Home Staging mieszkań w Szczecinie i Stargardzie

Przy sprzedaży mieszkania należy zadbać o to, aby prezentowało się jak najlepiej. Pierwsze wrażenie dla potencjalnych klientów jest bowiem najważniejsze. Home Staging mieszkań w Szczecinie i Stargardzie to oferta, która dedykowana jest przede wszystkim tym osobom, które chcą sprzedać swoje mieszkanie szybko i do tego z zyskiem.

Przeglądaj nieruchomości

Home Staging mieszkań w Szczecinie i Stargardzie
Home Staging mieszkań w Szczecinie
Nieruchomości na sprzedaż lub wynajem w miastach Szczecin i Stargard jest bardzo dużo. Jak zatem wyróżnić swoją ofertę, aby szybko doprowadzić do zamierzonej transakcji? Usługa Home Staging to profesjonalne przygotowanie nieruchomości przeznaczanej na sprzedaż lub pod wynajem. Home Staging w Szczecinie polega na prezentacji i ukazaniu potencjału nieruchomości w taki sposób, aby udało się ją sprzedać w możliwie najkrótszym czasie po jak najwyższej cenie. Technika Home Stagingu opiera się przede wszystkim na właściwym marketingu i zasadzie, że `klient kupuje oczami`. Badania dowodzą, że po zastosowaniu Home Stagingu oferowane nieruchomości w ponad dwukrotnie szybszym czasie znajdują swoich nabywców. Dodatkowo przy inwestycji w Home Staging mieszkań w Szczecinie w wysokości ok. 1% wartość oferowanej nieruchomości może wzrosnąć średnio nawet o 10%. 

Home Staging mieszkań w Stargardzie 
Usługa Home Staging polega na profesjonalnym przygotowaniu mieszkania do szybkiej i zyskownej sprzedaży lub wynajmu, Zasadniczym celem usługi jest przygotowanie nieruchomości w taki sposób, aby zainteresowała ona jak największą grupę kupujących i od samego początku wzbudzała wśród nich tylko pozytywne emocje. Home Staging mieszkań w Stargardzie wiąże się z odświeżeniem nieruchomości w zamian za zaskakujący efekt w postaci zadowolonego klienta już przy pierwszym oglądaniu nieruchomości. Efekt, o jaki chodzi w Home Stagingu osiągnąć można m.in. poprzez umiejętne rozmieszczenie mebli, ich spójną kompozycję, a także poprzez odpowiednio przygotowane oświetlenie i inne drobne elementy dekoracyjne. Oferując nieruchomość warto pamiętać, że klient najczęściej już w czasie kilku sekund jest w stanie wyrobić opinię na temat oglądanego mieszkania. Home Staging Szczecin, Stargard – zasady przygotowania mieszkania do sprzedaży/wynajmu 
Zanim potencjalny klient wejdzie do mieszkania, warto zadbać o jego najbliższe otoczenie i drogę do oferowanej nieruchomości. Home Staging mieszkań w Szczecinie i Stargardzie polega m.in. na odpowiednim odświeżeniu drzwi wejściowych, a także na właściwym zadbaniu o klatkę schodową, aby pozytywne wrażenie na potencjalnym kliencie budowane było już od samego początku. W prezentowanych nieruchomościach należy zadbać także o porządek (usunięcie niepotrzebnych rzeczy) oraz o dokładne przewietrzenie mieszkania. Należy zadbać również o neutralne elementy wystroju i zaaranżować przestrzeń w sposób, który pozwoli wydobyć największe atuty oferowanego mieszkania i przekona potencjalnych klientów do zakupu danej nieruchomości. Sprzedając mieszkanie należy więc zadbać o to, aby wyglądało ono jak najlepiej. Wiadomo, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze.

Nasza oferta Home Stagingu mieszkań w Szczecinie i Stargardzie pełni taką właśnie funkcję. Dowiedz się więcej o Home Stagingu w Stargardzie i Szczecinie – zaproś nas na konsultację!