UWAGA! Inwestycja którą przeglądasz została przeniesiona do archiwum i nie jest już dostępna.

Kołobrzeg

Termin oddania 2020

Szczegóły inwestycji

Kraj
POLSKA
Region
Etap prac
w trakcie przygotowania
Planowany koniec prac [rok]
2020

Zalety inwestycji

Winda w nieruchomości
Hala garażowa
Parking zewnętrzny na terenie

Najbliższa okolica

Plac zabaw

Parametry eko

energooszczędność

termoizolacyjność

Opis Inwestycji

Architektura osiedla zgodnie z modernistycznym stylem, będzie mieć nowoczesną, geometryczną formę, stonowaną kolorystykę oraz marynistyczne dekoracje. Dzięki dużej liczbie przeszkleń i przestronnych balkonów, uzyskaliśmy nasłonecznioną przestrzeń we wszystkich pomieszczeniach. Do wszystkich kondygnacji będzie można dotrzeć cichobieżną windą. Obiekt będzie posiadał ogrodzony, wewnętrzny dziedziniec wraz z tematycznym, bezpiecznym placem zabaw dla dzieci.

najbliższa okolica

lokalizacja przybliżona
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.