Hestia Nieruchomości
-
-
-

Małgorzata Pawlak

Małgorzata Pawlak

gosia@hestianieruchomosci.pl

tel.: 91-443-58-73

Dyrektor oddziału oraz profesjonalny Doradca ds. nieruchomości. W pracy perfekcjonistka. Jej wieloletnie doświadczenie zawodowe sprawia, iż każdy klient czuje się w pełni zadowolony i usatysfakcjonowany ze współpracy. Wierzy w idee szybkiej sprzedaży nieruchomości i ochoczo podejmuje wyzwania jakie stawia przed nią rynek. Dla niej nie ma nieruchomości nie do sprzedania. Twardo stąpa po ziemi, a swoich klientów chce przeprowadzać w maksymalnie bezpieczny sposób przez transakcje, dobierając dla każdego możliwie indywidualne rozwiązania.

Mocno nastawiona na rozwój osobisty i zawodowy, nieustannie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności.  Prywatnie żona i szczęśliwa mama dwójki dzieci, która każdą wolną chwilę spędza z rodziną w domowym zaciszu. Miłośniczka zwierząt o dużej wrażliwości. Jest to osoba, której z pewnością można zaufać.

przeglądaj moje oferty

Skontaktuj się ze mną

Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Oddział Szczecin

70-205 Szczecin
Podgórna 63/18

Oddział Stargard

73-110 Stargard
al. Wyszyńskiego 12-15a