Śródmieście

SZCZECIN

Termin oddania 2020
Liczba budynków 4

Szczegóły inwestycji

Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Powiat
Szczecin
Miejscowość
SZCZECIN
Region
Etap prac
w trakcie przygotowania
Planowany koniec prac [rok]
2020
Liczba budynków
4

Zalety inwestycji

Winda w nieruchomości
Ogrzewanie miejskie
Hala garażowa
Parking zewnętrzny na terenie
Komórki lokatorskie

Najbliższa okolica

Fitness
Autobus
Tramwaj
Plac zabaw
Centrum

Parametry eko

energooszczędność

termoizolacyjność

Opis Inwestycji

Dzielnica znajduje się w otoczeniu terenów zielonych miasta. W pobliżu znajdują się korty tenisowe, boiska piłkarskie i sportowe oraz hala sportowa.

W odległości kilkuset metrów zlokalizowane jest Miasteczko Akademickie i budynki dydaktyczne ZUT i US. W bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla przebiegają główne ciągi komunikacyjne: linie tramwajowe nr 8 i 10 i autobusowe, funkcjonuje cała niezbędna infrastruktura miejska oraz liczne centra handlowe.

Mieszkania zaczynają się od 45,07m2 do 80,13 m2.
 

najbliższa okolica

lokalizacja przybliżona
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.