Blog

W jaki sposób przygotować się do rozmowy o kredycie hipotecznym?

Decyzja o zaciągnięciu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości zachodniopomorskiej powinna być dobrze przemyślana. Przygotowanie się do rozmowy o kredycie hipotecznym na zakup nieruchomości w Szczecinie lub innych lokalizacjach to jeden z ważniejszych elementów procesu związanego z kredytowaniem zakupu mieszkania lub domu. Z tego wpisu dowiesz się, w jaki sposób przygotować się do rozmowy o kredycie hipotecznym.

Media na działce budowlanej w województwie zachodniopomorskim – co warto wiedzieć?

Własny dom w województwie zachodniopomorskim to marzenie wielu osób. Część klientów decyduje się na zakup działki budowlanej w dogodnej lokalizacji, na której następnie powstanie nieruchomość zachodniopomorska. Przed rozpoczęciem budowy domu warto jednak sprawdzić dostępne media na działce budowlanej. Jakie media mogą znaleźć się na działce budowlanej i jak je sprawdzić? Więcej informacji dotyczących mediów na działce budowlanej znaleźć można w naszym wpisie.

Jak przelać pieniądze przy zakupie nieruchomości zachodniopomorskiej?

Zakup nieruchomości w Szczecinie, Stargardzie, czy też w Kołobrzegu to jedna z ważniejszych, a dla wielu osób najważniejsza decyzja w życiu. Transakcja przy finalizacji zakupu wiąże się zwykle ze znacznymi kwotami i szeregiem formalności, dlatego bardzo ważne jest dokładne i przemyślane zaplanowanie całego procesu. Jak przelać pieniądze przy zakupie nieruchomości zachodniopomorskiej? Po odpowiedź zapraszamy do naszego artykułu!

Jak zwiększyć zdolność kredytową na zakup nieruchomości w Szczecinie?

Nieruchomości zachodniopomorskie przez cały czas cieszą się ogromną popularnością, jednak część osób może mieć problem z uzyskaniem kredytu hipotecznego, z czym najczęściej wiąże się niska zdolność kredytowa. Co to jest zdolność kredytowa? Jak zwiększyć zdolność kredytową? Po więcej informacji na temat zdolności kredytowej zapraszamy do naszego wpisu!

Jakie dokumenty potrzebne są do kredytu na budowę domu?

Województwo zachodniopomorskie to atrakcyjny pod względem budowy domów teren, gdzie warto zaplanować swoją przyszłość. Wiele osób decydujących się na budowę wymarzonej nieruchomości zaciąga kredyt. Do uzyskania kredytu na budowę domu konieczne będzie jednak dostarczenie różnych dokumentów i zaświadczeń, dzięki którym będzie można otrzymać zielone światło. Jakie dokumenty potrzebne są do kredytu na budowę domu? Zapraszamy do naszego artykułu!

Przeniesienie własności nieruchomości – na czym polega?

Zakup nieruchomości w Szczecinie, czy też w innych miastach oraz miejscowościach województwa zachodniopomorskiego wymaga dopełnienia wielu formalności. Uwagę należy zwrócić m.in. na ważny punkt, jakim jest przeniesienie własności nieruchomości. Na czym dokładnie polega przeniesienie własności nieruchomości i co powinny o niej wiedzieć osoby, które chcą kupić lub sprzedać nieruchomość zachodniopomorską? Po odpowiedź zapraszamy do artykułu!

Na czym polega praca doradcy finansowego?

Decydując się na zakup nieruchomości w Szczecinie, Stargardzie lub Kołobrzegu, warto wcześniej dokładnie przeanalizować swoją sytuację finansową. Coraz częściej osoby zainteresowane nieruchomościami zachodniopomorskimi proszą o wsparcie doradcę finansowego. Na czym polega praca doradcy finansowego? Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem!

Obsługa najmu – co warto wiedzieć?

Inwestycja w nieruchomości zachodniopomorskie to rozwiązanie, które może przynieść wiele korzyści. Rosnącą popularnością zarówno w Szczecinie, jak i w Stargardzie oraz w Kołobrzegu cieszy się obsługa najmu. Co warto wiedzieć o obsłudze najmu? Po więcej informacji na temat obsługi najmu zapraszamy do naszego artykułu!

Wkład własny na zakup nieruchomości w 2023 roku

Zakup nieruchomości to poważna decyzja, dlatego powinna być dobrze przemyślana. Szczególnie popularne są nieruchomości zachodniopomorskie, a Szczecin, Stargard i Kołobrzeg to miasta, w których ofert z rynku pierwotnego i wtórnego nie brakuje. Wiele osób decyduje się na kredyt hipoteczny, który jest jednym ze sposobów finansowania zakupu mieszkania, czy też domu. Do otrzymania kredytu niezbędny jest jednak tzw. wkład własny. Co to jest wkład własny i ile powinien wynosić? Po więcej informacji na temat wkładu własnego zapraszamy do naszego artykułu!

Sprzedaż nieruchomości na wiosnę – czy pora roku ma znaczenie?

Zainteresowanie nieruchomościami zachodniopomorskimi jest ogromne – popularne są zarówno mieszkania i domy z rynku pierwotnego, jak i z rynku wtórnego. Jeśli chodzi o oferowane nieruchomości, Szczecin i Stargard to miasta, w których zakup swojego miejsca do zamieszkania rozważają osoby z różnych grup wiekowych. Na zainteresowanie rynkiem nieruchomości wpływać może wiele czynników, w tym pory roku. Czy sprzedaż nieruchomości na wiosnę to dobre rozwiązanie? Po szczegółowe informacje zapraszamy do naszego artykułu!

Nasza oferta


Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Doradztwo finansowe

Zarządzanie najmem

Oddział - Szczecin

71-600 Szczecin
Parkowa 7/2

Oddział - Stargard

73-110 Stargard
Wyszyńskiego 12-15a