Spotkanie Liderów Nieruchomości

W dniach 11-12 maja 2016 roku w Hotelu Narvil w Serocku spotkało się 300 liderów branży nieruchomości. Spotkanie Liderów Nieruchomości był pierwszym kongresem, w którym wzięli udział przedstawiciele największych i najbardziej aktywnych biur nieruchomości z całej Polski.

Przeglądaj nieruchomości

Spotkanie Liderów Nieruchomości

Uczestnicy mieli przyjemność wysłuchać znakomitych mówców takich jak:

 • Rafał Brzoska, Założyciel i prezes InPost - Specjalista w zakresie tworzenia, wdrażania i rozwoju biznesu. Strateg i wizjoner. Od lat z sukcesem rewolucjonizuje polski i międzynarodowy sektor pocztowo-kurierski.
  Prowadził panel zatytułowany "Jak zbudować biznes z sukcesem", na którym omawiał zawiłości prowadzenia biznesu na własnym przykładzie. Duży nacisk kładł na konieczność wdrażania innowacyjnych rozwiązań w każdym przedsiębiorstwie.
   
 • Jan Englert, Reżyser, aktor teatralny i filmowy - Profesor i wykładowca Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, dyrektor artystyczny w Teatrze Narodowym. Odznaczony m.in. Krzyżem Komandorskim Odrodzenia Polski oraz Złotym Krzyżem Zasługi.
  Tytułem przemówienia prof. Jana Englerta był "Co zrobić, aby nas słuchali i za nami poszli?". W iście aktorskim stylu i na najwyższym poziomie opowiadał o stworzeniu systemu zasad, którymi każdy z nas powinien się kierować w życiu. Dzięki autentyczności możemy przekonać innych do siebie.
   
 • Kinga Baranowska, Polska himalaistka - Pierwsza Polka na szczytach Dhaulgiri, Manaslu i Kanczendzondze. Obecnie realizuje własny projekt, w ramach którego chce zdobyć wszystkie 14 ośmiotysięczników bez używania dodatkowego tlenu z butli.
  Opowiadała "Jak wejść na szczyt" z punktu widzenia własnego doświadczenia. Niewiarygodnie ciężka praca jaką włożyła w osiągnięcie swoich życiowych celów zaowocowała dużą wiarą we własną wartość i poczucie spełnienia w życiu. Pani Kinga zaakcentowała, iż to kropla drąży skałę, natomiast sam szczyt jest pięknym ukoronowaniem.
   
 • Monika Rudnicka, General Manager Otodom - Obecnie szefowa Otodom.pl. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Polsce i za granicą, m.in. w General Electric, Morizon.pl, GetResponse.com oraz Ergo Hestii. Nastawiona na wyzwania i ciągłe zmiany.
  "Obierz z nami kurs na jakość" – tak brzmiał temat prelegenta z serwisu związanego z branżą nieruchomości. Głównym przekazem tego wystąpienia była zasada – największą wartością dla człowieka jest jakość.

Po inspirujących przemówienia, przy wieczornej kolacji przedstawiciele 300 najlepszych biur nieruchomości rozmawiali głównie na temat zmieniającego się rynku nieruchomości w Polsce.
Zapraszamy do obejrzenia relacji prowadzonej przez Oliviera Janiaka!