Czy działka dla osób mieszkających w mieście to spełnienie marzeń?

W okresie wiosenno-letnim posiadanie działki staje się luksusem. Wielu z nas tęskni za naturą I spędzeniem czasu na świeżym powietrzu.
Zwłaszcza teraz, w dobie pandemii, która nas zaskoczyła zauważono większe zainteresowanie w przeglądaniu ofert działek, także w mieście Szczecin I Stargard.

Przeglądaj nieruchomości

Czy działka dla osób mieszkających w mieście to spełnienie marzeń?
Co ciekawe liczba ofert sprzedaży działek i gruntów wzrosła w marcu 2020 r. o 6 proc. w stosunku do poprzedniego miesiąca- lutego.
W obecnej sytuacji spotkanie z pośrednikiem jest niemożliwe, jednak wielu pośredników w tym czasie nagrywa filmy dronem lub może przeprowadzić video-prezentację. Nasze biuro pośrednictwa nieruchomościami w Szczecinie jak i w Stargardzie przygotowało się na takie działania.Izolacja spowodowała, że część z nam mieszkająca w blokach zdała sobie sprawę jak bardzo potrzebna jest nam przestrzeń i świeże powietrze. Działka to idealne rozwiązania dla takiej sytuacji. Również po okresie izolacji w związku z pandemią działka spełni swoją rolę, gdy będziemy chcieli zrobić swobodnie grilla na własnym podwórku, zjeść wiosenne śniadanie na tarasie, czy np. zasadzić własne warzywa.
Ceny działek zależą przede wszystkim od lokalizacji. Część dzielnic Szczecina jest bardzo atrakcyjnych do zamieszkania i działka w tych miejscach jest jak na wagę złota, jednak nasi pośrednicy zawsze starają się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla poszukującego. Najlepszy czas na poszukiwanie działki na sprzedaż to właśnie początek wiosny.