mieszkania na sprzedaż w Siadło Dolne | Hestia Nieruchomości
zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert
sortuj

Siadło Dolne

Zakup domu lub mieszkania na wsi to dziś bardzo dobry wybór, na który decyduje się coraz więcej osób. Wybór nieruchomości z dala od korków i miejskiego zgiełku zapewnia przede wszystkim spokój. Miejscem wartym polecenia jest malowniczo położona w dolinie Odry miejscowość Siadło Dolne. Mieszkania na sprzedaż w tej lokalizacji z pewnością spełnią wszelkie potrzeby i oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających klientów.
Nieruchomości Siadło Dolne - inwestycja na lata
Miejscowość Siadło Dolne położona jest w powiecie polickim, w gminie Kołbaskowo, w dolinie nad rzeką Odrą, w odległości zaledwie 6 km na południe od miasta Szczecin. Z kolei w odległości zalewie 2 km na południe od wsi położony jest Rezerwat Przyrody Wzgórze Widokowe nad Międzyodrzem. Wieś leży u podnóża Wału Stobniańskiego, który rozciąga się na przestrzeni kilkunastu kilometrów od Bezrzecza. W bliskiej odległości od miejscowości znajduje się Park Krajobrazowy Doliny Dolnej Odry. Siadło Dolne to miejscowość, która stanowi Idealne miejsce do organizacji spływów kajakowych. To także bardzo dobre miejsce, w którym prowadzić można gospodarstwo agroturystyczne oraz otworzyć wypożyczalnię kajaków. Przez miejscowość przebiegają szlaki kajakowe i szalki rowerowe. Jeśli chodzi o mieszkania na sprzedaż, Siadło Dolne posiada bogatą ofertę nieruchomości. Oferta nieruchomości w Siadle Dolnym kierowana jest zarówno dla osób starszych i singli, jak również dla rodzin z dziećmi.
Mieszkania na sprzedaż Siadło Dolne
Siadło Dolne to miejscowość pełna nowych inwestycji, które skierowane są dla tych osób, które cenią sobie bezpośredni kontakt z przyrodą i naturą oraz pragną zamieszkać z dala od miejskiego hałasu, a jednocześnie mają możliwość bezproblemowego i szybkiego dojazdu do centrum Szczecina oraz szybkiego dotarcia do uczelni, urzędów czy też kina. Dogodne połączenie ze Szczecinem zapewnia trasa autobusowa komunikacji miejskiej. Miejscowość położona jest również w bliskiej odległości od autostrady A6 oraz drogi ekspresowej S3. To idealne miejsce, w którym można odpocząć i uprawiać turystykę. Bezpośrednie sąsiedztwo rozlewisk Odry oraz niedawno otwarte nadbrzeże Odry i przepiękne tereny rekreacyjne nad Odrą to niewątpliwe atuty, które sprawiają, że oferowane mieszkania na sprzedaż w Siadle Dolnym są niezwykle atrakcyjne dla potencjalnych klientów.
Hestia Nieruchomości - najlepsze oferty domów na sprzedaż w Siadle Dolnym
W Hestia Nieruchomości znaleźć można atrakcyjne domy na sprzedaż w Siadle Dolnym o wysokim standardzie i różnej powierzchni - zarówno domy jednorodzinne wolnostojące, jak również domy w zabudowie szeregowej. Nieruchomości na sprzedaż w Siadle Dolnym to również niezwykle atrakcyjne działki budowlane z przepięknym widokiem na Odrę, które wykorzystać można nie tylko pod zabudowę, ale również pod różnego rodzaju inwestycje. W naszych ofertach przedstawiamy dokładny opis i rzeczywiste zdjęcia nieruchomości, a także przeprowadzamy Państwa przez wszystkie skomplikowane procedury związane z nabyciem nieruchomości. Nasi wykwalifikowani doradcy przygotowują również korzystne opcje finansowania inwestycji. Zapraszamy do kontaktu.

Brak nieruchomości spełniającej Twoje kryteria?
Skontaktuj się z nami, a my znajdziemy ją dla Ciebie!

Oddział Szczecin

70-205 Szczecin
Podgórna 63/18

Oddział Stargard

73-110 Stargard
al. Wyszyńskiego 12-15a

zamieszkaj u siebie