Mieszkania od dewelopera – Stargard

Wiele osób przed podjęciem decyzji związanej z kupnem nieruchomości zastanawia się, czy lepszym wyborem będzie mieszkanie z rynku wtórnego, czy też lepiej będzie postawić mieszkania od dewelopera. Stargard, podobnie jak Szczecin i wiele innych miast w województwie zachodniopomorskim, cieszy się ogromną popularnością ze względu na wiele atrakcyjnych ofert nieruchomości. Dlaczego warto zainwestować w mieszkania od dewelopera w tym mieście? Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem!

Przeglądaj nieruchomości

Mieszkania od dewelopera – Stargard

Dlaczego warto zdecydować się na mieszkania od dewelopera w Stargardzie?

W ofertach deweloperskich znaleźć można zarówno duże apartamenty i mieszkania z antresolą, jak i mieszkania dwu- i wielopokojowe oraz kawalerki. Do niewątpliwych atutów związanych z kupnem mieszkań z rynku pierwotnego zalicza się ich stan. Brak potrzeby przeprowadzania remontu oraz naprawy usterek to ważne zalety, jakie posiadają mieszkania od dewelopera. Stargard cieszy się dużą popularnością, jeśli chodzi o mieszkania deweloperskie. Osoba, która zdecyduje się na mieszkania od dewelopera otrzymuje nieruchomość, która jest przygotowana do samodzielnego wykończenia. W przypadku mieszkań deweloperskich klient ma więc całkowitą swobodę w aranżacji poszczególnych pomieszczeń. 

Przy zakupie mieszkania od dewelopera klient nie ponosi również dodatkowych kosztów z tytułu podatku od czynności cywilnoprawnych. Decydując się na mieszkanie od dewelopera otrzymuje się mieszkanie, które uwzględnia najnowsze rozwiązania z zakresu budownictwa, co wiąże się z niższymi, w porównaniu do mieszkań z rynku wtórnego, kosztami związanymi z utrzymaniem nieruchomości. Nowe inwestycje często pojawiają się w lokalizacjach dobrze skomunikowanych z pozostałymi dzielnicami miasta, a w ich bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się bogata infrastruktura, w tym sklepy i obiekty handlowe, czy też place zabaw oraz szkoły. Mieszkania od dewelopera często zlokalizowane są na osiedlach z całodobowym monitoringiem i miejscami parkingowymi. 

Mieszkania od dewelopera – Stargard 

Jeśli chodzi o mieszkania od dewelopera, Stargard jest miastem, w którym liczba inwestycji deweloperskich z roku na rok wzrasta. Na terenie miasta pojawia się wiele nowych osiedli, a oferowane w nich mieszkania dostosowane są również do osób niepełnosprawnych. Zaletą mieszkań deweloperskich w Stargardzie są niższe ceny w porównaniu do mieszkań od dewelopera w Szczecinie. Oferowane mieszkania od dewelopera w Stargardzie można dostosować do indywidualnych potrzeb, a do wyboru klienci mają zarówno kawalerki, jak i mieszkania wielopokojowe oraz apartamenty. 

Do wyboru są mieszkania na osiedlach w różnorodnych lokalizacjach – zarówno na peryferiach miasta, jak i nieruchomości zlokalizowane w pobliżu centrum. Deweloperzy dbają również o infrastrukturę osiedlową. Standardem stały się już place zabaw, miejsca garażowe i parkingowe oraz odpowiednio przygotowane chodniki, a także tereny zielone. Wielu deweloperów w obrębie osiedli planuje też lokale handlowo-usługowe, których obecność w znacznym stopniu ułatwia mieszkańcom życie. W Hestia Nieruchomości znaleźć można wiele atrakcyjnych ofert mieszkań od deweloperów w dogodnych lokalizacjach – zarówno ze Stargardu, jak i Szczecina.