Szkolenie z zakresu fotografii.

Dzisiaj mieliśmy przyjemność podnosić nasze kwalifikacje z zakresu fotografii nieruchomości oraz profesjonalnego tworzenia ofert. Dzięki temu nasze oferty, które przedstawiamy Państwu będą lepiej odpowiadały na Państwa potrzeby. Szkolenie poprowadził Grzegorz Sawicki – Trener Akademii Rozwoju Agenta.

Przeglądaj nieruchomości

Szkolenie z zakresu fotografii.

Oferta kursów i warsztatów fotograficznych na rynku jest obecnie bardzo bogata i urozmaicona. My mieliśmy okazje przyjrzeć się, jak wygląda kurs fotografii w wykonaniu Akademii Rozwoju Agenta, prowadzony przez Grzegorza Sawickiego. Przeważnie tematyka takich kursów odpowiada ścisłemu schematowi: co to jest przysłona, jaki jest odpowiedni czas naświetlania, jak uzyskać głębię ostrości i kąt widzenia oraz jak się można tym wszystkim pobawić.

Akademia Rozwoju Agenta podeszła jednak do zagadnienia inaczej i punkt ciężkości przeniosła na fotografię wnętrz i to co chcemy na zdjęciu pokazać. Dzięki takiemu podejściu do fotografii możemy zaoferować Państwu w pełni profesjonalne sesje fotograficzne Waszych nieruchomości. Wynikiem tego będą zdjęcia, które przykują uwagę poprzez ukazanie nieruchomości w unikalnej perspektywie i przedstawienie prawdziwych atutów mieszkania, czy domu.

Przy okazji bogatego w treści kursu fotografii poruszyliśmy również zagadnienia związane z tworzeniem profesjonalnych opisów nieruchomości. Dzięki temu możemy w sposób atrakcyjny przekazać najważniejsze informacje w treści ogłoszenia. Z pewnością pomoże to w wyselekcjonowaniu najlepszych ofert przez Klienta kupującego, a w dalszej perspektywie podjęcie decyzji na temat zakupu nieruchomości odpowiadającej sprecyzowanym potrzebom nabywcy.

galeria zdjęć