Kontakt

Kontakt

Oddział Szczecin

Parkowa 7/2
71-600

Oddział Stargard

al. Wyszyńskiego 12-15a
73-110 Stargard

Napisz do nas





Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Oddział Szczecin

Karol Pęski

karol@hestianieruchomosci.pl

tel.: 794160650

licencja: 22206

Paulina Maj

paulina@hestianieruchomosci.pl

tel.: 781-881-733

licencja: 23564

Małgorzata Ortel

malgorzata@hestianieruchomosci.pl

tel.: 91-443-58-68

Małgorzata Szuleta

malgorzata2@hestianieruchomosci.pl

tel.: 727-220-001

Roman Wrubel

roman@hestianieruchomosci.pl

tel.: 530-896-160

Agnieszka Dzikowska

agnieszka@hestianieruchomosci.pl

tel.: 663-515-288

Anna Łączkowska

ania@hestianieruchomosci.pl

tel.: 787-100-450

Dariusz Borowski

darek@hestianieruchomosci.pl

tel.: 782-390-260

Adam Lasek

adam@hestianieruchomosci.pl

tel.: 784-540-640

Oddział Stargard

Monika Kosmala

monika@hestianieruchomosci.pl

tel.: 782-390-520

Lucyna Sieczkowska

lucyna@hestianieruchomosci.pl

tel.: 608-820-530

Joanna Wardzyńska

asia2@hestianieruchomosci.pl

tel.: 516-500-610

Małgorzata Mironowicz

gosia2@hestianieruchomosci.pl

tel.: 608-820-340

Wioleta Najmark

wioleta@hestianieruchomosci.pl

tel.: 732-700-773

Oddział Szczecin

71-600 Szczecin
Parkowa 7/2

Oddział Stargard

73-110 Stargard
al. Wyszyńskiego 12-15a