Jak urządzić małe wnętrze w Szczecińskim mieszkaniu?

Małe lokum to duże wyzwanie. Przede wszystkim musimy pomyśleć jak optycznie takie pomieszczenie powiększyć.
W Szczecinie wielu deweloperów ma do zaoferowania wiele niewielkich mieszkań, które odpowiednio urządzone zyskają na przytulności oraz praktyczności.

Przeglądaj nieruchomości

Jak urządzić małe wnętrze w Szczecińskim mieszkaniu?
O jakich podstawowych zasadach należy pamiętać?
Otóż przede wszystkim kolor. Mieszkanie takie powinno być jasne. Zarówno jeśli chodzi o ściany jak I o podłogi. Kolory od bieli- poprzez szarości- do beży wydają się najbardziej odpowiednie.
Takie jasne wnętrza cechuje często modny obecnie styl skandynawski, retro, industrialny.Jeśli chodzi o meble, to powinny być one praktyczne, wielofunkcyjne I proste. W małych wnętrzach unikamy przesytu. Lepiej się tutaj sprawdzi tzw. Minimalizm.
Niewielkie mieszkanie powinno być również uporządkowane, aby jak najwięcej przestrzeni było wolnej.
Co jeszcze możemy zrobić aby nasze wnętrze optycznie powiększyć? Oczywiście sprawdzą się tutaj lustra!
Praktyczne, nowoczesne meble typu rozkładany stół, pufa ze schowkiem czy szafa pełna organizerów również powinna zagościć w takim wnętrzu.

W Szczecinie wiele nowych mieszkań nie posiada osobnej kuchni, tylko tzw. Aneks kuchenny, otwarta kuchnia, często połączona z salonem. Nadaje to automatycznie więcej przestrzeni niewielkiemu lokum.
Kolejną wskazówką jest odpowiednie oświetlenie takiego mieszkania. Jak się okazuje potrafi ono optycznie powiększyć wnętrze.
Szczecińscy agenci nieruchomości wiedzą, że najlepiej sprzedają się mieszkania, które sprawiają wrażenie przestronności I im mniej podziałów w mieszkaniu I ścian tym lepiej. Jeśli musimy oddzielić pewną część w niewielkim mieszkaniu to nie twórzmy na siłę pełnej oddzielającej ściany, tylko np. funkcjonalny mebel pełniący rolę ścianki działowej.