Stargard

Termin oddania 2020
Liczba budynków 8

Szczegóły inwestycji

Kraj
POLSKA
Region
Etap prac
w trakcie przygotowania
Planowany koniec prac [rok]
2020
Liczba budynków
8

Zalety inwestycji

Ogrzewanie miejskie
Domofon
Parking zewnętrzny na terenie
Komórki lokatorskie

Najbliższa okolica

Autobus
Przedszkole
Szkoła

Parametry eko

energooszczędność

termoizolacyjność

Opis Inwestycji

Budowa Osiedla przy ulicy Podleśnej w Stargardzie rozpoczęła się w 2019 r. W siedemnastu budynkach zaprojektowano mieszkania o powierzchniach od 30 do 64 metrów kwadratowych. Zakończenie całości inwestycji planowane jest na 2026 rok, natomiast poszczególne budynki oddawane będą do użytkowania etapowo, po zakończeniu wszystkich niezbędnych robót zewnętrznych, wymaganych do komfortowego mieszkania (dojścia i dojazdy z kostki betonowej, zagospodarowanie terenów przy budynkach). Budynki realizowane w ramach pierwszego etapu zostaną przekazane nabywcą latem 2020 r.
 

najbliższa okolica

lokalizacja przybliżona
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.