Zamieszkaj w centrum Szczecina.

Kto by nie chciał mieszkać w miejscu gdzie wszędzie jest blisko, nie trzeba spędzać wiele czasu w podróży np do pracy i gdzie tętni życiem?

Przeglądaj nieruchomości

Zamieszkaj w centrum Szczecina.
Takie są właśnie centra dużych miast. Szczecin należy do jednych z nich. Nieruchomości w centrum ze względów oczywistych nie należą do najtańszych, jednak w wielu przypadkach naprawdę warto przeanalizować taką transakcję.

Zabudowę centrum Szczecina stanowią przede wszystkim klimatyczne kamienice. Jednak część wschodnią zajmuje głównie budownictwo z wielkiej płyty oraz współczesne obiekty, takie jak centrum Galaxy, biurowce Oxygen oraz Pazim. Nie brakuje również kilku inwestycji deweloperskich.
W okolicy znajdują się urzędy, wiele sklepów, centra handlowe a także placówki edukacji.
Miłośnicy kultury również znajdą w centrum Szczecina coś dla siebie. Ponadto znajdziemy także parki, gdzie można chwilę odetchnąć od zgiełku miasta.Centrum miasta Szczecin jest często wybierane do zamieszkania przez młodych ludzi, studentów. Jednak dużo ludzi starszych, którzy chcą korzystać z życia w centrum również znajduje tutaj swój własny kąt.
Stylowe szczecińskie kamienice są idealnym miejscem do zamieszkania dla osób, które lubią przestrzenie I klimat starego miasta.
Na mieszkania studenckie również nie brakuje chętnych. Dobry dojazd do uczelni, bliskość wielu miejsc to dla studenta bardzo ważne kwestie. Ponadto dużo wynajmujących wynajmuje pokoje dla studentów, gdzie koszt jest dużo niższy niż całego mieszkania. Dla młodych ludzi bez zobowiązań takie rozwiązanie jest często idealne.
Jednak centrum Szczecina to również różnego rodzaju biurowce. Poszukujący nieruchomości bardzo często kierują się dobrym dojazdem do pracy oraz dostęp do parkingu. W centrum co prawda o parking nie jest łatwo, ale wiele biurowców ma własne parkingi, które są dużą dogodnością dla pracowników.
Centrum miasta Szczecin to miejsce przede wszystkim dla tych, którzy żyją szybko I intensywnie. Nie potrzebują za dużo spokoju i ciszy a także bliskich relacji np z sąsiadami.

Nasi doradcy ds. Nieruchomości znajdą dla Was najlepsze oferty mieszkań w centrum Szczecina!