Lokale na wynajem Szczecin

W ofercie posiadamy starannie wyselekcjonowane lokale do wynajęcia w Szczecinie i okolicach. Doskonale rozumiemy, że wybór lokalu użytkowego podyktowany jest nie tylko rodzajem działalności, ale i grupą docelową klientów, dlatego szeroka oferta naszego biura nieruchomości sprawia, że każdy znajdzie tu opcję idealną dla swojego biznesu. W Szczecinie oferujemy atrakcyjne cenowo lokale użytkowe na wynajem o różnym przeznaczeniu, w tym między innymi lokale biurowe, lokale handlowo-magazynowe oraz lokale usługowe.

Przeglądaj nieruchomości

Lokale na wynajem Szczecin
Biurowe lokale na wynajem – Szczecin
Oferujemy między innymi lokale biurowe na wynajem w Szczecinie. Są to zwykle pomieszczenia o wysokim standardzie, zlokalizowane w dużych budynkach biurowych lub kameralnych biurowcach z dogodnym dojazdem. Lokale użytkowe mają ściśle określone zasady dotyczące ich użytkowania. Szeroka gama możliwości związanych z możliwością rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej w Szczecinie i okolicach sprawia, że lokale na wynajem często wybierane są przez osoby bądź też przedsiębiorstwa, które nastawione są na biznes i późniejszy sukces. Oferujemy lokale biurowe o różnym metrażu, w tym niewielkie lokale biurowe dla małych firm, jak i całe kompleksy składające się z kilku pomieszczeń biurowych i zaplecza socjalnego, które z pewnością spełnią potrzeby nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców. 

Wynajem gastronomicznych lokali użytkowych w Szczecinie
Wynajem lokali użytkowych może być początkiem doskonałej i dobrze prosperującej działalności gospodarczej. Lokale użytkowe na wynajem w Szczecinie to także lokale z przeznaczeniem na gabinety medyczne, stomatologiczne i fizjoterapeutyczne. W ofercie posiadamy także innego typu lokale na wynajem. W Szczecinie popularnością cieszy się np. gastronomia, stąd w naszej ofercie znaleźć można również lokale gastronomiczne na wynajem, w tym również lokale z ogródkami. Ich atutem jest zwykle dogodna lokalizacja w miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszych, a także przemyślane zaplecze kuchenne i socjalne. Posiadamy zarówno wyposażone jak i niewyposażone lokale gastronomiczne na wynajem, które mogą funkcjonować jako kawiarnie, restauracje, bary oraz puby. Innego typu lokale do wynajęcia w Szczecinie
Nie zapomnieliśmy również o działalności handlowej i usługowej, dlatego w Hestia Nieruchomości znajdą Państwo także różnego rodzaju lokale handlowo-usługowe na wynajem. Szczecin jest dużym miastem, więc z pewnością znajdą Państwo u nas najlepszą dla swojego sklepu czy zakładu fryzjerskiego lokalizację. Posiadamy bazę lokali użytkowych w centrum oraz te, które doskonale wpisują się w lokalne zagospodarowane terenu, jak lokale handlowe na osiedlach czy lokale usługowe w okolicy zabudowy jednorodzinnej. Szeroką ofertę kierujemy ponadto do klientów zajmujących się produkcją i sprzedażą hurtową. Posiadamy ciekawe lokale handlowo-magazynowe na wynajem, a także lokale produkcyjne i hale położone na obrzeżach miasta. Pomożemy Ci nie tylko w samym wyborze lokalu w Szczecinie i okolicach, ale poprowadzimy Cię również przez cały proces transakcji.