Prawobrzeże- rozwojowa dzielnica Szczecina.

Prawobrzeże jest jedną z głównych dzielnic Szczecina, która wciąż się rozwija a mieszkańcy dostrzegają coraz więcej zalet tej dzielnicy.
Przede wszystkim miejsce to kojarzy się z zielenią I bliskością natury. Jest idealną dzielnicą do zamieszkania dla miłośników lasów oraz zwolenników spokoju I ciszy.
Głównym punktem Prawobrzeża jest jezioro Dąbie, które ma powierzchnię ponad 54m2.

Przeglądaj nieruchomości

Prawobrzeże- rozwojowa dzielnica Szczecina.

Prawobrzeże w Szczecinie dzieli się na następujące osiedla: Bukowe, Dąbie, Kijewo, Majowe, Płonia, Podjuchy, Słoneczne, Wielgowo-Zdunowo, Zalom-Kasztanowe, Zdroje, Żydowce-Klucz.
Obecnie prawa strona miasta Szczecin jest bardzo dobrze skomunikowana a dojazd do Centrum miasta nie jest już problemem- zajmuje ok. 20-30Min.
Każde z osiedli Prawobrzeża wyróżnia się inną zabudową I innym stylem. Dlatego też każdy może znaleźć coś dla siebie. Zamieszkują tu zarówno rodziny z dziećmi, single, młode małżeństwa jak I starsi, którzy cenią sobie spokój.

Dużym plusem tej dzielnicy Szczecina jest z reguły niższa cena mieszkań w porównaniu z Lewobrzeżem I np Centrum miasta.
Z pewnością jest to miejsce do zamieszkania dla osób, które wybierają spokojny styl życia, choć również I tutaj znajdziemy duże centra handlowe jak np. Outlet, siłownie Calypso itp.
Znajduje się tutaj również dużo sklepów budowlanych lub meblowych.
Szczecińscy deweloperzy również upodobali sobie to miejsce na swoje inwestycje. Znajdziemy tutaj nieruchomości zarówno z rynku wtórnego jak również pierwotnego.
Zapaleni rowerzyści również znajdą tutaj coś dla siebie, bowiem znajduje się tutaj wiele ścieżek rowerowych. Znajdziemy tutaj również kilka atrakcji dla najmłodszych.

Podsumowując jeśli szukasz ciszy I spokoju oraz bliżej Tobie do natury niż np. do centrum handlowego- zamieszkaj na Prawobrzeżu!
Nasi doradcy ds.nieruchomości ze Szczecina pomogą Ci w wyborze idealnej nieruchomości!