Domy na sprzedaż

Dowiedz się pierwszy o nowych ofertach spełniających Twoje kryteria

OTRZYMUJ POWIADOMIENIA

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą biura Hestia Nieruchomości. Posiadamy domy i mieszkania na sprzedaż w województwie zachodniopomorskim. Gwarantujemy profesjonalną obsługę od momentu wyboru nieruchomości z naszej oferty, aż po zawarcie umowy kupna i podpisanie aktu notarialnego.

Dom na sprzedaż w województwie zachodniopomorskim

Zakup własnych czterech kątów należy do jednych z najważniejszych decyzji w życiu. Oferty domów cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem nie od dziś. Domu do kupienia poszukują nie tylko rodziny z dziećmi, ale również osoby, które cenią sobie dużą prywatną przestrzeń, a także niejednokrotnie również przedsiębiorcy, poszukujący miejsca dla swojej działalności. W Hestia Nieruchomości posiadamy szeroką bazę atrakcyjnych ogłoszeń domów i mieszkań na sprzedaż w województwie zachodniopomorskim o różnych wielkościach, cenach, standardzie i lokalizacjach.

Domy na sprzedaż Szczecin i okolice – szeroka oferta naszego biura

Jeśli czeka Państwa zakup domu, zachęcamy do skorzystania z usług Hestia Nieruchomości. Posiadamy szeroką bazę domów w wielu atrakcyjnych lokalizacjach z okolic Szczecina i Stargardu. W naszej ofercie znajdują się domy i mieszkania na sprzedaż z rynku pierwotnego oraz te z rynku wtórnego o różnych standardach, w tym zarówno domy wykończone pod klucz, jak i te przeznaczone do większego lub mniejszego remontu. Są to zarówno domy z małymi działkami, jak i nieruchomości z dużymi ogrodami, gdzie można cieszyć się zielenią i prywatnością. Różnorodna oferta naszego biura nieruchomości sprawia, że swój wymarzony dom znajdzie u nas zarówno osoba, dla której priorytetem jest lokalizacja, ta, dla której istotny jest standard domu, jak i ta, dla której liczy się głównie atrakcyjna cena za m2.

Planujesz zakup domu? Zaufaj Hestia Nieruchomości!

Choć w Internecie z pewnością mnóstwo jest ogłoszeń zatytułowanych „sprzedam dom”, ze względu na koszty tego typu inwestycji warto zwrócić się do doświadczonego pośrednika nieruchomości, który nie tylko zaprezentuje nam oferty zakupu domów odpowiadające naszym potrzebom, ale również dopilnuje bezpieczeństwa transakcji ze sprzedającym. Prezentowane przez nas domy i mieszkania na sprzedaż są na bieżąco aktualizowane, a nasza baza ogłoszeń systematycznie poszerzana.
Każda nieruchomość przed wystawieniem oferty jest dokładnie sprawdzana przez naszych doradców zarówno w zakresie ogólnego stanu oraz formalno-prawnego. W przypadku mieszkań na sprzedaż sprawdzamy dodatkowo ewentualne zaległości czynszowe oraz wysokość Funduszu Remontowego i planowane inwestycje w obiekcie. Zakup lokalu od prywatnego zbywcy niesie za sobą wiele nieprzewidzianych niespodzianek, dlatego warto skorzystać z usług specjalistów. W przypadku domów ważne jest potwierdzenie wielkości działki oraz ewentualnych służebności na Księdze Wieczystej.

Domy i mieszkania rynek wtórny

To oferta dla Klientów szukających nieruchomości przy centrum oraz posiadających w okolicy pełną gamę usług publicznych, sklepów czy restauracji. Minusem tego rozwiązania jest często mało funkcjonalny układ pomieszczeń. Zarówno w mieszkaniach na sprzedaż, jak i domach mogą to być małe łazienek, czy nieodpowiednio naświetlone pokoje. Zakup takiego lokalu może wiązać się z koniecznością modernizacji, a nawet przebudowy części pomieszczeń. Niewątpliwym plusem będzie brak konieczności inwestowania w niektóre części zabudowy, wykonane przez poprzednich właścicieli – szczególnie kuchnie lub łazienki.

Domy i mieszkania stan deweloperski

To gwarancja odpowiednio zaplanowanej przestrzeni oraz nowoczesnych rozwiązań. To także cisza i bliższy kontakt z przyrodą. Niestety w przypadku zarówno domu czy mieszkania na sprzedaż będzie się to wiązało z koniecznością częstszego korzystania z samochodu w przypadku załatwiania wielu spraw, a także z większymi nakładami inwestycyjnymi przed zamieszkaniem. Nieruchomości w stanie deweloperskim pozwalają jednak od początku urządzić je tak, jak chcemy, co sprawia, że mogą się stać tym wymarzonym miejscem do życia.

Nasza oferta


Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Doradztwo finansowe

Zarządzanie najmem

DOMY NA SPRZEDAŻ PRAWOBRZEŻE

Domy na sprzedaż Bukowe Domy na sprzedaż Dąbie Domy na sprzedaż Nad Rudzianką Domy na sprzedaż Płonia Domy na sprzedaż Podjuchy Domy na sprzedaż Słoneczne Domy na sprzedaż Śmierdnica Domy na sprzedaż Wielgowo Domy na sprzedaż Załom Domy na sprzedaż Zdroje Domy na sprzedaż Żydowce

DOMY NA SPRZEDAŻ LEWOBRZEŻE

Domy na sprzedaż Podbórz Domy na sprzedaż Arkońskie Domy na sprzedaż Bandurskiego Domy na sprzedaż Bezrzecze Domy na sprzedaż Bolinko Domy na sprzedaż Bukowo Domy na sprzedaż Centrum Domy na sprzedaż Drzetowo (Drzetowo-Grabowo) Domy na sprzedaż Głębokie Domy na sprzedaż Gumieńce Domy na sprzedaż Jasne Błonia Domy na sprzedaż Jezierzyce Domy na sprzedaż os. Kaliny Domy na sprzedaż Kasztanowe Domy na sprzedaż Kijewo Domy na sprzedaż Klucz Domy na sprzedaż Krzekowo Domy na sprzedaż Książąt Pomorskich Domy na sprzedaż Łasztownia Domy na sprzedaż Łękno Domy na sprzedaż Majowe Domy na sprzedaż Niebuszewo Domy na sprzedaż Niemierzyn Domy na sprzedaż Nowe Miasto Domy na sprzedaż Osów Domy na sprzedaż os. Piastowskie Domy na sprzedaż Pilchowo Domy na sprzedaż Podzamcze Domy na sprzedaż Pogodno Domy na sprzedaż Pomorzany Domy na sprzedaż os. Przyjaźni Domy na sprzedaż os. Reda Domy na sprzedaż Skarbówek Domy na sprzedaż Skolwin Domy na sprzedaż Stare Miasto Domy na sprzedaż Stołczyn Domy na sprzedaż Śródmieście Domy na sprzedaż Świerczewo Domy na sprzedaż Turzyn Domy na sprzedaż Wały Chrobrego Domy na sprzedaż Warszewo Domy na sprzedaż Zawadzkiego Domy na sprzedaż os. Zawadzkiego-Klonowica Domy na sprzedaż Żelechowa

DOMY NA SPRZEDAŻ INNE MIEJSCOWOŚCI

Domy na sprzedaż Ustowo Domy na sprzedaż Kurów Domy na sprzedaż Siadło Dolne Domy na sprzedaż Przecław Domy na sprzedaż Warzymice Domy na sprzedaż Stargard Domy na sprzedaż Mierzyn Domy na sprzedaż Dobra Domy na sprzedaż Wołczkowo Domy na sprzedaż Kliniska Wielkie Domy na sprzedaż Kobylanka Domy na sprzedaż Morzyczyn Domy na sprzedaż Zieleniewo

DOMY NA SPRZEDAŻ DLA OBYWATELI UKRAINY