Mieszkania na sprzedaż Stargard

Dowiedz się pierwszy o nowych ofertach spełniających Twoje kryteria

OTRZYMUJ POWIADOMIENIA

Stargard należy do najstarszych miast Polski i jednocześnie jest najstarszym (obok Szczecina) miastem na Pomorzu. To 3 miasto w województwie zachodniopomorskim pod względem liczby ludności oraz 56 w Polsce. Ważnym kryterium wyboru mieszkania w Stargardzie jest bogata oferta kształcenia, wysokie bezpieczeństwo, a także bliskość dużych ośrodków miejskich takich jak Szczecin oraz Berlin. Jeśli chodzi o atrakcyjne mieszkania na sprzedaż, Stargard jest miastem, w którym znaleźć można wiele atrakcyjnych ofert nieruchomości.

Nieruchomości na sprzedaż Stargard - dlaczego warto postawić na to miasto?

Stargard to miasto położone nad rzeką Iną, na wschód od jeziora Miedwie. Ciekawe warunki geograficzne zapewnia mu położenie na pograniczu Niziny Szczecińskiej i Pojezierza Szczecińskiego. To miasto będące siedzibą powiatu i gminy, które należy do aglomeracji szczecińskiej. Jest ważnym ośrodkiem gospodarczym i przemysłowym. Ponadto bliskość Stargardu do ważnych ośrodków takich jak Szczecin i Berlin sprawia, że oferta nieruchomości na sprzedaż w Stargardzie staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Centrum Stargardu stanowią głównie budynki zabytkowe zaadaptowane na nowoczesne, bardziej funkcjonalne obiekty. W mieście znajdują się również wielkopowierzchniowe obiekty handlowe, a także markety i dyskonty spożywcze. W czasie wolnym korzystać tu można ze szlaków rowerowych, pieszych oraz szlaku kajakowego wiodącego przepływającą tędy rzeką Inę.

Mieszkania na sprzedaż Stargard

Mieszkania na sprzedaż w Stargardzie są niezwykle atrakcyjne i niedrogie, a podaż na nie z roku na rok wzrasta. Związane to jest wieloma licznymi inwestycjami nie tylko w centrum miasta, ale również na jego peryferiach. Atutem nieruchomości w Stargardzie są liczne tereny zielone. Starówka otoczona jest pięknym parkiem, natomiast w bezpośrednim sąsiedztwie miasta znajduje się wiele lasów. Hestia Nieruchomości oferuje tanie mieszkania na sprzedaż w Stargardzie. To idealne miasto zarówno dla rodzin z dziećmi m.in. ze względu na wysokie bezpieczeństwo oraz dobrze rozwiniętą infrastrukturę oświatową, jak również dla osób starszych, które pragną spokoju i odpoczynku od zgiełku wielkich aglomeracji miejskich. Nasza oferta obejmuje nie tylko mieszkania, ale również domy na sprzedaż. Stargard to z pewnością miejsce, w którym warto zaplanować swoją przyszłość.

Atrakcyjne nieruchomości w Stargardzie - Hestia Nieruchomości

Hestia Nieruchomości to profesjonalne biuro nieruchomości, w którym znaleźć można wiele atrakcyjnych i na bieżąco aktualizowanych ofert mieszkań usytuowanych zarówno w kamienicach i blokach, jak również przestronne apartamenty, które zlokalizowane są w nowoczesnych, spokojnych i pełnych zieleni osiedlach na obrzeżach miasta. Niezależnie od tego, czy Klienci poszukują niewielkiego mieszkania w Stargardzie czy kilkupokojowego mieszkania na nowoczesnym osiedlu, nasze biuro zapewnia kompleksową pomoc na każdym etapie realizacji transakcji związanej z nabyciem danej nieruchomości. Jeśli więc poszukujesz nieruchomości w Stargardzie, zgłoś się do naszego biura.

Dlaczego warto zamieszkać w Stargardzie?

W województwie zachodniopomorskim rynek nieruchomości jest bardzo zróżnicowany, poza tym jest jednym z najbardziej atrakcyjnych w Polsce. Jedną z popularnych lokalizacji jest Stargard – bezpieczne i atrakcyjne pod wieloma względami miasto, w którym znajduje się wiele ciekawych ofert nieruchomości na sprzedaż. To liczące blisko 70 tysięcy mieszkańców miasto położone jest na pograniczu Niziny Szczecińskiej i Pojezierza Szczecińskiego. Stargard oddalony jest zaledwie 40 kilometrów od Szczecina, w którym liczba inwestycji mieszkaniowych rośnie z roku na rok.

Niewielka odległość od stolicy województwa zachodniopomorskiego sprawia, że w krótkim czasie można uzyskać dostęp do wielu atrakcji, jakie oferuje Szczecin. Stargard to miasto, które przyciąga także firmy i przedsiębiorstwa. Na uwagę zasługuje również sprawnie działająca sieć komunikacji miejskiej. W okolicy kursuje wiele linii miejskich i podmiejskich, poza tym autobusami ze Stargardu można dotrzeć bezpośrednio do Szczecina, a także do wielu innych polskich miast. Stargard może poszczycić się również niezwykle atrakcyjną ofertą kształcenia, która skierowana jest nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale też dla osób dorosłych.

Stargard ma ponadto do zaoferowania wiele ciekawych miejsc, w których wypocząć mogą zarówno rodziny z dziećmi, jak i osoby starsze. Do dyspozycji jest Park Jagielloński, Park Bolesława Chrobrego oraz Park Zamkowy. Przez Park Jagielloński przepływa rzeka Ina, poza tym w parkach znajdują się również place zabaw. Przez Stargard przebiega również wiele szlaków turystycznych, poza tym znaleźć tutaj można piękne budowle gotyckie. Popularne w Stargardzie są między innymi mieszkania na sprzedaż. Zakup mieszkania to czynność wymagająca podjęcia wielu decyzji. Stargard to atrakcyjna do zamieszkania lokalizacja, w której nie brakuje ofert z rynku wtórnego, poza tym znaleźć tutaj można atrakcyjne nieruchomości z rynku pierwotnego.

Atrakcyjne mieszkania na sprzedaż – Stargard

Zakup mieszkania w Stargardzie to proces, który wymaga podjęcia ważnych decyzji, poza tym przed zakupem nieruchomości należy zwrócić uwagę na wiele szczegółów. Bez względu na to, czy klient rozważa kupno mieszkania z rynku pierwotnego, czy też wtórnego, warto zastanowić się, jak duża nieruchomość jest potrzebna oraz ile powinno znajdować się w niej pomieszczeń. Nie bez znaczenia jest też cena nieruchomości. Przed podjęciem decyzji o zakupie nieruchomości należy wziąć pod uwagę wielkość własnych środków finansowych, poza tym rozważyć można również finansowanie transakcji kredytem. Planując zakup mieszkania, pod uwagę należy wziąć również dodatkowe koszty związane z zakupem nieruchomości, do których zalicza się między innymi opłaty sądowe, podatek od czynności cywilno-prawnych itd. Oprócz ceny nieruchomości, jej całkowitej powierzchni oraz liczby pokoi, pod uwagę należy wziąć również inne bardzo ważne kryteria, do których zalicza się między innymi:
●Piętno, na którym znajduje się nieruchomość.
●Liczbę pięter wchodzących w skład budynku.
●Rok budowy budynku – w przypadku nieruchomości z rynku wtórnego.
●Stan klatki schodowej, a także obecność lub brak domofonu.
●Materiał, z jakiego wykonany został budynek – cegła, pustak itd.
●Rodzaj zabudowy – kamienica, dom wielorodzinny, blok, ekskluzywne osiedle, czy też apartamentowiec.
●Dodatkowe udogodnienia, do których zalicza się np. garaż lub miejsce parkingowe, windę, balkon, piwnicę itd.
●Jaki jest widok z mieszkania – na tereny zielone, ulicę, czy też na sąsiednie budynki.
●Jak jest wyposażone mieszkanie i jakie są koszty związane z jego utrzymaniem.

Sprawdzić należy również stan instalacji elektrycznej i gazowej, a także kondycję okien, ścian i podłóg. W ofercie biura Hestia Nieruchomości znaleźć można atrakcyjne oferty mieszkań o zróżnicowanych cenach, powierzchni oraz standardzie.

Biuro nieruchomości – kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy

Zakup mieszkania powinien być przemyślany, ponieważ jest to decyzja na długie lata. Bardzo ważna jest lokalizacja nieruchomości. Część osób preferuje mieszkania w pobliżu centrum, inni z kolei chcą mieszkać na przedmieściach. Ważna jest również odległość i dostępność przystanków komunikacji miejskiej, a także połączenie z miejscami, w których osoba najczęściej przebywa – do takich miejsc zalicza się np. szkołę, czy też miejsce pracy. Uwagę warto również zwrócić na dostęp do infrastruktury – placówek medycznych, punktów handlowo-usługowych, szkół, placów zabaw itd. Sprawdzić należy też, jak wygląda okolica i czy w pobliżu nie ma np. uciążliwych zakładów pracy, czy też dróg szybkiego ruchu.

Pomoc biura nieruchomości – zarówno w przypadku osób poszukujących mieszkania w Stargardzie, jak i osób sprzedających nieruchomości to rozwiązanie, które może przynieść wiele korzyści. Zaletą skorzystania z pomocy pośrednika jest oszczędność czasu. Posiadający wiedzę i doświadczenie pośrednik nieruchomości zweryfikuje informacje zawarte w księdze wieczystej, poza tym pomoże w przygotowaniu dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości. Na stronie biura Hestia Nieruchomości znaleźć można wiele atrakcyjnych mieszkań na sprzedaż w Stargardzie.

Hestia Nieruchomości – szeroka oferta mieszkań na sprzedaż w Stargardzie

Biuro Hestia Nieruchomości pomaga klientom w szybkim znalezieniu nieruchomości odpowiadającym w stu procentom ich potrzebom, poza tym pomaga w ich szybkiej sprzedaży. Klientom oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie współpracy, ponadto pomagamy w uzyskaniu kredytu osobom, które zamierzają sfinansować zakup nieruchomości właśnie przy pomocy kredytu hipotecznego. Posiadamy biura w Szczecinie i Stargardzie. W naszej ofercie znaleźć można zarówno kawalerki, jak i mieszkania dwupokojowe, trzypokojowe i większe, a także nieruchomości z balkonami oraz tarasami. Do wyboru są zarówno mieszkania z osobną kuchnią, jak i mieszkania z aneksem kuchennym.

W ofercie naszego biura nieruchomości klient znaleźć może atrakcyjne mieszkania w Stargardzie, które znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych, a także nieruchomości z dostępem do pełnej infrastruktury. Oprócz mieszkań na sprzedaż w Stargardzie oferujemy również domy na sprzedaż, działki budowlane, a także cieszące się dużą popularnością nieruchomości pod wynajem.

Nasza oferta


Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Doradztwo finansowe

Zarządzanie najmem

MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ PRAWOBRZEŻE

Mieszkania na sprzedaż Bukowe Mieszkania na sprzedaż Dąbie Mieszkania na sprzedaż Nad Rudzianką Mieszkania na sprzedaż Płonia Mieszkania na sprzedaż Podjuchy Mieszkania na sprzedaż Słoneczne Mieszkania na sprzedaż Śmierdnica Mieszkania na sprzedaż Wielgowo Mieszkania na sprzedaż Załom Mieszkania na sprzedaż Zdroje Mieszkania na sprzedaż Żydowce

MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ LEWOBRZEŻE

Mieszkania na sprzedaż Podbórz Mieszkania na sprzedaż Arkońskie Mieszkania na sprzedaż Bandurskiego Mieszkania na sprzedaż Bezrzecze Mieszkania na sprzedaż Bolinko Mieszkania na sprzedaż Bukowo Mieszkania na sprzedaż Centrum Mieszkania na sprzedaż Drzetowo (Drzetowo-Grabowo) Mieszkania na sprzedaż Głębokie Mieszkania na sprzedaż Gumieńce Mieszkania na sprzedaż Jasne Błonia Mieszkania na sprzedaż Jezierzyce Mieszkania na sprzedaż os. Kaliny Mieszkania na sprzedaż Kasztanowe Mieszkania na sprzedaż Kijewo Mieszkania na sprzedaż Klucz Mieszkania na sprzedaż Krzekowo Mieszkania na sprzedaż Książąt Pomorskich Mieszkania na sprzedaż Łasztownia Mieszkania na sprzedaż Łękno Mieszkania na sprzedaż Majowe Mieszkania na sprzedaż Niebuszewo Mieszkania na sprzedaż Niemierzyn Mieszkania na sprzedaż Nowe Miasto Mieszkania na sprzedaż Osów Mieszkania na sprzedaż os. Piastowskie Mieszkania na sprzedaż Pilchowo Mieszkania na sprzedaż Podzamcze Mieszkania na sprzedaż Pogodno Mieszkania na sprzedaż Pomorzany Mieszkania na sprzedaż os. Przyjaźni Mieszkania na sprzedaż os. Reda Mieszkania na sprzedaż Skarbówek Mieszkania na sprzedaż Skolwin Mieszkania na sprzedaż Stare Miasto Mieszkania na sprzedaż Stołczyn Mieszkania na sprzedaż Śródmieście Mieszkania na sprzedaż Świerczewo Mieszkania na sprzedaż Turzyn Mieszkania na sprzedaż Wały Chrobrego Mieszkania na sprzedaż Warszewo Mieszkania na sprzedaż Zawadzkiego Mieszkania na sprzedaż os. Zawadzkiego-Klonowica Mieszkania na sprzedaż Żelechowa

MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ INNE MIEJSCOWOŚCI

Mieszkania na sprzedaż Ustowo Mieszkania na sprzedaż Kurów Mieszkania na sprzedaż Siadło Dolne Mieszkania na sprzedaż Przecław Mieszkania na sprzedaż Warzymice Mieszkania na sprzedaż Stargard Mieszkania na sprzedaż Mierzyn Mieszkania na sprzedaż Dobra

MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ INNE MIEJSCOWOŚCI

Kawalerki na sprzedaż w Szczecinie Dwupokojowe mieszkania na sprzedaż w Szczecinie Trzypokojowe mieszkania na sprzedaż w Szczecinie Czteropokojowe mieszkania na sprzedaż w Szczecinie

MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ DLA OBYWATELI UKRAINY