Domy na sprzedaż - Szczecin Osów

Dowiedz się pierwszy o nowych ofertach spełniających Twoje kryteria

OTRZYMUJ POWIADOMIENIA

1

Osów, Szczecin

Osów to część Szczecina położona w dzielnicy Zachów, która powstała w miejscu wsi zlokalizowanej na stokach Wzgórz Warszewskich. Osów otoczony jest lasem z trzech stron - od północy, zachodu i południa. Centrum Osowa to skrzyżowanie ulic Miodowej i Chorzowskiej, gdzie znajduje się odrestaurowany rynek wiejski i zabytkowy kościół. Dominuje tu zabudowa jednorodzinna z lat 80’-95’ oraz zabudowa nowoczesna. W Osowie znajdziemy też ośrodek jeździecki, ośrodek sportów zimowych, a także liczne trasy wycieczkowe po Arkońskim Parku Leśnym. Osów jest dobrze skomunikowany z resztą Szczecina, a znajdujące się tu punkty handlowo-usługowe, edukacyjne, medyczne i gastronomiczne oraz rekreacyjno-sportowe sprawiają, że mieszkańcy mają w zasięgu ręki wszystko, co niezbędne do życia.

Nieruchomości - Osów, Szczecin

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą nieruchomości. Osów to wiele różnych nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego, które zebraliśmy dla Państwa w naszej obszernej bazie. Hestia Nieruchomości dba o aktualność ogłoszeń oraz ich wysoką jakość, dlatego każdy, kto rozważa zakup nieruchomości w Osowie, z pewnością będzie miał tu w czym wybierać. Dotyczy to zarówno osób rozważających zakup mieszkania czy domu, jak i przedsiębiorców, którzy chcą tu prowadzić swoją działalność i poszukują lokali na wynajem lub obiektów na sprzedaż.

Domy i mieszkania na sprzedaż - Osów w Szczecinie

Jeśli chodzi o mieszkania na sprzedaż, Osów jest miejscem godnym uwagi. W Hestia Nieruchomości posiadamy mieszkania na sprzedaż z rynku wtórnego i pierwotnego - dominują zwłaszcza te drugie. Są to między innymi luksusowe apartamenty bezczynszowe z miejscem postojowym. Mieszkania na sprzedaż w Osowie często posiadają prywatne ogródki oraz ładne balkony. Na uwagę zasługują również domy na sprzedaż. Osów jest częścią Szczecina, gdzie znajduje się wiele ofert sprzedaży domów w stanie deweloperskim. Są to zarówno domy jednorodzinne, jak i bliźniacze oraz szeregowe o zróżnicowanym metrażu i standardzie. Na uwagę zasługuje zielona okolica i nowoczesna architektura tej części miasta. Osów to także działki budowlane, więc ci z Państwa, którzy planują budowę własnego domu, również znajdą tu ciekawe oferty.

Domy na sprzedaż na Osowie – od czego zacząć?

Zakup domu to jedna z ważniejszych, jak nie najważniejsza życiowa decyzja. Inwestycja związana z kupnem domu powinna być więc dobrze przemyślana. Klienci do wyboru mają nieruchomości z rynku pierwotnego oraz wtórnego, jednak znalezienie wymarzonego domu nie jest zadaniem łatwym. To bardzo często długotrwały proces, który wymaga nie tylko znalezienia odpowiedniego dla siebie lokum, ale wiąże się też z załatwieniem wielu czynności formalno-prawnych. Przed zakupem domu należy ustalić bardzo ważne dla przyszłego właściciela kwestie takie jak lokalizacja nieruchomości, wielkość budynku, rodzaj domu oraz maksymalną cenę, za którą można nabyć nieruchomość. Nie bez znaczenia pozostaje również ocena wyglądu budynku, a także stan prawny nieruchomości. Warto więc skorzystać z pomocy rzetelnego biura nieruchomości, które stanowić będzie gwarancję satysfakcjonującego domu.

Popularne wśród rodzin z dziećmi są domy jednorodzinne wolnostojące, jednak chętnych nie brakuje również na zakup bliźniaków oraz domów szeregowych. Coraz więcej osób chce mieszkać modnie i komfortowo, dlatego wielu deweloperów projektuje budynki w duchu nowoczesności. Popularnością cieszą się też domy z garażami. To, na jaki rodzaj nieruchomości zdecyduje się klient, jest kwestią indywidualną.

Jeśli chodzi o nieruchomości zachodniopomorskie, dużą popularnością cieszą się domy na sprzedaż. Osów jest tego doskonałym przykładem. To godna uwagi część Szczecina, gdzie znajduje się wiele ofert sprzedaży domów w stanie deweloperskim. Są to zarówno domy jednorodzinne, jak i domy bliźniacze oraz szeregowe o zróżnicowanym metrażu i standardzie. Na szczecińskim Osowie znaleźć można również atrakcyjne działki budowlane, więc również osoby planujące w najbliższym czasie budowę własnego domu znajdą tutaj wiele ciekawych ofert.

Atrakcyjne domy na sprzedaż – Osów

Osów to część Szczecina położona w dzielnicy Zachód. Powstała w miejscu wsi, która zlokalizowana była na stokach Wzgórz Warszewskich. Od północy graniczy z powiatem polickim, od wschodu z osiedlem Warszewo, od południa z osiedlem Arkońskie-Niemierzyn i osiedlem Zawadzkiego-Klonowica, a od zachodu z osiedlem Głębokie-Pilchowo. Niedaleko Osowa znajduje się Puszcza Wkrzańska. Zabudowę osiedla tworzą powstałe w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych domki jednorodzinne. Obecnie osiedle intensywnie się rozwija – powstają tam licznie osiedla domów jednorodzinnych, a na jego terenie mieszka około 4 tysięcy osób.

W okolicy znaleźć można wiele punktów handlowo-usługowych, poza tym znajdują się tam punkty medyczne oraz rekreacyjno-sportowe. Ta część Szczecina jest ponadto bardzo dobrze skomunikowana z pozostałymi dzielnicami miasta. Jeśli chodzi o domy na sprzedaż, Osów to atrakcyjna część Szczecina, gdzie znaleźć można atrakcyjne oferty z rynku pierwotnego oraz wtórnego.

Biuro Hestia Nieruchomości – doskonałe wsparcie dla poszukujących nieruchomości

Coraz więcej osób dostrzega, że zarówno sprzedaż, jak i zakup nieruchomości przebiegają znacznie sprawniej i bezpieczniej, jeśli decydują się na współpracę z biurem nieruchomości. Biura cieszą się rosnącą popularnością i zaufaniem zarówno wśród osób, które sprzedają domy, mieszkania oraz grunty, jak i osób, które decydują się na wynajem nieruchomości. Przy wyborze biura nieruchomości szczególną uwagę należy zwrócić jego na formę działalności, a także na jego doświadczenie i wielkość. Ważne są też możliwości, jakie posiada biuro nieruchomości oraz czy posiada stronę internetową, własne oddziały, a także – jak wielu agentów prowadzi z nim współpracę. Szczególnie ważna jest posiadana przez biuro nieruchomości strona internetowa, która powinna dać klientowi odpowiedzi na wiele pytań, będąc jednocześnie jego wiarygodną wizytówką.

Hestia Nieruchomości to profesjonalne biuro nieruchomości, z pomocą którego osoby zainteresowane kupnem domu na Osowie znaleźć mogą wiele atrakcyjnych i na bieżąco aktualizowanych ofert. Nasze biuro zapewnia klientom kompleksową pomoc na każdym etapie realizacji transakcji związanej z nabyciem nieruchomości. Dzięki naszemu wsparciu można w łatwy i szybki sposób uzyskać niezbędne informacje na temat domów na sprzedaż na szczecińskim Osowie oraz wybrać ofertę, która będzie w największym stopniu odpowiadać ich potrzebom. Doskonale znamy lokalny rynek nieruchomości, a nasi pracownicy udzielają pełnego wsparcia na każdym etapie procesu kupna-sprzedaży nieruchomości.

Z pomocy biura nieruchomości warto skorzystać, kiedy klientowi zależy na kompleksowej i profesjonalnie wykonanej obsłudze – niezależnie od tego, jaki interesuje ich rodzaj nieruchomości. Profesjonalne biura nieruchomości cieszą się ogromnym zaufaniem wśród osób sprzedających domy, mieszkania i grunty, a także wśród klientów poszukujących wymarzonej dla siebie nieruchomości.

Nieruchomości na sprzedaż Osów – gdzie szukać ogłoszeń?

Ofert domów na sprzedaż na Osowie szukać można na wiele sposobów. Do najczęściej praktykowanych metod poszukiwania ogłoszeń z domami na sprzedaż na Osowie zalicza się korzystanie z pomocy biur nieruchomości. Dobre biuro nieruchomości powinno cieszyć się zaufaniem wśród lokalnych mieszkańców, a jego wsparcie nie powinno kończyć się wyłącznie na przedstawieniu ofert domów na sprzedaż.

Bardzo ważnym aspektem przy wyborze biura nieruchomości jest też sposób, w jaki prezentuje swoje oferty. Szczególną uwagę należy zwrócić między innymi na jakość opisu, sposób wykonania zdjęć oraz możliwości dotyczące wyszukiwania interesujących klienta zagadnień. W ofercie dobrego biura nieruchomości powinny znaleźć się ważne dla klientów informacje takie jak:
• lokalizacja domu – miasto, dzielnica, miejscowość,
• rodzaj domu (wolnostojący, bliźniak),
• powierzchnia nieruchomości,
• liczba pomieszczeń w domu,
• cena nieruchomości, w tym cena za metr kwadratowy i orientacyjna wielkość rat.

Ważne są też informacje dodatkowe takie jak rok budowy, rodzaj materiału, z jakiego budynek został wykonany, powierzchnia działki itd.

Do innych zadań biura nieruchomości należeć powinno przygotowanie umowy przedwstępnej, a także umowy zakupu/sprzedaży oraz reprezentowanie interesów klienta. Ważnym zadaniem biura nieruchomości jest też wynegocjowanie możliwie najkorzystniejszych warunków zakupu nieruchomości. Biuro nieruchomości powinno zająć się również kwestią umawiania spotkań w celu prezentacji nieruchomości, a także sprawdzeniem jej stanu prawnego.

Nasza oferta


Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Doradztwo finansowe

Zarządzanie najmem

DOMY NA SPRZEDAŻ PRAWOBRZEŻE

Domy na sprzedaż Bukowe Domy na sprzedaż Dąbie Domy na sprzedaż Nad Rudzianką Domy na sprzedaż Płonia Domy na sprzedaż Podjuchy Domy na sprzedaż Słoneczne Domy na sprzedaż Śmierdnica Domy na sprzedaż Wielgowo Domy na sprzedaż Załom Domy na sprzedaż Zdroje Domy na sprzedaż Żydowce

DOMY NA SPRZEDAŻ LEWOBRZEŻE

Domy na sprzedaż Podbórz Domy na sprzedaż Arkońskie Domy na sprzedaż Bandurskiego Domy na sprzedaż Bezrzecze Domy na sprzedaż Bolinko Domy na sprzedaż Bukowo Domy na sprzedaż Centrum Domy na sprzedaż Drzetowo (Drzetowo-Grabowo) Domy na sprzedaż Głębokie Domy na sprzedaż Gumieńce Domy na sprzedaż Jasne Błonia Domy na sprzedaż Jezierzyce Domy na sprzedaż os. Kaliny Domy na sprzedaż Kasztanowe Domy na sprzedaż Kijewo Domy na sprzedaż Klucz Domy na sprzedaż Krzekowo Domy na sprzedaż Książąt Pomorskich Domy na sprzedaż Łasztownia Domy na sprzedaż Łękno Domy na sprzedaż Majowe Domy na sprzedaż Niebuszewo Domy na sprzedaż Niemierzyn Domy na sprzedaż Nowe Miasto Domy na sprzedaż Osów Domy na sprzedaż os. Piastowskie Domy na sprzedaż Pilchowo Domy na sprzedaż Podzamcze Domy na sprzedaż Pogodno Domy na sprzedaż Pomorzany Domy na sprzedaż os. Przyjaźni Domy na sprzedaż os. Reda Domy na sprzedaż Skarbówek Domy na sprzedaż Skolwin Domy na sprzedaż Stare Miasto Domy na sprzedaż Stołczyn Domy na sprzedaż Śródmieście Domy na sprzedaż Świerczewo Domy na sprzedaż Turzyn Domy na sprzedaż Wały Chrobrego Domy na sprzedaż Warszewo Domy na sprzedaż Zawadzkiego Domy na sprzedaż os. Zawadzkiego-Klonowica Domy na sprzedaż Żelechowa

DOMY NA SPRZEDAŻ INNE MIEJSCOWOŚCI

Domy na sprzedaż Ustowo Domy na sprzedaż Kurów Domy na sprzedaż Siadło Dolne Domy na sprzedaż Przecław Domy na sprzedaż Warzymice Domy na sprzedaż Stargard Domy na sprzedaż Mierzyn Domy na sprzedaż Dobra Domy na sprzedaż Wołczkowo Domy na sprzedaż Kliniska Wielkie Domy na sprzedaż Kobylanka Domy na sprzedaż Morzyczyn Domy na sprzedaż Zieleniewo

DOMY NA SPRZEDAŻ DLA OBYWATELI UKRAINY