Mieszkania na sprzedaż Szczecin Centrum

Dowiedz się pierwszy o nowych ofertach spełniających Twoje kryteria

OTRZYMUJ POWIADOMIENIA

Szczecin, Centrum

Osiedle Centrum w Szczecinie graniczy od wschodu ze Starym Miastem, od południa z Nowym Miastem, od południowego zachodu ze Śródmieściem-Zachód i od północy ze Śródmieściem-Północ. Wyróżnia je gwiaździsty układ ulic, w którego centrum znajduje się gwiaździsty plac Grunwaldzki. Zabudowa zachodniej części Centrum Szczecina to głównie kamienice z końca XIX wieku. Część wschodnia Centrum Szczecina to natomiast w większości budownictwo z wielkiej płyty, a także obiekty architektury nowoczesnej, w tym liczne biurowce i hotele oraz centra handlowo-rozrywkowe. Przez szczecińskie Centrum przechodzi Miejski Szlak Turystyczny, ponadto w rejonie Centrum znajdują się przedszkola, szkoły oraz uczelnie wyższe. Znajdują się tutaj również filie Biblioteki Publicznej oraz liczne kościoły i godne zobaczenia zabytki.

Nieruchomości na sprzedaż w Centrum Szczecina

W Hestia Nieruchomości znają Państwo szeroki wybór różnego typu nieruchomości w Centrum Szczecina. Są to zarówno godne uwagi nieruchomości na wynajem, jak również oferty sprzedaży nieruchomości w Centrum Szczecina. W naszej bazie znajduje się wiele ofert sprzedaży i wynajmu mieszkań w tej lokalizacji. Również lokale w Centrum Szczecina cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Tak prestiżowa lokalizacja poszukiwana jest przez wielu przedsiębiorców, którzy świadczą wysokiej klasy usługi. W Hestia Nieruchomości posiadamy oferty sprzedaży oraz wynajmu lokali biurowych, usługowych, handlowych, gastronomicznych, a także idealnych na prywatną działalność medyczną, adwokacką itp. Są to lokale zlokalizowane w kamienicach, blokach, biurowcach, centrach rozrywkowych i innych. Szeroka baza zróżnicowanych ogłoszeń sprawia, że każdy inwestor powinien znaleźć tu ogłoszenie szyte na miarę swoich potrzeb.

Mieszkania na sprzedaż - Centrum, Szczecin

Jeśli chodzi o mieszkania na sprzedaż, Centrum Szczecina obfituje w różnego rodzaju oferty. Również mieszkania na wynajem w Centrum Szczecina cieszą się bardzo dużą popularnością i to zarówno, jeśli chodzi o wynajem długoterminowy, jak również wynajem krótkoterminowy. Mieszkania w Centrum Szczecina są bardzo pożądane, a ich popularność widać choćby na przykładzie szybko znikających ogłoszeń. Lokalizację docenią między innymi inwestorzy, którzy traktują zakup mieszkania w Centrum jako ciekawą inwestycję, np. pod późniejszy wynajem. Oczywiście to także doskonałe miejsce do życia - zwłaszcza dla osób, które cenią bliskość miejskich atrakcji, miejsc pracy, urzędów, dobrych szkół, a także cenionych punktów usługowych itp. Szczecińskie Centrum to kameralne kawalerki, idealne pod wynajem, jak również mieszkania większe, w tym 2-, 3-, a nawet 4-pokojowe. To także luksusowe apartamenty na wynajem lub sprzedaż, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Mieszkania na sprzedaż w Szczecinie – jaką lokalizację wybrać?

Szczecin to stolica województwa zachodniopomorskiego i jednocześnie jedno z największych miast w Polsce. Dzieli się na cztery dzielnice – Północ, Prawobrzeże, Śródmieście oraz Zachód. Z kolei według innego podziału miasto dzieli się na Lewobrzeże i Prawobrzeże. To, jaką dzielnicę osoba decydująca się na zakup mieszkania w Szczecinie wybierze, zależy od jej preferencji i upodobań, a także od stylu życia.

Jeśli priorytetem kupującego jest cisza i spokój, a także bliskość terenów zielonych, warto zdecydować się zakup mieszkania na obrzeżach Szczecina. Z kolei mieszkania bliżej serca Szczecina docenią zwłaszcza osoby towarzyskie, które lubią, gdy coś się wokół nich dzieje. Tam też mają najczęściej miejsce ważne wydarzenia, poza tym znaleźć tam można wiele atrakcji. Bliższy kontakt z centralną częścią Szczecina mogą mieć również osoby, które pracują w okolicy. Mieszkania w tej części miasta wybierają również osoby, którym zależy na bliskości do strategicznych punktów Szczecina.

Przed rozpoczęciem poszukiwań mieszkania w Szczecinie należy odpowiedzieć też na pytania, jaką kwotę klient jest w stanie przeznaczyć na mieszkanie, a także – czy ma to być mieszkanie z rynku pierwotnego, czy mieszkanie z rynku wtórnego. Każde z tych rozwiązań ma swoje zalety i wady. Ostateczna decyzja zawsze należy do klienta. Nowe mieszkania klient może w dowolny sposób aranżować, ponieważ nikt w nich wcześniej nie mieszkał, z kolei mieszkania z rynku wtórnego wymagają zwykle remontu, chociaż nie zawsze tak jest. Mieszkania z rynku wtórnego powstają najczęściej na obrzeżach miast – na terenach wcześniej niezagospodarowanych. Oferują więc mieszkańcom ciszę i spokój. Z kolei mieszkania z rynku wtórnego znajdują się zwykle (choć nie zawsze) bliżej centrum miasta.

Mieszkania na sprzedaż – Centrum (Szczecin)

Wybór lokalizacji nieruchomości uzależniony jest przede wszystkim od osobistych preferencji przyszłego właściciela. Bardzo ważny jest tryb życia, jaki prowadzi klient, jego oczekiwania odnośnie nieruchomości oraz to, ile czasu zamierza spędzać w drodze do pracy i z pracy. Jeśli chodzi o mieszkania na sprzedaż, Centrum Szczecina cieszy się dużą popularnością. Jest sercem przestrzeni miejskiej, poza tym jest stąd wszędzie blisko. Graniczy z osiedlami Śródmieście-Północ, Stare Miasto, Nowe Miasto i Śródmieście-Zachód. Dla Centrum charakterystyczny jest gwiaździsty układ ulic.

W centralnej części miasta najczęściej zlokalizowane są galerie handlowe i wiele innych punktów handlowo-usługowych, poza tym znajdują się tutaj słownie, puby, restauracje oraz centra rozrywki – kina, muzea i teatry. Mieszkanie w Centrum to również okazja do uczestnictwa w wielu ważnych wydarzeniach z życia miasta. Mieszkając w Centrum, można też szybko (bez konieczności stania w korkach) załatwić swoje sprawy, np. w urzędach. Niewątpliwym atutem tej lokalizacji jest również bardzo dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej. To właśnie w Centrum bardzo często łączą się dzienne oraz nocne linie autobusowe i tramwajowe.

Biorąc pod uwagę mieszkania na sprzedaż, Centrum Szczecina to miejsce warte zainteresowania, w którym atrakcyjnych ofert nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego nie brakuje. Wybór nie jest łatwy, poza tym doprowadzenie transakcji do końca wiąże się z dopełnieniem wielu formalności. Nie bez znaczenia pozostaje również sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości, by przy podpisywaniu końcowej umowy nie zostać zaskoczonym. Pomóc i doradzić w znalezieniu wymarzonej nieruchomości może profesjonalne biuro nieruchomości. Doświadczeni pracownicy dołożą wszelkich starań, by w możliwie najkrótszym czasie pomóc w znalezieniu wymarzonego mieszkania, które będzie spełniać ich oczekiwania.

Hestia Nieruchomości – sprawdzony doradca nieruchomości w Szczecinie

Skorzystanie z biura nieruchomości to doskonały sposób na znalezienie odpowiedniego dla siebie lokum, bez niepotrzebnego stresu. To również doskonałe rozwiązanie dla osób, które są już właścicielami nieruchomości i chcieliby ją sprzedać, jednak nie wiedzą, od czego mają dokładnie zacząć. Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia przy sprzedaży lub zakupie mieszkania w Centrum? Skorzystaj z kompleksowych usług naszego biura nieruchomości, a pomożemy w sprzedaży lub znalezieniu odpowiedniego mieszkania, a przy tym zapewnimy wsparcie w kwestiach formalnych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie branży, specjalizując się w obrocie nieruchomościami z rynku pierwotnego i wtórnego. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dokładając wszelkich starań, by w jak największym stopniu spełnić jego oczekiwania. Nasza oferta obejmuje między innymi:
●Sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości, w tym identyfikację właściciela i współwłaścicieli, a także dokładne zapoznanie się z dokumentacją własnościową, ewentualnymi służebnościami, hipotekami, zadłużeniami wobec banków itd.
●Doradztwo w procesie obrotu nieruchomościami.
●Przygotowywanie oferty nieruchomości w sposób przyciągający potencjalnych klientów wraz z przygotowaniem dokładnego opisu i zdjęciami oraz jego publikacja.
●Obsługę klientów, z czym związane jest udzielanie informacji na temat nieruchomości, a także umawianie spotkań i prezentacja nieruchomości.
●Przygotowywanie dokumentów niezbędnych do sfinalizowania transakcji, w tym pomoc w zgromadzeniu niezbędnych dokumentów itd.
●Pomoc w organizacji rozliczenia transakcji.
To, jakie oferowane w ramach współpracy z naszą firmą czynności będą wykonywane, w dużej mierze uzależnione jest od rodzaju nieruchomości oraz transakcji.

Szczecin – atrakcyjne domy na sprzedaż w Centrum od biura nieruchomości

W ofercie Hestia Nieruchomości znaleźć można atrakcyjne domy na sprzedaż. Centrum Szczecina to między innymi wiele interesujących ofert nieruchomości o zróżnicowanych cenach i metrażu, a także standardzie wykończenia. W naszej ofercie klient znaleźć może zarówno kawalerki, jak i mieszkania dwu- oraz trzypokojowe, a także mieszkania o większej liczbie pokoi.

Nasza oferta


Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Doradztwo finansowe

Zarządzanie najmem

MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ PRAWOBRZEŻE

Mieszkania na sprzedaż Bukowe Mieszkania na sprzedaż Dąbie Mieszkania na sprzedaż Nad Rudzianką Mieszkania na sprzedaż Płonia Mieszkania na sprzedaż Podjuchy Mieszkania na sprzedaż Słoneczne Mieszkania na sprzedaż Śmierdnica Mieszkania na sprzedaż Wielgowo Mieszkania na sprzedaż Załom Mieszkania na sprzedaż Zdroje Mieszkania na sprzedaż Żydowce

MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ LEWOBRZEŻE

Mieszkania na sprzedaż Podbórz Mieszkania na sprzedaż Arkońskie Mieszkania na sprzedaż Bandurskiego Mieszkania na sprzedaż Bezrzecze Mieszkania na sprzedaż Bolinko Mieszkania na sprzedaż Bukowo Mieszkania na sprzedaż Centrum Mieszkania na sprzedaż Drzetowo (Drzetowo-Grabowo) Mieszkania na sprzedaż Głębokie Mieszkania na sprzedaż Gumieńce Mieszkania na sprzedaż Jasne Błonia Mieszkania na sprzedaż Jezierzyce Mieszkania na sprzedaż os. Kaliny Mieszkania na sprzedaż Kasztanowe Mieszkania na sprzedaż Kijewo Mieszkania na sprzedaż Klucz Mieszkania na sprzedaż Krzekowo Mieszkania na sprzedaż Książąt Pomorskich Mieszkania na sprzedaż Łasztownia Mieszkania na sprzedaż Łękno Mieszkania na sprzedaż Majowe Mieszkania na sprzedaż Niebuszewo Mieszkania na sprzedaż Niemierzyn Mieszkania na sprzedaż Nowe Miasto Mieszkania na sprzedaż Osów Mieszkania na sprzedaż os. Piastowskie Mieszkania na sprzedaż Pilchowo Mieszkania na sprzedaż Podzamcze Mieszkania na sprzedaż Pogodno Mieszkania na sprzedaż Pomorzany Mieszkania na sprzedaż os. Przyjaźni Mieszkania na sprzedaż os. Reda Mieszkania na sprzedaż Skarbówek Mieszkania na sprzedaż Skolwin Mieszkania na sprzedaż Stare Miasto Mieszkania na sprzedaż Stołczyn Mieszkania na sprzedaż Śródmieście Mieszkania na sprzedaż Świerczewo Mieszkania na sprzedaż Turzyn Mieszkania na sprzedaż Wały Chrobrego Mieszkania na sprzedaż Warszewo Mieszkania na sprzedaż Zawadzkiego Mieszkania na sprzedaż os. Zawadzkiego-Klonowica Mieszkania na sprzedaż Żelechowa

MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ INNE MIEJSCOWOŚCI

Mieszkania na sprzedaż Ustowo Mieszkania na sprzedaż Kurów Mieszkania na sprzedaż Siadło Dolne Mieszkania na sprzedaż Przecław Mieszkania na sprzedaż Warzymice Mieszkania na sprzedaż Stargard Mieszkania na sprzedaż Mierzyn Mieszkania na sprzedaż Dobra

MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ INNE MIEJSCOWOŚCI

Kawalerki na sprzedaż w Szczecinie Dwupokojowe mieszkania na sprzedaż w Szczecinie Trzypokojowe mieszkania na sprzedaż w Szczecinie Czteropokojowe mieszkania na sprzedaż w Szczecinie

MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ DLA OBYWATELI UKRAINY