-
-
-
zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert

Mieszkania

sortuj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

SZCZECIN, GUMIEŃCE

455 000 | 73 m2 | pokoi: 3
nr oferty: HES24001

Potrzebujesz ciszy i spokoju, a jednocześnie chcesz mieć komfort bliskości i dobrego dojazdu do centrum miasta? Nie szukaj dalej, to jest właśnie ta oferta! Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem i dwoma miejscami postojowymi zloklalizowane na zamkniętym terenie oddalone zaledwie 10 min drogi od centrum miasta na Gumieńcach może być Twoje! Mieszkanie znajduje się w budynku jednopiętrowym w zabudowie szeregowej z 2011 roku na parterze. Na powierzchnię nieruchomości składają się: - przedpokój, - salon otwarty na kuchnię, - garedroba, - dwa pokoje, - łazienka. Bezpośrednio z salonu znajduje się wyjście na ogródek z przejściem na parking. Dodatkowo na terenie osiedla znajduje się drewniany domek do użytku dla właścicieli. W cenie znajdują się także dwa miejsca postojowe znajdujące się na terenie zamkniętym. Dodatkowo we wszystkich oknach zamontowano rolety antywłamaniowe. Atutem nieruchomości niewątpliwie jest lokalizacja, zamknięty teren z bramą otwieraną na pilota dla mieszkańców, wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej przy spokojnej uliczce. Koszty utrzymania części współnych wynoszą 95zł dodatkowo fundusz remontowy 35zł miesięcznie. Pozostałe koszty wg. zużycia: prąd, gaz, woda. Doskonała oferta zarówno dla rodziny z dzieckiem, jak i pary czy singla ceniących komfort mieszkania w spokojnej okolicy w bliskiej odległości od centrum.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

SZCZECIN, WARSZEWO

361 428 | 72 m2 | pokoi: 3
nr oferty: HES23990

Nowa inwestycja na Warszewie, w pobliżu ul. Podbórzańskiej położona przy cichej bocznej uliczce. Doskonała lokalizacja, dla osób ceniących spokój i kameralną okolicę. Apartament znajduje się w budynku 4 rodzinnym, z niezależnym wejściem oraz dwoma miejscami postojowymi i ogródkiem w cenie! Na powierzchnię lokalu składają się: Parter: - wiatrołap, Piętro: - dwie sypialnie, - salon z aneksem, - łazienka, - hall. Do apartamentu przynależy ogrodzony ogródek o powierzchni 122 mkw do wyłącznego korzystania oraz dwa miejsca postojowe przed budynkiem. Standard wykończenia: - izolacja termiczna ścian zewnętrznych wykonana ze styropianu o grubości 15cm, - ocieplenie dachu wełną o grubości 30cm, - okna 3 szybowe, - ogrzewanie podłogowe dodatkowo grzejnik ścienny w łazience, z dwufunkcyjnego kondensacyjnego kotła gazowy firmy Junkers z zamkniętą komorą spalania z gwarancją na 5lat, - we wszystkich pomieszczeniach znajdować się będą termostaty zapewniające indywidualną temperaturę dla każdego pomieszczenia osobno. - posadzki z jastrychu cementowego, na ścianach, sufity z płyt GK, termostaty pokojowe, włączniki i gniazda elektryczne, parapety z konglomeratu, kocioł kondensacyjny, system inteligentnego ogrzewania - pełna automatyka z termostatami pokojowymi, - elewacja budynku wykończono tynkiem w systemie lekkim mokrym oraz cegłą elewacyjną. - parapety zewnętrzne z naturalnego granitu, - chodniki i drogi wykonane z kostki brukowej betonowej, parkingi z betonowych płyt ażurowych, ogródki wykończone czarnoziemem. - ogrodzenie - panel stalowy ocynkowany o wysokości 1,2m

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

SZCZECIN, WARSZEWO

361 428 | 72 m2 | pokoi: 3
nr oferty: HES23989

Nowa inwestycja na Warszewie, w pobliżu ul. Podbórzańskiej położona przy cichej bocznej uliczce. Doskonała lokalizacja, dla osób ceniących spokój i kameralną okolicę. Apartament znajduje się w budynku 4 rodzinnym, z niezależnym wejściem oraz dwoma miejscami postojowymi i ogródkiem w cenie! Na powierzchnię lokalu składają się: Parter: - wiatrołap, Piętro: - dwie sypialnie, - salon z aneksem, - łazienka, - hall. Do apartamentu przynależy ogrodzony ogródek o powierzchni 119mkw do wyłącznego korzystania oraz dwa miejsca postojowe przed budynkiem. Planowane zakończenie inwestycji kwiecień 2019 roku. Standard wykończenia: - izolacja termiczna ścian zewnętrznych wykonana ze styropianu o grubości 15cm, - ocieplenie dachu wełną o grubości 30cm, - okna 3 szybowe, - ogrzewanie podłogowe dodatkowo grzejnik ścienny w łazience, - ogrzewanie z dwufunkcyjnego kondensacyjnego kotła gazowy firmy Junkers z zamkniętą komorą spalania z gwarancją na 5lat, - posadzki z jastrychu cementowego, - na ścianach, sufity z płyt GK, - termostaty pokojowe, włączniki i gniazda elektryczne, - parapety wewnętrzne z konglomeratu, - elewacja budynku wykończono tynkiem w systemie lekkim mokrym oraz cegłą elewacyjną, - parapety zewnętrzne z naturalnego granitu, - chodniki i drogi wykonane z kostki brukowej betonowej, - parkingi z betonowych płyt ażurowych, - ogródki wykończone czarnoziemem, - ogrodzenie - panel stalowy ocynkowany o wysokości 1,2m.

Oddział Szczecin

70-205 Szczecin
Podgórna 63/18

Oddział Stargard

73-110 Stargard
al. Wyszyńskiego 12-15a