hestia Nieruchomości
zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert
sortuj

Osiedle Przyjaźni

Szczecin - osiedle Przyjaźni
Osiedle Przyjaźni to stosunkowo nowa część miasta Szczecin, która zbudowana została w latach 70’ XX wieku. Szczecińskie os. Przyjaźni docenią z pewnością rodziny z dziećmi - jest tu wiele przedszkoli i szkół, a ponadto biblioteka, wiele sklepów, obiektów usługowych i gastronomicznych. Niewątpliwą zaletą tej lokalizacji są także liczne tereny zielone, gdzie można wypocząć i pospacerować w otoczeniu przyrody. Osiedle Przyjaźni jest bardzo dobrze skomunikowane z innymi częściami miasta Szczecin - bez problemu dostaniemy się w inne rejony miasta zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.
Nieruchomości na sprzedaż - osiedle Przyjaźni
Atrakcyjne nieruchomości na sprzedaż na osiedlu Przyjaźni przyciągają w ten rejon Szczecina nie tylko osoby prywatne, ale również przedsiębiorców. Dominująca część ogłoszeń w naszej bazie nieruchomości to różnego rodzaju mieszkania na sprzedaż. Osiedle Przyjaźni w Szczecinie znane jest jednak również z licznych punktów handlowo-usługowych oraz punktów gastronomicznych, dlatego w naszej bazie znajdą Państwo również ciekawe oferty dotyczące sprzedaży i wynajmu lokali w tej lokalizacji.
Mieszkania na sprzedaż na os. Przyjaźni
Jeśli chodzi o mieszkania na sprzedaż, os. Przyjaźni to między innymi mieszkania z rynku wtórnego, w tym mieszkania w blokach z wielkiej płyty, popularne ze względu na swoje atrakcyjne ceny. Są to między innymi tanie mieszkania na sprzedaż przeznaczone do remontu, a ponadto są to także mieszkania gruntownie wyremontowane, w których można od razu zamieszkać bez żadnych poprawek. W bazie Hestia Nieruchomości znajdą Państwo ponadto godne uwagi mieszkania usytuowane w nowym budownictwie, w tym komfortowe apartamenty z balkonami i piwnicami. Wiemy, że nasi Klienci to nie tylko rodziny z dziećmi, ale również seniorzy, pary i single, dlatego posiadamy w bazie ogłoszenia sprzedaży mieszkań na os. Przyjaźni o różnych metrażach i różnej ilości pokoi. Ci z Państwa natomiast, którzy aktualnie nie mogą pozwolić sobie na zakup mieszkania, znajdą w naszej bazie szeroki wybór mieszkań na wynajem w tej lokalizacji.

Brak nieruchomości spełniającej Twoje kryteria?
Skontaktuj się z nami, a my znajdziemy ją dla Ciebie!

Oddział Szczecin

70-205 Szczecin
Podgórna 63/18

Oddział Stargard

73-110 Stargard
al. Wyszyńskiego 12-15a

zamieszkaj u siebie