-
-
-

zmień widok inwestycjizmień widok inwestycjiOferty Deweloperskie - Szczecin

Wszystkie inwestycje deweloperskie w jednym miejscu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zgromadziliśmy wszystkie oferty deweloperów w jednym miejscu. Są to zarówno nieruchomości mieszkaniowe, jak i komercyjne z rynku pierwotnego na sprzedaż. Dysponujemy pełną ofertą deweloperów z miasta Szczecin i okolic.

Nasi wyspecjalizowani eksperci pomogą dokonać porównania inwestycji i znaleźć najbardziej korzystną ofertę, dopasowaną do Państwa indywidualnych potrzeb i preferencji. Zapewniamy:

  • opiekę doradcy posiadającego wieloletnie doświadczenie w rynku pierwotnym,
  • dokładną analizę ofert z rynku pierwotnego,
  • fachowe doradztwo w zakresie wszelkich informacji dotyczących uzyskania kredytu,
  • pełne bezpieczeństwo dzięki wykupionej polisie OC,
  • oszczędność i komfort czasu.

W naszej ofercie znajduje się kilkaset inwestycji deweloperskich na terenie całego Szczecina. Są to lokale użytkowe, mieszkania oraz nieruchomości komercyjne o różnej wielkości i we wszystkich dzielnicach miasta. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia spotkania, podczas którego przedstawimy najatrakcyjniejsze oferty deweloperów, a także doradzimy, na co zwracać uwagę przy wyborze nieruchomości.

Nasza baza na chwilę obecną obejmuje:

  • 17 inwestycji deweloperskich na obszarze miasta Szczecin i okolic,
  • 3 prestiżowe inwestycje w Pasie Nadmorskim,
  • blisko 700 mieszkań znajdujących się w standardzie deweloperskim,
  • kameralne, jednopokojowe kawalerki, aż po rodzinne, kilkupokojowe mieszkania,
  • ekonomiczne mieszkania od 100 tysięcy wzwyż, do luksusowych apartamentów za 500 000 zł.

"Na Pogodnie" - Soft Elektronik
,

Zapraszamy do zakupu mieszkań znajdujących się na osiedlu Na Pogodnie. Dysponujemy dla Państwa lokalami o powierzchni od 28 m2 (dwupokojowe) przez 55 m2 (3-pokoje) do nawet 100m2 (mieszkania łączone).   Inwestycja zlokalizowana jest w samym sercu Szczecina przy ul. Janickiego 26, w prestiżowej dzielnicy Pogodno. Jej położenie jest unikatowe w skali Szczecina i stanowi jedyną taką inwestycje w okolicy. Sama ulica Janickiego jest uliczką o bardzo niskim natężeniu ruch, co gwarantuje cis...

 
 
 
 

Kusocińskiego/Lewandowskiego - Budnex
,

Ogromnym atutem inwestycji jest świetna lokalizacja w samym centrum prawobrzeża Szczecina. Budynek usytuowany jest w spokojnym i cichym miejscu w otoczeniu nowoczesnej zabudowy wielorodzinnej. W pobliżu znajdują się główne ciągi komunikacyjne, zapewniające szybkie połączenie z centrum Szczecina, duże, znane wszystkim centra handlowe, placówki oświatowe, przychodnie, kościół, restauracje, szeroka gama punktów usługowo-handlowych – jednym słowem wszystko czego potrzeba, aby mieszkać wygodnie i bez...

 
 
 
 

Oddział Szczecin

70-205 Szczecin
Podgórna 63/18

Oddział Stargard

73-110 Stargard
al. Wyszyńskiego 12-15a