UWAGA! Inwestycja którą przeglądasz została przeniesiona do archiwum i nie jest już dostępna.

Działka budowlano -rekreacyjna nad Jez, Moszczonne

Moszczonne

Szczegóły inwestycji

Kraj
POLSKA
Województwo
KUJAWSKO-POMORSKIE
Miejscowość
Moszczonne

Zalety inwestycji

Najbliższa okolica

Parametry eko

energooszczędność

termoizolacyjność

Opis Inwestycji

Działka o powierzchni 3163 m2 położona nad Jeziorem Moszczonne województwo Kujawsko -Pomorskie w odległości ok. 120 km od Torunia i ok. 200 km od Warszawy. Działka znajduje sie w kompleksie 7 działek o zbliżonej wielkości. Odległości od linii brzegowej jeziora ok. 100 m.
Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego i budynku rekreacji indywidualnej letniskowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą.
Oznacza to możliwość lokalizacji budynków związanych ze stałym zamieszkaniem, właściciela i jego rodziny wraz z przeznaczonymi dla potrzeb mieszkających w nich rodzin budynkami garażowym i gospodarczym oraz budynków rekreacji indywidualnej przeznaczonych do okresowego wypoczynku rodzinnego i całorocznego. Warunki zabudowy przewidują:
- wolno stojący budynek mieszkalny jednorodzinny, parterowy, murowany, ewentualnie z podpiwniczeniem wymiarach do 12 m długości i do
10 m szerokości o powierzchni zabudowy do 120 m2,
- poddasze użytkowe mieszkalne,
- dach dwu lub wielospadowy,
- wysokość zabudowy do 9 m w kalenicy,
- budynek letniskowy do 90 m2 powierzchni zabudowy, wysokość do 7 m, dach dwu lub wielospadowy, poddasze użytkowe.
Infrastruktura techniczna:
- energia elektryczna - istniejące przyłącze elektroenergetyczne
- ścieki sanitarne - przejściowo szczelne szambo, docelowo do gminnej sieci kanalizacyjnej
- zaopatrzenie w ciepło - ogrzewanie indywidualne /elektryczność, gaz, olej/,
- zaopatrzenie w wodę - planowane przyłącze wodociągowe z gminnej sieci wodociągowej.
Decyzja o warunkach zabudowy jest ostateczna.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.