Recamp 6 - spotkanie pośredników!

Szkolenie Recamp określane jest jako "Soczyste warsztaty dla agentów i pośredników" – spotkanie organizowane raz w roku, na którym poruszane są najważniejsze kwestie związane z branżą nieruchomości.

Przeglądaj nieruchomości

Recamp 6 - spotkanie pośredników!

W tym roku Recamp odbył się w Ożarowie Mazowieckim  w Hotelu Mazurkas. W przyjaznej atmosferze i wyjątkowym klimacie spotkało się ponad 430 uczestników rynku nieruchomości. Swoje poglądy konfrontowaliśmy w panelach dyskusyjnych, a wiedzę nabywaliśmy dzięki merytorycznym wykładom oraz  praktycznym warsztatom.

 

15 i 16 kwietnia w Ożarowie Mazowieckim odbyła się szósta edycja Recamp.pl, która zgromadziła rekordową liczbę uczestników – ponad 430 pośredników i specjalistów z branży nieruchomości z całej Polski! Podczas dwóch intensywnych dni zgromadzeni w hotelu Mazurkas uczestnicy zdobywali cenną w zawodzie pośrednika wiedzę, nawiązywali nowe znajomości i umacniali dotychczasowe kontakty biznesowe, a przy okazji… dobrze się bawili! Bo Recamp to nie tylko szkolenia i wykłady, ale również szereg angażujących inicjatyw, które tworzą luźną, koleżeńską atmosferę, sprzyjającą nauce i budowaniu zawodowych więzi.

Recamp zakłada prostą formę inspirujących szkoleń i warsztatów, które są początkiem do dyskusji i wymiany poglądów w tematyce nieruchomości. Jak podkreślają organizatorzy, jest odpowiedzią na potrzeby pośredników i wszystkich tych, którzy chcą poznać mechanizmy nowych mediów – zgłębić i wykorzystać nowoczesny marketing, zbudować i pielęgnować swój wizerunek, a przede wszystkim wymienić się wspólnymi doświadczeniami i czerpać z nich wiedzę do rozwoju osobistego i zawodowego.

 

Dwa dni wiedzy, energii i nowych doświadczeń

Pierwszy dzień Recampu zainaugurowało energiczne przywitanie organizatorów i wystąpienie dwóch trenerów-pośredników: Katarzyny Tyszko i Magdaleny Sygitowicz, które w interesujący sposób zachęcały do świadomego budowania relacji biznesowej z klientem i "przejrzenia się w lustrze" – zidentyfikowania kim jesteśmy, a kim chcemy być w tej relacji oraz oceny swoich możliwości i ograniczeń.

Następnie zaczęła się długa, ale fascynująca część warsztatowa, składająca się z 22 warsztatów, szkoleń i dyskusji, w czasie których pośrednicy poznawali bądź pogłębiali takie zagadnienia, jak m.in. relacje z mediami, procedury w pośrednictwie, nowoczesne trendy i technologie w pracy pośrednika, couchingowe rozwijanie zespołów, rozwiązywanie problemów z lokatorami, skuteczny marketing nieruchomości, techniki redukcji napięcia w rozmowach z klientami, zagadnienia prawne, umowy na wyłączność i współpraca między biurami nieruchomości. Wśród prowadzących byli doświadczeni pośrednicy, marketingowcy i specjaliści branży nieruchomości.

Po raz pierwszy na Recampie pojawili się również paneliści z zagranicy – Gil Li-Ran, trener i marketingowiec z RE/MAX w Izraelu, oraz John Fountain – pośrednik i trener z biura Keller Williams First Atlanta w USA. John podczas transmisji na żywo przedstawił 5 biznesowych zasad, dzięki którym można zostać milionerem, a Gil podczas swoich czterech warsztatów opowiadał m.in. o strategiach online marketingu oraz rozrastaniu i rozwijaniu swojego biura nieruchomości.

Drugiego dnia Recampu kontynuowane były panele warsztatowe, podczas których pośrednicy uczyli się m.in. rekrutować i budować skuteczny zespół w agencji nieruchomości, sprzedawać bez "wciskania", couchingu i motywacji pracowników, pozyskiwania środków finansowych na reklamę, home stagingu, a nawet używania YouTuba w pracy czy robienia zdjęć tym, co mamy akurat "pod ręką".

Tradycyjnie już Recamp to nie tylko pasjonująca wiedza i ciekawe doświadczenia, ale również dobra zabawa i nowe znajomości. Wieczorem, po panelach warsztatowych, czas można było spędzić na wiele sposobów, m.in. wziąć udział w Run Recamp Run i aukcji charytatywnej, integrować się w ramach networkingu i selfstagingu, a na koniec dnia wytańczyć się podczas wspólnej imprezy.

galeria zdjęć