Blog

Mieszkanie na ostatnim piętrze w bloku – czy warto w nie inwestować?

Wybierając mieszkanie w Szczecinie lub innym zachodniopomorskim mieście, wiele osób zastanawia się, czy warto zdecydować się na nieruchomość na ostatnim piętrze w bloku. Mieszkanie na ostatnim piętrze w bloku ma wielu przeciwników, jednak nie brakuje również zwolenników takich ofert nieruchomości zachodniopomorskich. Jak wygląda to w praktyce – czy warto inwestować w mieszkanie na ostatnim piętrze w bloku? Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem!

Jakich błędów unikać, sprzedając nieruchomości w Szczecinie?

Decydując się na sprzedaż nieruchomości w Szczecinie lub w innej zachodniopomorskiej lokalizacji, uwagę należy zwrócić na wiele elementów. Nieodpowiednio przygotowana nieruchomość może bowiem nieść za sobą poważne konsekwencje w postaci braku odpowiedzi na zamieszczone ogłoszenie sprzedaży. Jakich błędów unikać, sprzedając nieruchomość w Szczecinie? Po odpowiedź zapraszamy do naszego wpisu!

Zdjęcia nieruchomości zachodniopomorskiej na sprzedaż – jak zrobić je dobrze?

Nieruchomości zachodniopomorskie przez cały czas cieszą się dużym zainteresowaniem wśród osób, które poszukują stałego miejsca do zamieszkania. Wizytówką każdej oferty – zarówno mieszkania, jak i domu na sprzedaż – są odpowiednio wykonane zdjęcia nieruchomości. To właśnie sposób zaprezentowania nieruchomości w postaci atrakcyjnych zdjęć jest kluczem do przyciągnięcia uwagi klientów. Jak zrobić zdjęcia nieruchomości zachodniopomorskiej, aby klient zwrócił na nią uwagę, zdecydował się przeczytać jej opis i poznać szczegóły sprzedaży? Zapraszamy do naszego wpisu!

Umowa pośrednictwa na wyłączność – czy warto postawić na takie rozwiązanie?

Znaczna część osób decydujących się na sprzedaż nieruchomości zachodniopomorskich stawia na współpracę z biurem nieruchomości. Współpraca z pośrednikiem nieruchomości może opierać się na jednym z dwóch rodzajów umów. Pierwszym z nich jest umowa otwarta, z kolei drugi rodzaj umów stanowią umowy pośrednictwa na wyłączność. Czy warto postawić na rozwiązanie, jakim jest umowa pośrednictwa na wyłączność? Po odpowiedź zapraszamy do naszego artykułu!

Mieszkanie z balkonem czy bez – na co warto postawić?

Wybierając mieszkanie w Szczecinie, czy też w innej zachodniopomorskiej lokalizacji, osoby zainteresowane transakcją zwracają uwagę na wiele elementów, w tym na cenę nieruchomości. Istotna jest również jej lokalizacja oraz przemyślany układ, poza tym znaczenie ma dostęp do miejsc parkingowych oraz bezpośrednie sąsiedztwo nieruchomości. Ważnym czynnikiem przy wyborze mieszkania jest również dostęp do balkonu. Na co warto postawić – na mieszkanie z balkonem czy bez? Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem!

Jak wybrać wymarzoną nieruchomość zachodniopomorską?

Ofert sprzedaży nieruchomości zachodniopomorskich, w tym cieszących się dużą popularnością nieruchomości w Szczecinie, Stargardzie i Kołobrzegu, jest wiele. Jak wybrać wymarzoną nieruchomość zachodniopomorską, która spełni wszystkie oczekiwania klienta i posłuży przez długie lata? Po więcej informacji na temat wyboru wymarzonego mieszkania lub domu w województwie zachodniopomorskim zapraszamy do naszego artykułu!

Jak znaleźć mieszkanie dla studenta w Szczecinie?

Nieruchomości w Szczecinie cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród osób, które poszukują stałego miejsca do zamieszkania, jak i wśród studentów, którzy potrzebują nowego lokum na kolejny rok akademicki. Zachodniopomorski rynek nieruchomości jest niezwykle zróżnicowany, dzięki czemu studenci mają szerokie możliwości, jeśli chodzi o znalezienie odpowiedniego dla siebie miejsca. Jak znaleźć mieszkanie dla studenta w Szczecinie? Po odpowiedź zapraszamy do naszego wpisu!

Wartość rynkowa nieruchomości – co to jest i jak ją określić?

Wiele osób decydujących się na zakup własnego mieszkania, czy też domu wybiera cieszące się rosnącą popularnością nieruchomości zachodniopomorskie. Ceny nieruchomości w Szczecinie, Stargardzie, czy też w Kołobrzegu ustalane są na podstawie ich wartości rynkowej, która określana jest wcześniej przez rzeczoznawców majątkowych. Co to jest tzw. wartość rynkowa nieruchomości i od czego zależy? Po więcej informacji zapraszamy do naszego wpisu!

Nieruchomości Szczecin – czym się kierować przy wyborze notariusza?

Zarówno przy zakupie, jak i sprzedaży nieruchomości zachodniopomorskiej należy udać się do notariusza, ponieważ przeniesienie własności nieruchomości bez aktu notarialnego nie jest możliwe. Dopiero złożenie podpisu na akcie notarialnym przez osobę nabywającą nieruchomość w Szczecinie, Stargardzie lub Kołobrzegu oznacza, że staje się ona właścicielem wymarzonego mieszkania lub domu. Wybór notariusza nie jest jednak zadaniem prostym. Czym się kierować przy wyborze notariusza? Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem!

Nieruchomości zachodniopomorskie – na czym polega weryfikacja stanu prawnego nieruchomości?

Szczecin, Stargard i Kołobrzeg to najważniejsze miasta w województwie zachodniopomorskim, które cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony osób poszukujących wymarzonych nieruchomości. W procesie zakupu nieruchomości zachodniopomorskiej bardzo ważny etap stanowi weryfikacja jej stanu prawnego. Na czym dokładnie polega ta czynność? Po więcej informacji na temat weryfikacji stanu prawnego mieszkania lub domu zapraszamy do naszego artykułu!

Nasza oferta


Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Doradztwo finansowe

Zarządzanie najmem

Oddział - Szczecin

71-600 Szczecin
Parkowa 7/2

Oddział - Stargard

73-110 Stargard
Wyszyńskiego 12-15a

Oddział - Szczecinek

78-400 Szczecinek
Wyszyńskiego 58/2