Domy na sprzedaż - Szczecin Bezrzecze

Dowiedz się pierwszy o nowych ofertach spełniających Twoje kryteria

OTRZYMUJ POWIADOMIENIA

1

Bezrzecze, Szczecin

Bezrzecze to kameralna i spokojna część Szczecina zlokalizowana na osiedlu Krzekowo-Bezrzecze przy granicy miasta. To rejon typowo mieszkalny, bez większych zakładów przemysłowych oraz usługowych. Osiedle wyróżnia się zielenią i atmosferą przyjazną dla rodzin z dziećmi, seniorów i osób stawiających na regenerację sił na łonie przyrody. Zabudowa Bezrzecza to między innymi budynki z okresu międzywojennego oraz z okresu powojennego, jednak osiedle to stale się rozwija, więc znajdziemy tutaj również nieruchomości z rynku pierwotnego, w tym również lokale w nowoczesnych apartamentowcach. Każdy, kto zdecyduje się na zakup nieruchomości na Bezrzeczu doceni z pewnością bliskość placówek edukacyjnych, punktów handlowo-usługowych, placówek medycznych i obiektów gastronomicznych. Bezrzecze jest ponadto dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami Szczecina.

Szczecińskie Bezrzecze - nieruchomości na sprzedaż i wynajem

W bazie Hestia Nieruchomości posiadamy wiele godnych uwagi ofert wynajmu i sprzedaży nieruchomości na Bezrzeczu. Dużą część naszej oferty zajmują domy na sprzedaż, w tym zarówno domy z rynku wtórnego, jak i domy z rynku pierwotnego wykończone pod klucz lub w stanie deweloperskim. Na Bezrzeczu znajdą Państwo również oferty sprzedaży mieszkań, a także warte uwagi działki na sprzedaż. Jeśli interesują Państwo lokale na sprzedaż, Bezrzecze także takowe posiada, podobnie jak obiekty na sprzedaż i użytkowe lokale na wynajem. Zachęcamy do zapoznania się z bazą ogłoszeń lub kontaktu z naszymi agentami, którzy dobiorą ofertę do Państwa indywidualnych potrzeb.

Domy i Mieszkania na sprzedaż na Bezrzeczu w Szczecinie

Szczecińskie Bezrzecze to niewielkie mieszkania idealne pod wynajem, a także przestronne mieszkania na sprzedaż w niskich budynkach nowej zabudowy, w tym również mieszkania dwukondygnacyjne. Na osiedlu tym dominują jednak zwłaszcza atrakcyjne domy na sprzedaż z rynku pierwotnego i wtórnego. Są to domy różnego typu, w tym zarówno domy jednorodzinne wolnostojące, jak i domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. W naszej bazie znajdą Państwo domy na sprzedaż na atrakcyjnych działkach. Okolica jest bardzo kameralna i zielona, co sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na zakup domu na Bezrzeczu. Wiemy, że Klienci mają różne wymagania i możliwości finansowe, więc w naszej bazie znaleźć można zarówno luksusowe, wyremontowane domy na sprzedaż, jak również domy do remontu, które można nabyć taniej i zaaranżować przestrzeń wedle własnych potrzeb.

Bezrzecze – atrakcyjne domy na sprzedaż

Zakup domu to decyzja na długie lata, dlatego powinna być bardzo dobrze przemyślana. Największym ośrodkiem województwa zachodniopomorskiego jest Szczecin. Dużą zaletą miasta jest atrakcyjne położenie – bliskość Zalewu Szczecińskiego oraz Morza Bałtyckiego, a także Niemiec sprawia, że w osiedla się tutaj na stałe coraz więcej osób. Szczecin ma również bardzo dobrą ofertę edukacyjną – szczecińskie uczelnie cieszą się renomą i bardzo dużą popularnością wśród studentów.

Nie brakuje tutaj również terenów zieleni, gdzie można wypocząć i spędzić wolny czas. Nie bez znaczenia pozostaje również rynek pracy, który w Szczecinie rozwija się dynamicznie – nowych miejsc pracy przybywa, a bezrobocie utrzymuje się na niskim poziomie. Na uwagę zasługują również ceny nieruchomości, które w porównaniu do cen w innych dużych ośrodkach miejskich są niezwykle atrakcyjne. Miasto posiada też doskonale rozbudowaną sieć komunikacji miejskiej, co sprawia, że przemieszanie się po poszczególnych dzielnicach miasta odbywa się szybko i sprawnie.

Zachodniopomorski rynek nieruchomości rozwija się bardzo dynamicznie. Dużą popularnością wśród klientów poszukujących nieruchomości w Szczecinie cieszą się domy na sprzedaż. Bezrzecze jest jedną z części Szczecina, która cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. To część Szczecina zlokalizowana na osiedlu Krzekowo-Bezrzecze, położona bezpośrednio przy granicy miasta – sąsiadująca z gminą Dobra. Na osiedlu znaleźć można wiele terenów zielonych, poza tym wyróżnia się atmosferą przyjazną dla rodzin z dziećmi i osób starszych. To typowe osiedle mieszkalnie, gdzie znaleźć można budynki z okresu międzywojennego i powojennego. W okolicy znajdują się placówki edukacyjne i medyczne, a także punkty handlowo-usługowe oraz obiekty gastronomiczne. Bezrzecze jest doskonale skomunikowane z pozostałą częścią osiedla. Od kilku lat osiedle dynamicznie się rozwija, dlatego znaleźć można tutaj też wiele atrakcyjnych ofert z rynku pierwotnego.

Domy na sprzedaż Bezrzecze

Jeśli chodzi o domy na sprzedaż, Bezrzecze to godne uwagi osiedle, gdzie klient może znaleźć wiele atrakcyjnych ofert – pochodzących zarówno z rynku wtórnego, jak i z rynku pierwotnego. To, na jaką nieruchomość ostatecznie zdecyduje się klient, zależy między innymi od jego możliwości finansowych, a także od indywidualnych preferencji i upodobań. Decydując się na zakup domu, należy również zastanowić się, jaką funkcję ma on spełniać – czy ma być to dom całoroczny, w którym mieszkać będzie rodzina, czy też będzie to dom sezonowy. Pod uwagę należy brać też jego wielkość, która powinna uwzględniać rzeczywiste potrzeby rodziny. Dom powinien być również funkcjonalny, by mógł jak najlepiej spełniać swoje funkcje.

Przy wyborze domu ogromne znaczenie odgrywa również typ budynku. Do wyboru są domy parterowe, z poddaszem użytkowym oraz piętrowe. W domach parterowych każde z pomieszczeń zlokalizowane jest na tym samym poziomie. Brak schodów docenić mogą zwłaszcza rodziny z dziećmi, a także osoby starsze oraz niepełnosprawne. Jeśli chodzi o domy z poddaszem użytkowym, ich zaletą jest to, że zajmują one mniejszą powierzchnię działki niż domy parterowe o tej samej powierzchni użytkowej. W domu z poddaszem użytkowym można też w łatwy sposób wyróżnić strefę dzienną i nocną. Domy piętrowe, oprócz zalet domu z poddaszem, mają też inną ważną cechę – wszystkie pomieszczenia mają pełną wysokość, co zapewnia swobodę aranżacji, nie ograniczając przy tym powierzchni użytkowej.

Mając dostęp do rozbudowanej oferty domów na sprzedaż, szanse na znalezienie wymarzonej nieruchomości znacznie rosną. W biurze Hestia Nieruchomości klient znaleźć może wiele atrakcyjnych ofert domów na sprzedaż w Bezrzeczu, spośród których z pewnością wybierze dom, który będzie spełniał jego oczekiwania. Nasza baza nieruchomości przez cały czas się rozrasta, a wszystkie ogłoszenia są na bieżąco aktualizowane przez naszych pracowników.

Dlaczego warto korzystać z biur nieruchomości?

Prędzej czy później każdy stanie przed decyzją związaną z zakupem nieruchomości. Samodzielne poszukiwanie domu, czy też jego sprzedaż nie zawsze mogą jednak przynieść zamierzony efekt. Bardzo często zbyt duża liczba ofert zaczyna przerastać osoby zainteresowane, zwłaszcza biorąc pod uwagę konieczną do wykonania liczbę telefonów oraz przygotowania maili. Lepszym rozwiązaniem okazać się może więc powierzenie tych czynności pracownikom z profesjonalnego biura nieruchomości, którzy doskonale znają rynek nieruchomości, co jest szczególnie ważne w większych miastach.

Powodów, dla których warto korzystać z pomocy biur nieruchomości – już na etapie poszukiwania domów na Bezrzeczu, jest wiele. Decydując się na współpracę z biurem nieruchomości klient ma pewność, że otrzyma oferty, które będą spełniać jego preferencje i oczekiwania. Kolejną z zalet wyboru biura nieruchomości jest pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności. Profesjonalne biuro nieruchomości pomoże nie tylko znaleźć spełniający wymagania klientów dom na sprzedaż, ale też może okazać się pomocne przy dopełnianiu wszelkich urzędowych formalności, co może uchronić klientów przed podjęciem złych decyzji. Pomoc biura nieruchomości może okazać się też niezbędna do sfinalizowania spraw urzędowych, które są niezbędne do przeprowadzenia transakcji.

Współpraca z biurem nieruchomości może więc okazać się niezbędna, nie tylko pod kątem znalezienia odpowiedniej nieruchomości, ale też bezpieczeństwa transakcji. Biuro nieruchomości sprawdza też wszystkie dokumenty oraz stan prawny danej nieruchomości. Doświadczone biura nieruchomości gwarantują swoim klientom poprawne i bezpieczne przeprowadzenie transakcji. Decydując się na pomoc biura nieruchomości, klient może zaoszczędzić cenny czas, a przy okazji stres.

Hestia Nieruchomości – ciekawe oferty domów na sprzedaż w Bezrzeczu

Bezrzecze to atrakcyjna część Szczecina z wieloma interesującymi nieruchomościami na sprzedaż. Jeśli chodzi o domy na sprzedaż, Bezrzecze to miejsce, gdzie przeważają osiedla domów jednorodzinnych. Znaleźć tutaj można zarówno domy na sprzedaż z rynku pierwotnego, jak i z rynku wtórnego. Są to zarówno domy jednorodzinne wolnostojące, jak i domy w zabudowie bliźniaczej. Nie brakuje tutaj również ofert domów w zabudowie szeregowej. Klientom oferujemy ogromny wybór domów o różnej powierzchni oraz zróżnicowanej cenie. W Hestia Nieruchomości znaleźć można wiele ofert, wśród których każdy znajdzie odpowiednią dla siebie nieruchomość. Zdajemy sobie również sprawę z tego, że klienci oczekują od nas nie tylko atrakcyjnych ofert, ale też obsługi na najwyższym poziomie. Nasi doświadczeni pracownicy dołożą wszelkich starań, by profesjonalnie doradzić naszym klientom.

Nasza oferta


Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Doradztwo finansowe

Zarządzanie najmem

DOMY NA SPRZEDAŻ PRAWOBRZEŻE

Domy na sprzedaż Bukowe Domy na sprzedaż Dąbie Domy na sprzedaż Nad Rudzianką Domy na sprzedaż Płonia Domy na sprzedaż Podjuchy Domy na sprzedaż Słoneczne Domy na sprzedaż Śmierdnica Domy na sprzedaż Wielgowo Domy na sprzedaż Załom Domy na sprzedaż Zdroje Domy na sprzedaż Żydowce

DOMY NA SPRZEDAŻ LEWOBRZEŻE

Domy na sprzedaż Podbórz Domy na sprzedaż Arkońskie Domy na sprzedaż Bandurskiego Domy na sprzedaż Bezrzecze Domy na sprzedaż Bolinko Domy na sprzedaż Bukowo Domy na sprzedaż Centrum Domy na sprzedaż Drzetowo (Drzetowo-Grabowo) Domy na sprzedaż Głębokie Domy na sprzedaż Gumieńce Domy na sprzedaż Jasne Błonia Domy na sprzedaż Jezierzyce Domy na sprzedaż os. Kaliny Domy na sprzedaż Kasztanowe Domy na sprzedaż Kijewo Domy na sprzedaż Klucz Domy na sprzedaż Krzekowo Domy na sprzedaż Książąt Pomorskich Domy na sprzedaż Łasztownia Domy na sprzedaż Łękno Domy na sprzedaż Majowe Domy na sprzedaż Niebuszewo Domy na sprzedaż Niemierzyn Domy na sprzedaż Nowe Miasto Domy na sprzedaż Osów Domy na sprzedaż os. Piastowskie Domy na sprzedaż Pilchowo Domy na sprzedaż Podzamcze Domy na sprzedaż Pogodno Domy na sprzedaż Pomorzany Domy na sprzedaż os. Przyjaźni Domy na sprzedaż os. Reda Domy na sprzedaż Skarbówek Domy na sprzedaż Skolwin Domy na sprzedaż Stare Miasto Domy na sprzedaż Stołczyn Domy na sprzedaż Śródmieście Domy na sprzedaż Świerczewo Domy na sprzedaż Turzyn Domy na sprzedaż Wały Chrobrego Domy na sprzedaż Warszewo Domy na sprzedaż Zawadzkiego Domy na sprzedaż os. Zawadzkiego-Klonowica Domy na sprzedaż Żelechowa

DOMY NA SPRZEDAŻ INNE MIEJSCOWOŚCI

Domy na sprzedaż Ustowo Domy na sprzedaż Kurów Domy na sprzedaż Siadło Dolne Domy na sprzedaż Przecław Domy na sprzedaż Warzymice Domy na sprzedaż Stargard Domy na sprzedaż Mierzyn Domy na sprzedaż Dobra Domy na sprzedaż Wołczkowo Domy na sprzedaż Kliniska Wielkie Domy na sprzedaż Kobylanka Domy na sprzedaż Morzyczyn Domy na sprzedaż Zieleniewo

DOMY NA SPRZEDAŻ DLA OBYWATELI UKRAINY