Blog

Zabytkowe nieruchomości w Szczecinie – czy warto w nie inwestować?

Jeśli chodzi o zachodniopomorski rynek nieruchomości, Szczecin jest szczególnie dynamicznie rozwijającym się miastem, w którym ofert domów i mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego nie brakuje. Atrakcyjną lokalizacją i ciekawą architekturą kusić mogą również zabytkowe nieruchomości na sprzedaż. Należy mieć jednak na uwadze, że zabytkowe nieruchomości w Polsce objęte są ochroną prawną. Czy warto inwestować w zabytkowe nieruchomości w Szczecinie oraz innych miastach i miejscowościach województwa zachodniopomorskiego? Zapraszamy do lektury!

Wielka płyta – zalety i wady tego rodzaju technologii

Wiele ogłoszeń sprzedaży zachodniopomorskich nieruchomości dotyczy mieszkań, które zostały wybudowane w technologii wielkiej płyty. W Polsce wielka płyta pojawiła się pod koniec lat 50. ubiegłego wieku, jednak największą popularność zyskała w latach 70. i 80. Jakie są wady i zalety budynków z wielkiej płyty? Po więcej informacji na temat budynków z wielkiej płyty zapraszamy do naszego artykułu!

Nieruchomości zachodniopomorskie – czy warto kupić dom w stanie surowym?

Województwo zachodniopomorskie to niezwykle atrakcyjny region, który każdego roku przyciąga kolejnych inwestorów. Rosnącą popularnością w ostatnich latach cieszą się między innymi domy na sprzedaż. Jeśli chodzi o rynek nieruchomości, Szczecin, Stargard i Kołobrzeg to dynamicznie rozwijające się miasta, w których ofert nie brakuje. Rosnącą popularnością cieszą się między innymi domy na sprzedaż. Czy warto kupić dom w stanie surowym? Po odpowiedź na to pytanie zapraszamy do naszego artykułu!

Co to jest prawo pierwokupu nieruchomości?

Nieruchomości zachodniopomorskie cieszą się ogromną popularnością, a Szczecin, Stargard i Kołobrzeg to miasta, w których ofert z rynku pierwotnego i wtórnego nie brakuje. W niektórych sytuacjach sprzedaż nieruchomości skomplikować może jednak prawo pierwokupu. Na czym polega prawo pierwokupu nieruchomości? Po więcej informacji na temat prawa pierwokupu nieruchomości zapraszamy do naszego artykułu!

Nieruchomości Szczecin, Stargard, Kołobrzeg – ile czasu może trwać sprzedaż mieszkania?

Jeśli chodzi o zachodniopomorski rynek nieruchomości, Szczecin, Stargard i Kołobrzeg to miasta, w których ofert nieruchomości nie brakuje. Wielu właścicieli nieruchomości zachodniopomorskich zastanawia się jednak, ile czasu może trwać sprzedaż mieszkania. Odpowiedź na to pytanie nie jest jednak jednoznaczna, ponieważ ostateczny czas, w którym właściciel znajdzie nabywcę, uzależniony jest od wielu czynników. Po odpowiedź na pytanie, ile czasu może trwać sprzedaż mieszkania, a także od czego jego on uzależniony, zapraszamy do naszego artykułu!

Nieruchomości zachodniopomorskie – jak sprzedać mieszkanie z kredytem?

Województwo zachodniopomorskie jest dynamicznie rozwijającym się regionem, z czym wiąże się z kolei nieustannie rozwijający się rynek nieruchomości. Szczecin, Stargard i Kołobrzeg to miasta, w których ofert sprzedaży domów i mieszkań nie brakuje. Wielu właścicieli przed wystawieniem nieruchomości na sprzedaż zastanawia się, jak sprzedać mieszkanie z kredytem? Po odpowiedź na to pytanie zapraszamy do naszego artykułu!

Mieszkanie na parterze – zalety i wady

Szczecin, Stargard i Kołobrzeg to miasta, w których ogłoszeń nieruchomości z rynku pierwotnego oraz wtórnego nie brakuje. Decydując się na zakup nieruchomości zachodniopomorskich, uwagę należy zwrócić zarówno na cenę i standard mieszkania, jak i na jego umiejscowienie. Czy warto postawić na mieszkanie na parterze? Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem, w którym przedstawiliśmy zalety i wady takiego rozwiązania.

Problem z najemcą – Szczecin, Stargard, Kołobrzeg, zachodniopomorskie

Najemca to osoba będąca lokatorem danego mieszkania, najmując je za korzyść materialną na rzecz wynajmującego. Nie posiada on jednak prawa do mieszkania, które wynajmuje. Szczecin, Stargard i Kołobrzeg to zachodniopomorskie miasta, w których ofert lokali pod wynajem nie brakuje. Nierzadko jednak właściciele nieruchomości mogą spotykać się z różnymi nieprzyjemnymi sytuacjami, których przysporzyć im mogą nieuczciwi najemcy. Co zrobić, jeśli pojawi się problem z najemcą? Zapraszamy do naszego artykułu!

Mieszkanie/ kawalerka na wynajem – Szczecin, Stargard, Kołobrzeg, zachodniopomorskie

Szczecin, Stargard i Kołobrzeg to dynamicznie rozwijające się zachodniopomorskie miasta, które stają się coraz popularniejszym miejscem do zamieszkania. Jeśli chodzi o nieruchomości zachodniopomorskie, wiele osób wybiera opcję mieszkań na wynajem oraz kawalerek na wynajem. Dlaczego warto rozważyć opcję, jaką jest mieszkanie lub kawalerka na wynajem? Po więcej informacji zapraszamy do naszego artykułu!

Zarządzanie najmem – Stargard i Kołobrzeg

Stargard i Kołobrzeg to dynamicznie rozwijające się zachodniopomorskie miasta, które cieszą się dużą popularnością, jeśli chodzi o rynek nieruchomości. Wiele osób mieszkania w tych lokalizacjach przeznacza pod wynajem. Inwestycja ta nie jest jednak pozbawiona ryzyka, dlatego dobrym sposobem może okazać się skorzystanie z pomocy ekspertów, którzy oferują usługę, jaką jest zarządzanie najmem. Jakie są zalety zarządzania najmem? Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem!

Nasza oferta


Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Doradztwo finansowe

Zarządzanie najmem

Oddział - Szczecin

71-600 Szczecin
Parkowa 7/2

Oddział - Stargard

73-110 Stargard
Wyszyńskiego 12-15a