Jak wygląda obecnie praca szczecińskiego agenta nieruchomości?

Nasze biuro nieruchomości jak I większość pozostałych biur w czasie pandemii przeszło na tryb pracy zdalnej.
Co to oznacza w praktyce dla naszych klientów?
Otóż cały czas jesteśmy dostępni dla klientów pod telefonem I poprzez e-mail. Aby dostosować się do nowych standardów bezpieczeńśtwa praca zdalna jest jak najbardziej możliwa, choć różni się od spotkania tzw. “na żywo`.

Przeglądaj nieruchomości

Jak wygląda obecnie praca szczecińskiego agenta nieruchomości?

Dzięki rozwojowi technologii I nowych możliwości możemy “spotkać się online` a spacery 3D ukażą wady I zalety konkretnej nieruchomości, która nas interesuje. Po za tym jest możliwość podpisania umowy również zdalnie.

Doradcy w Szczecinie I Stargardzie korzystają z takich portali społecznościowych jak m.in facebook, gdzie jest możliwość zamieszczania ofert sprzedaży/wynajmu. Ponadto nic się nie zmieniło jeśli chodzi o promowanie ofert na różnego rodzaju profesjonalnych portalach dotyczących sprzedaży czy wynajmu nieruchomości. Większość społeczeństwa ma teraz więcej czasu wolnego niż zazwyczaj I spędza więcej czasu przed komputerem I przeglądając internet. Dlatego też nasze oferty są dopracowywane I “dopieszczane` aby zwróciły swoją uwagę potencjalnych nabywców.

Ponadto obecna sytuacja to idealny czas na dokształcanie I branie udziału w szkoleniach online, których nigdy za wiele. Nasi Szczecińscy I Stargardzcy agenci ds.nieruchomości nie spoczywają na laurach I cały czas są na bieżąco jeśli chodzi o rynek nieruchomości.

Obecnie przez panującą pandemię rynek znacznie spowolnił, jednak sytuacja rozwija się dynamicznie. Scenariuszy “jak to będzie później` jest kilka. Prawdopodobnie sprzedaże po prostu przełożą się w czasie, jednak póki co nie przewiduje się dużych obniżek cenowych, zwłaszcza jeśli chodzi o oferty deweloperskie. Jednak co jakiś czas zdarzają się obecnie okazje cenowe od prywatnych właścicieli, którzy chcą pozbyć się mieszkań, które np wynajmowali.

Warto obserwować rynek I śledzić naszą stronę oraz funpage na facebooku ze Szczecina I Stargardu. Jesteśmy z Państwem cały czas w kontakcie I służymy pomocą w tym trudnym czasie.