Trend industrialny- jakie materiały wykorzystać?

Styl industrialny to styl początkowo dominujący w amerykańskich loftach I dużych apartamentach. Jednak ostatnio styl ten przeniósł się na zwykłe mieszkania, które mogą stać się inspiracją dla każdego, kto chce się wyróżnić I ma odrobinę wyobraźni.

Przeglądaj nieruchomości

Trend industrialny- jakie materiały wykorzystać?

Często wnętrza w stylu industrialnym są określane jako mieszkania z duszą. Skojarzenie z fabryką I surowym stanem nie są przypadkowe, bowiem od tego ten styl się narodził.
Szczecińskie nieruchomości w stylu industrialnym przypominają nam o praktyczności.
Jedną z cech charakterystycznych jest użycie we wnętrzu cegły. Kolory współgrające to przede wszystkim biele I szarości. Surowe materiały typu- metalowe regały, proste komody czy duże, proste skrzynie to dodatki, które powinny zagościć w takim wnętrzu.

Co jeszcze może się przydać?

Nie może zabraknąć oczywiście betonu. Nadaje on charakteru surowości, o który nam chodzi.
Tutaj kolorystyka współgrająca może być różnorodna, od bieli po żółcie.
Stal jest elementem industrialnym, który można wprowadzić m.in dzięki prostym, drucianym lampom czy sprzętom AGD. Można połączyć całość z elementem drewna.
To właśnie drewno nadaje więcej przytulności obecnemu stylowi industrialnemu. Szczecińskie nieruchomości uwielbiają ten trend. Drewno nadaje ciepła a wnętrza wydają się bardziej “domowe`.
Deski I elementy drewniane mogą być jak najbardziej w “starym stylu`- tzn. Z widocznymi usterkami, które ukazują upływ czasu co nadaje charakteru danego miejsca.
W Szczecinie nie brakuje nieruchomości pod wynajem długoterminowy. Bardzo często w tego typu nieruchomościach odnajdziemy właśnie styl industrialny.


Szczecińscy wynajmujący pragną oddać ten styl jednocześnie w duchu surowości jak I artyzmu. W takim wnętrzu można zdecydowanie się zrelaksować za sprawą stonowanych kolorów I naturalnych motywów bez uczucia przesytu.