Mieszkania na sprzedaż

Dowiedz się pierwszy o nowych ofertach spełniających Twoje kryteria

OTRZYMUJ POWIADOMIENIA

Gumieńce Szczecin

Gumieńce to osiedle Szczecina położone w południowo-zachodniej części dzielnicy Zachód. Mieszka tutaj ponad 21 tysięcy osób. Zabudowę osiedla Gumieńce stanowią głównie domki jednorodzinne, natomiast w środkowej części znajduje się osiedle złożone z bloków. Na osiedlu Gumieńce mieszczą się wydziały Uniwersytetu Szczecińskiego. Lokalizację wyróżnia bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura wraz z dobrze rozwiniętym układem komunikacyjnym - kursuje tutaj wiele linii autobusowych dziennych i nocnych oraz linie tramwajowe. Na rondzie Hakena bierze swój początek droga krajowa nr 31. Przez Gumieńce przebiegają również linie kolejowe ze Szczecina Głównego do Tanto oraz do Grambow ze stacją Szczecin Gumieńce. Ponadto znajduje się tutaj niewielkie jezioro Słoneczne, przez które przebiega rzeka Bukowa. Na jeziorze znajduje się niewielka wyspa (tzw. Wyspa Miłości), która z lądem stałym połączona jest mostkiem. Ponadto w zachodniej części osiedla znajduje się centrum handlowe i stacja benzynowa. Jeśli chodzi o ofertę nieruchomości, Gumieńce to osiedle, w którym powstaje coraz więcej budynków mieszkalnych.

Nieruchomości Gumieńce

Architektura osiedla Gumieńce może podobać się nawet najbardziej wymagającym klientom. Domy w Gumieńcach to bezpieczne i wygodne miejsce do dalszego życia. Polecane jest zarówno rodzinom z dziećmi, jak również singlom i osobom starszym. Oferta nieruchomości w Gumieńcach obejmuje zarówno atrakcyjne domy na sprzedaż i domy pod wynajem, jak również nowoczesne mieszkania na sprzedaż, działki na sprzedaż oraz obiekty na sprzedaż i pod wynajem. Mieszkania na sprzedaż w Gumieńcach zróżnicowane są pod względem powierzchni, liczby pokoi i standardu wykończenia. Znaleźć tu można zarówno kawalerki, jak również mieszkania 2- 3-, 4-pokojowe oraz z większą liczbą pokoi. Gumieńce to także komfortowe apartamenty w nowoczesnej zabudowie.

Domy na sprzedaż Gumieńce Szczecin

Jeśli chodzi o domy na sprzedaż, Gumieńce to osiedle, w którym nie brakuje ofert nieruchomości. W Hestia Nieruchomości znaleźć można zarówno domy jednorodzinne z rynku pierwotnego, jak również z rynku wtórnego. Domy jednorodzinne w Gumieńcach cieszą się wielką sympatią klientów. Są one bardzo wygodne, a koszty związane z ich utrzymaniem nie są wysokie. Nieruchomości w Gumieńcach to również duże domy jednorodzinne, które zlokalizowane są na działkach o znacznie większej powierzchni. To najczęściej domy z ogrodami, garażami i znaczą przestrzenią. Nasza oferta obejmuje nie tylko wolnostojące domy jednorodzinne z rynku pierwotnego i wtórnego, ale również nowoczesne budynki wielorodzinne w otoczeniu zieleni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości w Gumieńcach, gdzie każdy z pewnością znajdzie wymarzone dla siebie lokum.

Gumieńce – atrakcyjne do zamieszkania osiedle w Szczecinie

Szczecin to atrakcyjne do zamieszkania miasto, która rozdziela rzeka Odra – dzieląc je na Lewobrzeże oraz Prawobrzeże. Miasto z roku na rok przyciąga coraz więcej inwestorów, przez co liczba nowych mieszkań rośnie. Szczecińskie Gumieńce to osiedle zlokalizowane w dzielnicy Zachód. To jedno z najbardziej różnorodnych osiedli. Dominują tutaj kameralne domy jednorodzinne – głównie w zabudowie szeregowej, poza tym część osiedla stanowią bloki. Od kilku lat miejsce to przyciąga też kolejnych inwestorów, a ilość nowych mieszkań rośnie. Nie brakuje tutaj działek inwestycyjnych, które systematycznie zagospodarowywane są przez kolejnych inwestorów. Nowe inwestycje w postaci budynków wielorodzinnych powstają między innymi w centralnej części osiedla, a także w części południowej. Dzięki różnorodności mieszkań – zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego, każdy zainteresowany kupnem nieruchomości może znaleźć tutaj coś dla siebie.

Gumieńce to osiedle samowystarczalne, które cenione jest przez mieszkańców między innymi za atrakcyjne położenie oraz bardzo dobrze rozwiniętą sieć komunikacji miejskiej. W okolicy kursuje wiele dziennych i nocnych linii autobusowych, a także linia autobusowa na żądanie, ponadto osiedle przecinają linie tramwajowe. Dzięki dobrze rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej można stąd bez problemu dostać się w dowolne miejsce w Szczecinie. Przez osiedle przebiegają także dwie linii kolejowe. Znajduje się tutaj również niewielkie jezioro Słoneczne. Na jeziorze znajduje się z kolei tzw. Wyspa Miłości, którą z lądem łączy stały mostek. Na osiedlu znajdują się również sklepy wielkopowierzchniowe oraz stacja benzynowa. Na Gumieńcach mieszczą się również dwa wydziały Uniwersytetu Szczecińskiego.

Wybór nieruchomości nie jest zadaniem prostym, zwłaszcza że jest to inwestycja na długie lata. Dużą popularnością, jeśli chodzi o zachodniopomorski rynek nieruchomości, cieszą się mieszkania na sprzedaż. Gumieńce to godne uwagi osiedle, na którym osoby zainteresowane kupnem mieszkania znaleźć mogą wiele atrakcyjnych i zróżnicowanych cenowo ofert. Dzięki bogatej liczbie ofert mieszkań na sprzedaż na osiedlu Gumieńce, każda, nawet najbardziej wymagająca osoba znajdzie dla siebie nieruchomość, która będzie spełniać jej potrzeby i wymagania.

Mieszkania na sprzedaż – Gumieńce

Zabudowę Szczecina charakteryzuje różnorodność, dlatego każda osoba, która chciałaby się tutaj osiedlić na stałe, powinna znaleźć mieszkanie, które będzie odpowiadać jej upodobaniom, potrzebom, a także możliwościom finansowym. Biorąc pod uwagę domy na sprzedaż, Gumieńce to atrakcyjna pod wieloma względami okolica, którą warto brać pod uwagę, decydując się na zakup mieszkania w Szczecinie. To bardzo dobrze skomunikowane z pozostałą częścią miasta i bezpieczne do zamieszkania osiedle będzie doskonałym miejscem zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i singli oraz osób starszych. Zamieszkać tutaj mogą również osoby poszukujące pracy.

Oferty mieszkań na Gumieńcach zróżnicowane są zarówno pod względem powierzchni całkowitej, jak i standardu wykończenia oraz liczby pokoi. Do wyboru są kawalerki, a także nowoczesne mieszkania dwu- i trzypokojowe oraz mieszkania o większej liczbie pokoi. Gumieńce to także komfortowe apartamenty dla osób wymagających – w nowoczesnej zabudowie. Oprócz mieszkań na sprzedaż, osiedle Gumieńce oferuje również atrakcyjne domy na sprzedaż z rynku pierwotnego i wtórnego, działki na sprzedaż, a także obiekty na sprzedaż i pod wynajem. Decydując się na zakup mieszkania, pod uwagę należy wziąć kilka aspektów, które mogą mieć istotny wpływ nie tylko na przebieg transakcji, ale też na późniejszy komfort codziennego mieszkania. Pod uwagę należy brać między innymi:
●Stan prawny nieruchomości, czyli status nieruchomości, który wynika z treści wpisów i roszczeń zawartych w księdze wieczystej prowadzonej dla danej nieruchomości.
●Stan techniczny budynku, inaczej kondycję, w jakiej znajduje się obiekt, łącznie z instalacjami elektrycznymi, gazowymi oraz przewodami kominowymi.
●Otoczenie, czyli bezpośrednie sąsiedztwo, a także dostęp do infrastruktury, w tym dostęp do punktów handlowo-usługowych, szkół, placówek medycznych itd.
●Koszty eksploatacyjne, inaczej wszystkie koszty związane z utrzymywaniem lokali mieszkalnych i użytkowych.

Biuro nieruchomości – nieoceniona pomocy przy sprzedaży i zakupie nieruchomości

Gumieńce to między innymi zabudowa wielorodzinna, dlatego osoby poszukujące mieszkań w tej części miasta z pewnością znajdą odpowiednią dla siebie nieruchomość. Niezależnie od rodzaju poszukiwanej nieruchomości, warto rozważyć skorzystanie z usług doświadczonego biura nieruchomości. Korzyści wynikających z podjęcia takiej decyzji jest wiele. W przypadku kupna mieszkania w grę wchodzą spore pieniądze, dlatego z pomocy biura nieruchomości skorzystać mogą między innymi osoby, którym zależy na bezpiecznej transakcji.

Wybierając profesjonalne biuro nieruchomości, klient może liczyć na jego sprawne działanie. Do ważnych korzyści ze współpracy z biurem nieruchomości, oprócz poczucia bezpieczeństwa, zalicza się również oszczędność czasu, pomoc w czynnościach formalno-prawnych, a także doradztwo na każdym etapie współpracy. Przy wyborze biura nieruchomości uwagę należy zwrócić między innymi na pozycję firmy na rynku, opinie klientów, a także jakość prezentowanych ofert nieruchomości.

Biuro Hestia Nieruchomości świadczy kompleksową obsługę w pośrednictwie obrotu nieruchomościami, a także fachowe doradztwo finansowe oraz konsultacje prawne w zakresie zakupu lub sprzedaży nieruchomości. Naszym klientom przedstawimy również najkorzystniejsze oferty kredytowe.

Hestia Nieruchomości – atrakcyjne domy na sprzedaż na Gumieńcach

Zakup mieszkania to bardzo ważne i często kosztowne przedsięwzięcie, dlatego niezależnie od powodów, dla których podjęta zostanie decyzja o zakupie nieruchomości, trzeba to zrobić w mądry sposób. Dobrym rozwiązaniem, które może ułatwić to zadanie, jest skorzystanie z pomocy pośrednika, który doskonale zna lokalny rynek nieruchomości. Biorąc pod uwagę mieszkania na sprzedaż, Gumieńce to atrakcyjna okolica, w której ofert nieruchomości na sprzedaż nie brakuje. Jeśli klienta interesuje zakup mieszkania, zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą nieruchomości na sprzedaż.

Dokładamy wszelkich starań, by prezentowane przez nasze biuro oferty mieszkań na sprzedaż na Gumieńcach były aktualne, a baza ogłoszeń – różnorodna. Dzięki takim działaniom każda osoba zainteresowana zakupem nieruchomości znajdzie u nas wymarzone mieszkanie, które w stu procentach spełni jej oczekiwania.

Nasza oferta


Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Doradztwo finansowe

Zarządzanie najmem

MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ PRAWOBRZEŻE

Mieszkania na sprzedaż Bukowe Mieszkania na sprzedaż Dąbie Mieszkania na sprzedaż Nad Rudzianką Mieszkania na sprzedaż Płonia Mieszkania na sprzedaż Podjuchy Mieszkania na sprzedaż Słoneczne Mieszkania na sprzedaż Śmierdnica Mieszkania na sprzedaż Wielgowo Mieszkania na sprzedaż Załom Mieszkania na sprzedaż Zdroje Mieszkania na sprzedaż Żydowce

MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ LEWOBRZEŻE

Mieszkania na sprzedaż Podbórz Mieszkania na sprzedaż Arkońskie Mieszkania na sprzedaż Bandurskiego Mieszkania na sprzedaż Bezrzecze Mieszkania na sprzedaż Bolinko Mieszkania na sprzedaż Bukowo Mieszkania na sprzedaż Centrum Mieszkania na sprzedaż Drzetowo (Drzetowo-Grabowo) Mieszkania na sprzedaż Głębokie Mieszkania na sprzedaż Gumieńce Mieszkania na sprzedaż Jasne Błonia Mieszkania na sprzedaż Jezierzyce Mieszkania na sprzedaż os. Kaliny Mieszkania na sprzedaż Kasztanowe Mieszkania na sprzedaż Kijewo Mieszkania na sprzedaż Klucz Mieszkania na sprzedaż Krzekowo Mieszkania na sprzedaż Książąt Pomorskich Mieszkania na sprzedaż Łasztownia Mieszkania na sprzedaż Łękno Mieszkania na sprzedaż Majowe Mieszkania na sprzedaż Niebuszewo Mieszkania na sprzedaż Niemierzyn Mieszkania na sprzedaż Nowe Miasto Mieszkania na sprzedaż Osów Mieszkania na sprzedaż os. Piastowskie Mieszkania na sprzedaż Pilchowo Mieszkania na sprzedaż Podzamcze Mieszkania na sprzedaż Pogodno Mieszkania na sprzedaż Pomorzany Mieszkania na sprzedaż os. Przyjaźni Mieszkania na sprzedaż os. Reda Mieszkania na sprzedaż Skarbówek Mieszkania na sprzedaż Skolwin Mieszkania na sprzedaż Stare Miasto Mieszkania na sprzedaż Stołczyn Mieszkania na sprzedaż Śródmieście Mieszkania na sprzedaż Świerczewo Mieszkania na sprzedaż Turzyn Mieszkania na sprzedaż Wały Chrobrego Mieszkania na sprzedaż Warszewo Mieszkania na sprzedaż Zawadzkiego Mieszkania na sprzedaż os. Zawadzkiego-Klonowica Mieszkania na sprzedaż Żelechowa

MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ INNE MIEJSCOWOŚCI

Mieszkania na sprzedaż Ustowo Mieszkania na sprzedaż Kurów Mieszkania na sprzedaż Siadło Dolne Mieszkania na sprzedaż Przecław Mieszkania na sprzedaż Warzymice Mieszkania na sprzedaż Stargard Mieszkania na sprzedaż Mierzyn Mieszkania na sprzedaż Dobra

MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ INNE MIEJSCOWOŚCI

Kawalerki na sprzedaż w Szczecinie Dwupokojowe mieszkania na sprzedaż w Szczecinie Trzypokojowe mieszkania na sprzedaż w Szczecinie Czteropokojowe mieszkania na sprzedaż w Szczecinie

MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ DLA OBYWATELI UKRAINY