Pogodno jako jedna z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Szczecina.

Dzielnica Pogodno znajdująca się w Szczecinie jest drugą największą pod względem liczby mieszkańców.
Ludzie uwielbiają to miejsce przede wszystkim za urok, który jest tworzony przez zabudowę willową i dużo terenów zielonych. Jest to obecnie jedna z najbardziej topowych I atrakcyjnych dzielnic w Szczecinie. Klienci naszego biura nieruchomości w Szczecinie chętnie kupują tutaj zarówno domy jak i mieszkania.

Przeglądaj nieruchomości

Pogodno jako jedna z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Szczecina.

Jest to również dobra lokalizacja dla studentów, ponieważ znajduje się tu wiele budynków akademickich takich uczelni jak ZUT, PUM czy US.Dzielnica ta jest bardzo dobrze skomunikowana. Środkiem komunikacji są tutaj zarówno tramwaje jak I autobusy.

Centrum miasta Szczecin znajduje się blisko tej urokliwej dzielnicy. Pogodno sąsiaduje również z Parkiem Kasprowicza. To doskonała okolica również dla sportowców. Znajduje się tu wiele terenów zielonych oraz miejsc do biegania jak parki. Znajdziemy tu również liczne salony fryzjerskie I kosmetyczne.

Jednym z popularniejszych miejsc na zakupy jest tutaj Targowisko Pogodno. Znajdziemy tutaj również kościoły, szpitale, apteki czy przychodnie. Dzielnica Pogodno doczekała się również swojej grupy mieszkańców na fb.

Wielu deweloperów również upatrzyło w Pogodnie interesującą dzielnicę do zamieszkania I możemy znaleźć tutaj kilka inwestycji z rynku pierwotnego. Pogodno jest w czołówce różnych rankingów dotyczących Szczecina jeśli chodzi o najlepszych sąsiadów, najbardziej atrakcyjną dzielnicę do zamieszkania czy najchętniej sprzedające się nieruchomości w Szczecinie.
Dzielnicę tą cechuje spokój I nieco zwolniony tryb życia. Można tu odetchnąć a jednocześnie w każdej chwili możemy znaleźć się z tętniącym życia centrum miasta.

To idealne miejsce do zamieszkania zarówno dla rodzin z dziećmi, starszych ludzi czy studentów!