UWAGA! Inwestycja którą przeglądasz została przeniesiona do archiwum i nie jest już dostępna.

Katedralna 10

Wolin

Termin oddania grudzień 2023

Szczegóły inwestycji

Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Wolin
Ulica
ul. Katedralna
Planowany koniec prac [miesiąc]
Grudzień
Planowany koniec prac [rok]
2023

Zalety inwestycji

Najbliższa okolica

Park

Parametry eko

energooszczędność

termoizolacyjność

Opis Inwestycji

O inwestycji:


Inwestycja `Katedralna 10` to 4 kondygnacyjny budynek z usługami parterze. W inwestycji znajduje się 5 mieszkań o metrażach od 27,81 m² do 48,00 m² położonych od strony wschodniej i zachodniej. Inwestycja znajduje się w kwartale zabudowy ulic: Katedralna, Mostowa, Światowida i Rynek. W pobliżu inwestycji znajduje się zielony skwer oraz nabrzeże rzeki Dziwna.Lokalizacja inwestycji:


Inwestycja położona jest w centrum miasta Wolin.
Tuż przy `Katedralnej 10` znajdują się liczne sklepy i restauracje. W bliskim sąsiedztwie zlokalizowany jest Urząd Gminy Miasta Wolin. Od nabrzeża rzeki Dziwna dzieli ją zaledwie 2 minuty spacerem pieszo.


Standard wykończenia:


Mieszkania sprzedawane są w standardzie deweloperskim. 
Ściany i sufity są otynkowane, na podłodze wykonana jest wylewka, wyprowadzone są instalacje elektryczne oraz sanitarne.Informacje o zakupie:


Podana w ogłoszeniu cena jest ceną brutto (zawierającą 8% VAT).
Zakup mieszkania rozpoczyna się od podpisania umowy rezerwacyjnej oraz wpłaty opłaty rezerwacyjnej. Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy deweloperskiej u notariusza, gdzie m.in. ustalone zostają terminy wpłaty transz. 
Odbiór techniczny mieszkań ma nastąpić do 31.12.2023 r., po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie.
Do 31.03.2024 r. nastąpi ustanowienie odrębnej własności lokali oraz przeniesienie własności na Nabywców. 
 
Jeśli potrzebujesz kredytu na zakup mieszkania, odezwij się do nas, a nasz Ekspert Finansowy pomoże wybrać dla Ciebie najlepszą ofertę.
 
Nasza firma od ponad dekady doradza jak planować inwestycję oraz pomaga w efektywnej sprzedaży. Zajmujemy się sprzedażą, jak i wszystkimi procedurami formalno-prawnymi związanymi z kupnem/sprzedażą nieruchomości, gwarantując obu stronom bezpieczeństwo transakcji.
 
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.
W godzinach popołudniowych i weekendy – po wcześniejszym umówieniu.
 
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.