Czy Warszewo to najatrakcyjniejsza dzielnica Szczecina?

Tak właśnie wynika z licznych badań przeprowadzanych na rynku nieruchomości.
Dzielnica Warszewo leży w północnej części Szczecina, leży na Wzgórzach Warszewskich na wysokości 110 m n.p.m.
W północnej części tej dzielnicy znajduje się Puszcza Wkrzańska. Jest tutaj wiele terenów zielonych, które są ozdobą tej dzielnicy.

Przeglądaj nieruchomości

Czy Warszewo to najatrakcyjniejsza dzielnica Szczecina?
Osiedle Warszewo od jakiegoś czasu mocno się rozbudowało. Charakteryzuje je przede wszystkim nowe budownictwo wielorodzinne oraz jednorodzinne.
Najstarszymi ulicami tego osiedla są ulice: Szczecińska, Poznańska i Miejska, gdzie znajdziemy starsze zabudowania. Jednak większość dzielnicy Warszewo jest zabudowana nowymi nieruchomościami.
Wielu szczecińskich deweloperów upodobało sobie to miejsce na inwestycje, więc znajdziemy tutaj sporo ofert z rynku pierwotnego. Mimo wysokich cen mieszkań czy działek chętnych nie brakuje I Warszewo wciąż wygrywa liczne rankingi na najlepszą dzielnicę Szczecina.W 2011 r. powstała na Warszewie szkoła podstawowa przy ul. Złotowskiej. Kolejna buduje się w okolicach ul. Podbórzańskiej.
W okolicy znajdziemy również kościół z bogatą historią. W ostatnim czasie powstał również hotel wraz z restauracją w okolicach ul.Podbórzańskiej. Znajdziemy tutaj również klimatyczną małą restaurację również w okolicach tej ulicy.
Szczecinianie mieszkający na Warszewie doceniają spokój, bliskość zieleni oraz przyjaznych sąsiadów.
Mieszkańcami osiedla są przede wszystkim rodziny z dziećmi oraz młodzi ludzie.
Miłośnicy zwierząt, zwłaszcza psów również będą zadowoleni z wyboru Warszewa na swoje osiedle ze względu na liczne tereny zielone. Tak samo sportowcy I aktywni sportowo mieszkańcy cenią sobie tą okolicę np. do biegania, jazdy rowerem.

Na osiedlu znajdziemy sklepy, aptekę, salony kosmetyczne I fryzjerskie,gabinety dentystyczne jak również wyżej wspomniane restauracje oraz hotel. Funkcjonuje tutaj również komunikacja miejska, którą dostaniemy się bez problemu do centrum miasta oraz np. na dworzec kolejowy.
Nasi szczecińscy agenci nieruchomości zachęcają do przeglądania ofert mieszkań na Warszewie, ze względu na duże zadowolenie dotychczasowych klientów z przeprowadzonych transakcji.