Mieszkania na sprzedaż Szczecin Pogodno

Dowiedz się pierwszy o nowych ofertach spełniających Twoje kryteria

OTRZYMUJ POWIADOMIENIA

Szczecin Pogodno

Pogodno to bardzo atrakcyjny rejon Szczecina, zlokalizowany w zachodniej części miasta. To jedna z najstarszych dzielnic Szczecina. Jej kameralny charakter, bliskość terenów zielonych oraz wyróżniająca się zabudowa willowa sprawiają, że jest to miejsce wyjątkowe, które rokrocznie przyciąga do siebie nowych mieszkańców i inwestorów. Szczecińskie Pogodno posiada doskonale rozbudowaną sieć komunikacji miejskiej - w tym zarówno tramwaje, jak i linie autobusowe, dzięki czemu dojazd do pozostałych części miasta nie jest stąd problemem. Ci, którzy postawią na zakup nieruchomości na Pogodnie, będą mieć w zasięgu ręki wszystko, co niezbędne do życia, w tym szereg instytucji, placówek medycznych, sklepów, punktów usługowych, kościołów i punktów sportowo-rekreacyjnych. To również miejsce idealne do samotnych lub rodzinnych spacerów i wycieczek rowerowych, co docenią osoby lubiące aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

Nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego na Pogodnie

W bazie Hestia Nieruchomości znajdą Państwo atrakcyjne nieruchomości na sprzedaż. Pogodno w Szczecinie to zarówno ciekawe nieruchomości z rynku pierwotnego, jak i nieruchomości z rynku wtórnego na sprzedaż lub wynajem. Lokal dla siebie znajdą tutaj nie tylko osoby poszukujące mieszkania na sprzedaż w Pogodnie, ale również ci z Państwa, których interesują domy na sprzedaż w Pogodnie. Posiadamy domy o różnym metrażu i standardzie, z pięknymi obszernymi działkami lub małymi ogródkami. Są to zarówno domy wolnostojące, jak i te w zabudowie bliźniaczej. Nasza oferta kierowana jest także do przedsiębiorców, ponieważ Pogodno w Szczecinie to wiele możliwości prowadzenia swojej działalności gospodarczej. W bazie Hestia Nieruchomości znajdą Państwo szeroki wybór różnorodnych obiektów i lokali na sprzedaż lub wynajem. Warto zaznaczyć, że nieruchomości na Pogodnie to również wiele ofert wynajmu.

Mieszkania na sprzedaż - Pogodno, Szczecin

Szeroka oferta Hestia Nieruchomości w dzielnicy Pogodno to mieszkania na sprzedaż. Posiadamy w bazie bardzo różnorodne ogłoszenia, więc jesteśmy przekonani, że każdy Klient planujący zakup mieszkania na Pogodnie, znajdzie tu ogłoszenie skrojone na miarę swoich potrzeb. Dbamy o różnorodność ofert, dlatego znajdą Państwo u nas mieszkania na sprzedaż o różnym metrażu, a także o różnych cenach i standardzie oraz udogodnieniach takich jak balkony, piwnice czy miejsca postojowe lub ogrody. Są to mieszkania zlokalizowane w różnego typu budynkach - w tym zarówno mieszkania z rynku wtórnego w starszym budownictwie, jak i mieszkania z rynku pierwotnego w stanie deweloperskim.

Atrakcyjne mieszkania na sprzedaż – Pogodno

Pogodno to atrakcyjne osiedle w Szczecinie zlokalizowane w dzielnicy Zachód. Jego większą część stanowi zabudowa typu willowego, poza tym na Pogodnie znaleźć można również budynki wielokondygnacyjne. Od północy Pogodno graniczy z osiedlem Zawadzkiego-Klonowica i osiedlem Arkońskie-Niemierzyn, od wschodu z osiedlem Arkońskie-Niemierzyn, osiedlem Łękno oraz osiedlem Turzyn, od południa z osiedlami Świerczewo i Gumieńce, a od zachodu – z osiedlem Krzekowo-Bezrzecze. Osiedle znajduje się też w bliskiej odległości od gminy Dobra.

Pogodno zaliczane jest do najstarszych osiedli w mieście. To miejsce, które przez cały czas przyciąga do siebie kolejnych mieszkańców oraz inwestorów. Na szczególną uwagę zasługuje między innymi bliskość terenów zielonych, a także jego kameralny charakter. Osiedle ma również bardzo dobrze rozbudowaną sieć komunikacji miejskiej. Kursują tutaj zarówno tramwaje, jak i autobusy, co w znacznym stopniu ułatwia dojazd do pozostałych części Szczecina. Jeśli chodzi o mieszkania na sprzedaż, Pogodno to miejsce godne uwagi. Mieszkańcy cenią je również za znaczną liczbę punktów handlowo-usługowych, placówek medycznych, a także za możliwość szybkiego dostępu do znajdujących się w okolicy instytucji. Pogodno to także miejsce, w którym można się zrelaksować i spędzać wolny czas – zapewnia to bliskość terenów zielonych. Na terenie Pogodna znajdują się także oddziały Uniwersytetu Szczecińskiego.

Zakup mieszkania to jedna z największych inwestycji, z którą większość z nas będzie musiała się spotkać w życiu. Do wyboru będą dwa rozwiązania – nieruchomości w Szczecinie z rynku pierwotnego lub wtórnego. Jeśli chodzi o atrakcyjne mieszkania na sprzedaż, Pogodno to miejsce, które docenią zarówno rodziny z dziećmi, jak i single oraz osoby starsze i studenci rozpoczynający naukę. To także dobre miejsce dla osób poszukujących pracy. Na Pogodnie znaleźć można wiele ciekawych ofert mieszkań na sprzedaż pochodzących z rynku pierwotnego oraz z rynku wtórnego.

Dlaczego przy zakupie mieszkania warto postawić na biuro nieruchomości?

Chcąc założyć rodzinę lub chociażby usamodzielnić się, pierwszą rzeczą, o której myślimy, jest zakup nieruchomości. Zakup nieruchomości to nierzadko inwestycja na całe życie, dlatego przed podjęciem ostatecznej decyzji należy przemyśleć dokładnie wszystkie szczegóły. Nieruchomości w Szczecinie można poszukiwać samodzielnie – innym rozwiązaniem może okazać się z kolei skorzystanie z pomocy doświadczonego biura nieruchomości. Zalet współpracy z biurem nieruchomości jest wiele. Decydując się na wsparcie pośrednika nieruchomości, uniknąć można niepotrzebnego stresu, poza tym można w znaczny sposób przyspieszyć sfinalizowanie transakcji. Dobre biura nieruchomości pomagają też klientom w formalnościach związanych z kredytem – jeśli osoby zainteresowane kupnem mieszkania zdecydują się na zakup nieruchomości na kredyt.

Biura nieruchomości dysponują własną bazą ogłoszeń nieruchomości. Decydując się na wsparcie biura nieruchomości, klient może liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy – począwszy od znalezienia mieszkania spełniającego jego wymagania i odpowiadającego jego potrzebom, aż do finalizacji transakcji. Zastanawiając się, jakie mieszkanie kupić – z rynku pierwotnego, czy też z rynku wtórnego, pod uwagę należy wziąć aspekty takie jak całkowite koszty, jakie należy ponieść na zakup nieruchomości, czas potrzebny do przeprowadzenia się do nowego mieszkania, a także na funkcjonalność i lokalizację nieruchomości.

Decydując się na zakup mieszkania, należy wziąć pod uwagę kwestie finansowe, a także aktualną sytuację na rynku nieruchomości. Pod uwagę należy brać aktualne ceny mieszkań, a także ich trend. Kupno mieszkania w Szczecinie nie jest czynnością prostą. Profesjonalne biura nieruchomości zapewniają kompleksowe wsparcie nie tylko przy sprzedaży i zakupie mieszkań, ale też przy sprzedaży domów, działek budowlanych oraz lokali handlowych. W zakres ich usług wchodzi również wynajem nieruchomości. Biuro Hestia Nieruchomości tworzą wykwalifikowani pracownicy, a jednym z obszarów ich działań jest szczecińskie Pogodno. Mieszkania na sprzedaż w tej części Szczecina cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród rodzin z dziećmi, jak i singli oraz seniorów.

Pogodno – współpraca z biurem nieruchomości ze Szczecina

Decydując się na współpracę z biurem nieruchomości, uwagę należy zwrócić na wiele ważnych kwestii. W ofercie Hestia Nieruchomości znaleźć można między innymi atrakcyjne nieruchomości na sprzedaż z rynku pierwotnego i wtórnego z Pogodna o różnym metrażu i standardzie. Na stronie internetowej naszego biura klient znaleźć może jedne z najciekawszych ofert domów na sprzedaż na Pogodnie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, poza tym oferujemy przejrzyste warunki współpracy i kompleksowe doradztwo w każdej kwestii związanej z zakupem nieruchomości, monitorując przez cały czas proces związany z zakupem nieruchomości. Dostosowujemy się do potrzeb klientów, dlatego nasze biuro nieruchomości ze Szczecina jest w stanie spełnić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasze biuro nieruchomości wesprze klienta w czynnościach formalno-prawnych, które wiązać się będą przede wszystkim z sprawdzeniem dokumentów, a także z ich kompletowaniem oraz przygotowaniem umowy przedwstępnej. Wsparcie Hestia Nieruchomości to doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na profesjonalnym doprowadzeniu transakcji do końca, bez niepotrzebnych problemów.

Hestia Nieruchomości – oferty mieszkań na sprzedaż na Pogodnie w Szczecinie

Wybór odpowiedniego dla siebie mieszkania nie jest zadaniem prostym, zwłaszcza że ofert nieruchomości na szczecińskim rynku nie brakuje. Bardzo często jest to bardzo długa droga, dlatego warto wybrać nieruchomość, która będzie w stu procentach odpowiadać oczekiwaniom klienta. Wsparcie pośrednika może okazać się niezwykle ważne, zarówno podczas sprzedaży, jak i kupna nieruchomości. Klient zyskać może wówczas spokój, a także pewność, że transakcja zostanie przeprowadzona w sposób prawidłowy.

W bazie Hestia Nieruchomości znaleźć można na bieżąco aktualizowane atrakcyjne oferty domów na sprzedaż na Pogodnie, a także w innych częściach Szczecina. Przez cały czas aktualizowana baza ogłoszeń sprawia, że klienci mogą być na bieżąco z ofertami, przez co znacznie szybciej mogą znaleźć mieszkanie, które będzie odpowiadać ich potrzebom i oczekiwaniom.

Nasza oferta


Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Doradztwo finansowe

Zarządzanie najmem

MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ PRAWOBRZEŻE

Mieszkania na sprzedaż Bukowe Mieszkania na sprzedaż Dąbie Mieszkania na sprzedaż Nad Rudzianką Mieszkania na sprzedaż Płonia Mieszkania na sprzedaż Podjuchy Mieszkania na sprzedaż Słoneczne Mieszkania na sprzedaż Śmierdnica Mieszkania na sprzedaż Wielgowo Mieszkania na sprzedaż Załom Mieszkania na sprzedaż Zdroje Mieszkania na sprzedaż Żydowce

MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ LEWOBRZEŻE

Mieszkania na sprzedaż Podbórz Mieszkania na sprzedaż Arkońskie Mieszkania na sprzedaż Bandurskiego Mieszkania na sprzedaż Bezrzecze Mieszkania na sprzedaż Bolinko Mieszkania na sprzedaż Bukowo Mieszkania na sprzedaż Centrum Mieszkania na sprzedaż Drzetowo (Drzetowo-Grabowo) Mieszkania na sprzedaż Głębokie Mieszkania na sprzedaż Gumieńce Mieszkania na sprzedaż Jasne Błonia Mieszkania na sprzedaż Jezierzyce Mieszkania na sprzedaż os. Kaliny Mieszkania na sprzedaż Kasztanowe Mieszkania na sprzedaż Kijewo Mieszkania na sprzedaż Klucz Mieszkania na sprzedaż Krzekowo Mieszkania na sprzedaż Książąt Pomorskich Mieszkania na sprzedaż Łasztownia Mieszkania na sprzedaż Łękno Mieszkania na sprzedaż Majowe Mieszkania na sprzedaż Niebuszewo Mieszkania na sprzedaż Niemierzyn Mieszkania na sprzedaż Nowe Miasto Mieszkania na sprzedaż Osów Mieszkania na sprzedaż os. Piastowskie Mieszkania na sprzedaż Pilchowo Mieszkania na sprzedaż Podzamcze Mieszkania na sprzedaż Pogodno Mieszkania na sprzedaż Pomorzany Mieszkania na sprzedaż os. Przyjaźni Mieszkania na sprzedaż os. Reda Mieszkania na sprzedaż Skarbówek Mieszkania na sprzedaż Skolwin Mieszkania na sprzedaż Stare Miasto Mieszkania na sprzedaż Stołczyn Mieszkania na sprzedaż Śródmieście Mieszkania na sprzedaż Świerczewo Mieszkania na sprzedaż Turzyn Mieszkania na sprzedaż Wały Chrobrego Mieszkania na sprzedaż Warszewo Mieszkania na sprzedaż Zawadzkiego Mieszkania na sprzedaż os. Zawadzkiego-Klonowica Mieszkania na sprzedaż Żelechowa

MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ INNE MIEJSCOWOŚCI

Mieszkania na sprzedaż Ustowo Mieszkania na sprzedaż Kurów Mieszkania na sprzedaż Siadło Dolne Mieszkania na sprzedaż Przecław Mieszkania na sprzedaż Warzymice Mieszkania na sprzedaż Stargard Mieszkania na sprzedaż Mierzyn Mieszkania na sprzedaż Dobra

MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ INNE MIEJSCOWOŚCI

Kawalerki na sprzedaż w Szczecinie Dwupokojowe mieszkania na sprzedaż w Szczecinie Trzypokojowe mieszkania na sprzedaż w Szczecinie Czteropokojowe mieszkania na sprzedaż w Szczecinie

MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ DLA OBYWATELI UKRAINY