UWAGA! Inwestycja którą przeglądasz została przeniesiona do archiwum i nie jest już dostępna.

Teren inwestycyjny w Szczecinie

Szczecin, Płonia

Szczegóły inwestycji

Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Szczecin
Dzielnica - osiedle
Płonia

Zalety inwestycji

Najbliższa okolica

Parametry eko

energooszczędność

termoizolacyjność

Opis Inwestycji

Ofertę sprzedaży stanowi teren położony na południu miasta Szczecina oddalony 10 km od centrum. W zakres inwestycji wchodzą trzy działki o przeznaczeniu w MPZP jako tereny zielone. W dużym uproszczeniu właściciel dysponuje 8 ha gruntu i 10 ha pod wodami powierzchniowymi.

Ogromną zaletą zbywanej nieruchomości są jej uwarunkowania przyrodnicze a w szczególności ukształtowanie terenu, który skupia się dookoła zbiornika wodnego dzięki czemu zyskujemy pięciokilometrową linię brzegową.

Zgodnie z koncepcją zagospodarownia terenu przewiduje się:

1. posadowienie na jeziorze 10 domów pływajacych ( houseboat)
2. pomostów
3. małej architektury
4.10 budynków rekreacyjnych z widokiem na jezioro
5. Spa
6. Park Dinozaurów

Nieruchomość nie znajduje się na obszarze zdegradowanym i obszarze rewitalizacji.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.